;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

آی هاپ

 

آی هاپ
صبحانه برای خیلی‌ها به معنی جشنی است که یک روز تازه را آغاز می‌کند. برای همین همه دوست دارند این جشن را مخصوص و ویژه برگزار کنند. حالا فرض کنید به جای صبحانه‌های تکراری هر روز، نزدیک خانه یا محل کارتان یک عمارت بزرگ باشد که صبح‌ها با قیمتی مناسب، انواع و اقسام پنکیک‌ را با هزار جور سیروپ و تاپینگ مختلف، از کارامل و شکلات گرفته تا توت‌فرنگی و موز سرو کند.گاهی هم به جشن شما سرکی بکشد و به مناسبت‌های مختلف پنکیک‌های رایگان و یا با قیمتی نزدیک به رایگان به شما هدیه بدهد. آی هاپ همان کمپانی شیرین و خوشمزه است که فقط می‌شود آرزو کرد روزی گذارش به شهر ما هم بیفتد!
آی هاپ در سال 1958 در حومه لس‌آنجلس کار خود را با نام "خانه بین‌المللی پنکیک" آغاز کرد. 15 سال بعد یک کمپین بازاریابی نام آی هاپ را با مخفف کردن نام اصلی آن به مردم معرفی نمود و شعبات آی هاپ یکی پس از دیگری در 50 ایالت آمریکا، کانادا، مکزیک، پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده پراکنده شدند. در سال 2012 اولین شعبه خارج از ایالت آمریکای آن در دوبی و پس از آن کویت و عربستان سعودی افتتاح شد.حالا56 سال است که خانواده گرم و دوست‌داشتنی آی‌هاپ با طیف گسترده‌ای از پنکیک‌ها و انواع و اقسام خوراکی‌های مربوط به صبحانه جای خود را میان مردم از هر قشر و سنی باز کرده است و قیمت‌های مناسب، تنوع عالی و سرویس گرم و دوستانه آی هاپ باعث شده که 1565 شعبه آن هر روز قدرتمندتر و بی‌رقیب‌تر بماند.

 

منوی آی هاپ تنها به پنکیک ختم نمی‌شود و شامل انواع وافل، کرپ، املت، ساندویچ، تست فرانسوی، برگر، سوپ و سالاد و همینطور طیف وسیعی از بشقاب‌های تخم‌مرغ است که به آنها به انتخاب شما استیک، سوسیس، بیکن، سیب‌زمینی و قارچ اضافه می‌شود. علاوه بر این، با وجود اینکه تمرکز اصلی آی هاپ بر وعده صبحانه بوده و معروفیت اولیه آن هم به همین دلیل بوده است ولی وعده‌های دیگر را نیز فراموش نکرده و ده‌ها مدل بشقاب هیجان‌انگیز را برای ناهار و شام مشتریانش در نظر گرفته است.

 

اگر بخواهیم صفات بارز آی هاپ را بر شماریم، مطمئنا یکی از شاخص‌ترین آنها توجه ویژه این رستوران به محیط زیست است. شعبات گوناگون آی هاپ جزو اولین رستوران‌هایی هستند که به سیستم لوله‌کشی اتوماتیک و شیرهای آب هوشمند مجهز شده‌اند و سیستم روشنایی خودکار، استفاده از انرژی خورشیدی و شیشه‌های مخصوص انعکاس نور آفتاباز اصول اولیه آنها به حساب می‌آید. در سیستم بسته‌بندی آنها نیز توجه کافی به استفاده از ظروف قابل بازیافت و همچنین نوع رنگ و جوهر مصرفی شده است. این موارد و تعداد بسیار زیادی دیگر، اگر چه در تمامی شعبات آی هاپ بطور یکسان پیاده سازی نشده‌اند، اما با توجه به تعدد آنها می‌توان برای چنین تفکری احترام قائل بود.
آی هاپ با استفاده از بهترین و تازه‌ترین محصولات و همینطور کارکنان حرفه‌ای و کارآمد خود یک تیم منحصر به فرد ساخته است که هر روز صبح تولد تازه‌ای را برای مشتریانش جشن بگیرد و یک خاطره فراموش‌نشدنی باشد برای کسانی که عاشق صبحانه هستند.