سیب 360 (میرداماد)

شریعتی، روبه روی حسینیه ارشاد، پلاک 1112

02174326

11:30-23:30

پیتزایی

فست فود

7

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

رزرو

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

سیب 360 (میرداماد) سیب 360 (میرداماد) سیب 360 (میرداماد) سیب 360 (میرداماد) سیب 360 (میرداماد) سیب 360 (میرداماد)

پوریاسعادت

1400/11/7

من خیلی اوقات از سیب پیتزا سفارش میدم چه حضوری چه برای خونه که هستم پیتزاهاش طعم و مزه خیلی خوبی میده مخصوصا پپرونی چانو استیک و بیکن بهترین غذاش همین پیتزا هست.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

محمدرضانصیر

1398/6/28

من چنتا از شعبه های سیب 360 رو رفتم و شعبه میرداماد به لحاظ فضا و دکور خیلی شبیه شعبه پیروزی بود تقریبا با همون دکور و فضا ولی شلوغتر. چیزبرگر فرانسوی با اونی که بقیه شعبه ها خورده بودم یکم فرق داشت نمیدونم کلا تو همه شعبه ها تغییر کرده یا فقط اینجا. روی سیب زمینی دیپ چدار ریخته بودن که من ترجیح میدادم توی یک ظرف جدا میذاشتن که خودمون هر چقدر میخوایم استفاده کنیم. برگرش هم به نظرم یکم کوچکتر بود. با وجود اینکه کلا طرفدار این رستوران هستم و به نظرم کارشون خیلی خوبه اما این شعبه یکم ضعیفتر بود.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

fatemehkh

1397/10/13

پیتزا سیب میرداماد محیطی کوچک ولی دنج برخورد ورسیدگی پرسنل عالی سرویس دهی عالی سفارشات ما پیتزا استیک .چهار فصل .سیب زمینی با پنیر چهار فصل :۳۶.۹ استیک :۳۷.۹ سیب زمینی با پنیر :۱۰.۹ پیتزا استیک با خمیر ایتالیایی نازک وترد همراهه گوشت استیک اسلایس شده.سس سیر مخصوص.قارچ.زیتون.پنیر مخصوص.سس بیانر که انتخاب خوبی بود چهار فصل که انتخاب واقعا عالی بود ۴ نوع پیتزا رو میتونید با سفارش یک پیتزا امتحان کنید :کنی باله.چیکن گورمه.سبزیجات. پپرونی. که پیشنهاد من باش ما اینه چدن از لحاظ حجم وقیمت برای دونفر عالی بود سیب زمینی باسس پنیر که نگم براتونننننننننن سس پنیرشون خوش طعم بود وعالی درکل انتخاب خوبی بود

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

امیرعظیمی

1397/8/10

رستوران خوبی بود. پرسنل خوبی هم داشت. نون پیتزاهاش خیلی ترد و خوش مزه اس و مواد اولیه مناسبی هم ارائه میده برای پیتزا. تنها ایراد پیتزاش که میشه گفت این بود که خیلی طعم دار نشده بود ولی در کل هم فضای بسیار خوبی داره هم کادر خوب هم غذای مناسب.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

سریزو

کافه
متوسط
منتخب

شریعتی، روبه رو حسینیه ار...

خاتون (شریعتی)

فست فود
متوسط
منتخب

خیابان شریعتی، روبروی حس...

میزگرد

فرنگی
متوسط
منتخب

خیابان شریعتی روبروی حسی...

ت (شریعتی)

کافه
متوسط
منتخب

شریعتی، ابتدای قبا، شمار...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023