;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

ریتر اسپورت

 

از زمانی که اسم RITTER SPORT وجود داشته، اسم Alfred Ritter هم بوده است. کارخانه ری تر در سال ۱۹۱۲ شروع به کارکرد RITTER SPORT  یک شکلات المانی خوشمزه هست که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

کارخانه ریتر از آن دست کارخانه‌هایی بوده که به دست فامیل گردانده می‌شد و نسل به نسل تغییرات فراوانی را در خورد داشته است. در این تغییرات اسم کارخانه و مبنای کاری کارخانه که شکلات بود به‌هیچ‌وجه تغییری نکرد بلکه تغییر فقط در مزه بود.

 

 

مهم‌ترین اتفاق بعد از تأسیس کارخانه در سال های بعد رخ داد ازدواج الفرد ریتر بود. زنی که ایده‌های بسیار خوبی به کارخانه ریترها داد.

درواقع مخترع  RITTER SPORT زن الفرد ریتر ( Clara Ritter’s (née Göttle بوده است.

ریتر اسپرت شکلات‌های مربع شکل بودند که بعدازآن پسرشان این روند را گسترش و ادامه داد.

قدم‌به‌قدم، او تمام نوع‌های دیگر شکلات را از محصولاتشان حذف کرد و تمام تمرکزش را به Ritter Sport صد گرمی مربعی اختصاص داد. او در سال ۱۹۷۴ بازار شکلات را با معرفی «سری شکلات بارنگ‌های روشن» متحول کرد. یک بار دیگر هم در سال ۱۹۷۶ این کار را با بسته‌بندی جدید که راحت باز می‌شد تکرار کرد. با این کارها، مهم‌ترین سنگ‌های بنای برند امروزی‌اش را نهاد. تحت مدیریت او، این برند با شعار «شکلات. باکیفیت. مربعی» ملی شد.

 

 

خواهرش در حال حاضر Marli Hoppe-Ritter مدیریت این سیستم را بر عهده دارد. اعضای این خانواده در کنار هم تا به الآن توانسته‌اند کارخانه خودشان را سرپا نگه‌دارند. در حال حاضر کارخانه نسل سوم خود را می‌گذراند. و همچنان رو به رشد و پیشرفت است.

 

 

این روزها این برند مطرح در عرصه شکلات در ۸۰ کشور جهان پخش می‌شود. ری تر انواع مختلفی دارد اما بر روی دو مدل قدیمی و درواقع سنتی آن اهمیت بیشتری داده می‌شود. در این کارخانه بر روی مواد اولیه و شکلات بسیار مرغوب توجه زیادی می‌شود. همه این‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند. مغزها که اعم از بادام، گردو، فندق، و کشمش و … می‌شود با دقت و تمرکز بالایی انتخاب می‌شود تا به‌هیچ‌وجه در آن‌ها خرابی یا ناقصی نباشد. مرغوب بودن مواد تشکیل دهنده ریتر ازجمله مواردی است که این شکلات را خاص کرده است.

 

 

RITTER SPORT برای محیط‌زیست ارزش زیادی قائل است. در سال ۱۹۹۱ سیستم بسته‌بندی شکلات‌ها به‌طورکلی تغییر می‌کند. بسته بندی شکلات‌ها طوری تهیه می‌شدند که قابلیت تجزیه در محیط را داشته باشند.

 RITTER SPORT مدل‌های بسیار زیادی دارد. که تقریباً ۳۰ نوع می‌شود. این ۳۰ نوع هریک از مواد مختلفی تهیه می‌شود که مزه‌های مختلفی دارد.


به‌طور مثال

شکلات شیری، بسته‌بندی آبی، شکلات شیری و شکلات سفید، بسته‌بندی آبی به همراه شکلات بار، شکلات تلخ، بسته‌بندی آلبالویی. شکلات شیری با بیسکوئیت کره ای بسته‌بندی قهوه ای، 


 

 

در سال ۲۰۱۱ چند نوع خاص به بازار آمد.مثلاً

Alpensahne Praline که از شیر مخصوص و با خامه با طعم بادام‌سوخته بود تهیه‌شده بود.

در سال ۲۰۱۲ هم مدل‌های مختلفی با توجه به فصل‌های سال تولید کردند. ای تنوع برای سال ۲۰۱۳ هم اجرا شد.

همچنین ۵ مدل شکلات مربعی ۱۰۰ گرمی که کاملاً ارگانیک نیز هستند در این کارخانه تولید میشوند. که شامل کاکائو ارکان یک و البته تمامی مغزها، شیر، کشمش و …. هست.

 

 

 

  

 

raheleh biglari

1393/6/11

عالی و با کیفیت. همه نوعش رو دوست دارم مخصوصا بادام.

Pedram Gh

1393/6/25

اکثر جاها دارن..راحت ترینش شاید هایپر می و هایپر مارکت و هایپر استار باشه

mehrdadyazdi

1393/6/8

لازم به انتخاب نيست شما از همه اش امتحان كن.

saeed moradi

1393/6/12

کجای تهران داره ما بریم بخریم؟

padide arab

1393/6/12

من عاشقشمممممممممم فوق العادس <3

آدینه پورذکریا

1393/5/25

این شکلات معرکه ست

ELAHE MM

1393/5/25

کاش به طور دقیق تر تفاوت شکلاتها با رنگ های بسته بندی ها را برایمان شرح میدادید تا کاملا اگاهانه انتخاب کنیم.