;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
8.3
$ $ $ $ 2

الف (سعادت آباد)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
یکی از بهترین ها در منطقه که بعد از افتتاح شعبه در این منطقه که تعداد شیرینی فروشی های معروفش زیاد، بیشتر مشتری هارو به سمت خودش کشوند. تنوع کیک و شیرینی بالاست، یه مشکل فقط هست که آن هم شلوغی زیاد و وجود تنها یک باجه پرداخته. ولی ازنظر کیفیت کیک و شیرینی عالی هست.
من از شعبه های دیگه ی الف سالهاست که خرید میکنم. سعادت آباد رو یکبار خریدم. بسیار گران حساب می کنه. شیرینی معمولی کیلویی 60 هزار تومن آخه؟!!! ولی کاش کیفیتش خوب بود. یک سری شیرینی های قدیمی و بیات رو قاطی شیرین های جدیدترشون به مردم می فروشند. من مجدد نمونه رو بردم جهت اعتراض. خیلی بی ادبانه میگن چرا تلفن نکردی!!! نمونه رو بردم پیششون درست قبول نکردن، اونوقت با تلفن قبول می کردن به نظرتون؟!!! هم بابت خراب کردن این برند هم بابت انتصاب فردی بی درایت جهت پاسخگویی متاسفم. هرگز ازشون خرید نمیکنم.
کیک رولت اش خوب بود ، به نظرم بهتر از چند مدل دیگری بود که قبلا از الف امتحان کرده بودم. نکته مثبت اینکه تازه بود و در نتیجه اسفنجش نرم بود. خامه اش اصلا به خوشمزگی و سبکی خامه الهیه نیست ،در نتیجه من باز کیک های الهیه را قطعا ترجیح میدم.
شیرینیا هر دفعه مثل هم نیستن ولی در کل بهتر ه از جاهای اطرافه ما
من از الف خیابان امیر کبیر دوبار شیرینی خشک خریدم بسیار مونده بود ولی کیکش خوب بود شیرینی دانمارکی هم خیلی سفت بود واز نبود از شیرینی الف بعید است
به نظر من خيلي خاص نيس ولي قيمتش بالاس كيفيت معمولي و قيمت بالا داره
چند بار از اینجا خرید کردم تنوع خوبی داره هم در شیرینس تر و هم خشک من چون طرفدار شیرینی خشک هستم از چند مدل انتخاب کردم همه تازه و خوب بودند حتما باز هم امتحان میکنم
انتخاب اول من برای خرید کیک همیشه الف است. تنها جاییه که کیک های فوندانتش ارزش خرید داره و فوق العاده خوشمزه است.
تنوع بالا ، طعم عالي ، مخصوصا نان خامه اي خوبي داره
الف گزینه اول من برای خرید کیکه. کیک های خیلی خوشمزه ای داره خیلی هم قشنگن. کیک فوندانتش هم قیمت خوبی داره