;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

موهیتوی نارنج

 

رستوران پیچ دستور اول
موهیتوی نارنج

رستوران پیچ یکی از معدود رستوران‌هایی است که به غیر از داشتن نکات مثبت در غذا و خوردنی. جذابیت‌های دیگری دارد کم که حتماً باید امتحان کنید. در کنار غذا و نوشیدنی می‌توانید از بازی‌های خوب بود مهیج رستوران لذت ببرید. رستوران پیچ جز یکی از محبوب‌ترین رستوران‌ها است.
اگر در رستوران پیچ نوشیدنی خوشمزهٔ موهیتوی نارنج را امتحان کرده باشید متوجه شده‌اید که طعم خوب و دل پذیری دارد. در این قسمت از با سر آشپز قصد داریم شما را ا با طرز تهیه این نوشیدنی عالی آشنا کنیم.

 

 

قبل از هر چیز مواد مورد نیاز

نعناع یا سوسن عنبر
نارنج
آب
شکر
گوشت‌کوب چوبی
یخ پودر شده

 

 

نعناع یا سوسن عنبر هار را در لیوان بریزید تا حدی که لیوان پر شود. ترجیحاً بهتر است از سوسن عنبر استفاده کنید چون هم طعم قوی تری دارد هم هنگام له شدن بافت آن از بین نمی‌رود و ریش‌ریش نمی‌شود. آن را با گوشت‌کوب چوبی له کنید.
شکر را با آب مخلوط‌کنید تا شکر در آب حل شود میزان شکر دلبخواه است پس هر میزیان شیرینی که دوست دارید به نوشیدنیان اضافه کنید. بعد از اینکه آب به سوسن عنبرها مخلوط شدند اجازه دهید تا ۲-۳ دقیقه سوسن عنبر فرصت پیدا کند تا طعم خود را کاملاً به آب بدهد تا آب مزه دار شود. سپس نارنج‌ها خردکرده و آبگیری کنید؛ و به داخل لیوان بریزید و در نهایت یخ پودر شده را اضافه کنید و از این نوشیدنی خنک و خوشمزه لذت ببرید.

 

 

یک خبر خوب برای علاقه‌مندان به سوشی، در مطلب بعدی با سرآشپز (رستوران پیچ) شما را با طرز تهیه سوشی، مرحله به مرحله آشنا خواهیم کرد.

 


 

pourya ahmadi

1393/6/5

ممکنه خوشمزه باشه که من بعید می دونم...ولی این موهیتو نیست