;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

اسموتی موز پرتقال

   اسموتی موز پرتقال


احتمالاً شما هم قبول دارید چیزهای زیادی در زندگی نیست که به اندازه خوردن یه نوشیدنی خوشمزه تو گرمای تابستون لذت بخش باشه. ممکنه تصمیم بگیرید این بار تو هوای گرم از جلوی یه آبمیوه فروشی که رد شدید خودتون رو به اسموتی خوشمزه مهمون کنید. اما باور کنید یک کم وقت گذاشتن توی آشپزخانه، سرو کله زدن با وسایل خونه و لمس حس میوه ها هم کمتر از خوردنشون لذت بخش نیست. پس اگر حال و حوصله آشپزی ندارید لا اقل برای درست کردن یه نوشیدنی دلچسب برای خودتون و اعضای خونه وقت بگذارید. مطمئن باشید پشیمون نخواهید شد.


امروز به شما اسموتی موز پرتقال رو پیشنهاد می دهیم که بسیار ساده درست می شه. شما برای درست کردن یک لیوان بزرگ از این اسموتی لازمه به این شکل عمل کنید. یک مخلوط کن بردارید و یک موز نرم و شیرین را پوست بکنید و داخل اون بریزید. بعد از اون یک پرتقال که بهتره اون هم شیرین باشد رو پوست بکنید، خرد کنید و به مخلوط کن اضافه کنید.


حالا دوقاشق ماست کم چرب ( البته اگه ماست میوه یا ماست وانیلی در دسترس داشتید خیلی بهتره) به مواد قبلی اضافه کنید .
در آخرلازمه یک لیوان سر خالی آب پرتقال، 5 تیکه یخ مکعبی به داخل مخلوط کن ریخته بشه. حالا مخلوط کن رو روشن کنید، منتظر بمونید تا محتویات داخل مخلوط کن به یک مایع یک دست تبدیل بشه.

 

اسموتی شما آماده است و از اون لذت ببرید.

 

 
mitra mortezaei nejat

1391/4/6

خیلی عالی بود دستتون درد نکنه هم ساده و هم خوشمزه است باز هم از این ایده ای عالی بدید....آخه یه موقع همه چی تو منزل هست و لی بلد نیستی باهاش چی کار کنی اینجوری خیلی با حال است وقتی بلدی . ممنون

سبا

1391/4/4

مرسی:))