پیور

خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان ۶۴ یوسف آباد، برج آ اس پ، واحد ۳۵ تجاری

02188603990

11:30-23

غذای سالم و گیاهی

گیاهی

غذای سلامت

8.2

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

رزرو

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

پیور پیور پیور پیور پیور پیور

ArminKh

1401/1/4

یکی از بدترین رستوران های وگنی تا به حال رفتم کیفیت غذاهاش بسیار پایین بود و فقط پنیر بلد بودن که روش‌بریزن جوری که دلمونو زد و حالمون بد شد به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه حتی برای یکبار

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

بهارهغلامعلی پور

1398/5/22

من گاهی اوقات ناهارم رو از اینجا سفارش میدم و همیشه سفارشم ته چین بادمجان هستش که اونم خیلی دوست دارم

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

mahdijavidan

1398/5/9

یکی از این رستوران ها است که علاوه بر غذای خوشمزه فضای جالبی هم دارد. در دکوراسیون، مبلمان، ظروف سرو غذا و در کل مجموعه از عناصر گل دار و با طرح های شاد استفاده کرده اند. چهارشنبه ها در آن موسیقی زنده اجرا می شود و منو صبحانه هم دارد که مخصوص 5 شنبه و جمعه از ساعت 10 صبح است. کرم سوپ پیور، ته چین بادمجان، لازانیای اسفناج و مامسان همراه سبزیجات گریل از آیتم های معروف پیور است که همگی عالی هستند. ضمنا اسپاگتی با سس پستو هم پیشنهاد می شود. ویژگی مثبت دیگر اینجا این است که کارکنان بینهایت حرفه ای دارند و بطور کامل منو را توضیح می دهند که بتوانید غذای خوبی را انتخاب کنید.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

mahdijavidan

1398/5/1

با منویی از غذاهای سلامت، گیاه خواری، خام گیاه خواری به یکی از بهترین های تهران تبدیل شده. در همون لحظه ورود، دکوراسیون روشن، رویایی، ساده اما راحت رستوران شما رو جذب میکنه. فضای رستوران پر از انرژی مثبته، روی تمام میزها گلدانی زیبا قرار گرفته و نور پردازی فضا حساب شده و ملایمه. البته تو منو برای افراد غیر گیاه خواری که به همراهی دوستان گیاه خوار خودشون به پیور اومدن هم، غذاهایی خوش طعم و سالم طبخ میشه، پیتزاهای متفاوت ، پیش غذاها و سالادهای سالم و هیجان انگیز در نظر گرفته.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

علینجمی

1397/9/16

دکوراسیون قشنگی داره ، به اشتباه در منو جلوی غذاهای پخته وگن درج کردن و جز بشقاب سبزیجات و سالاد به بقیه غذا ها نمیشه گفت وگن منظورشون همون غذای گیاهی. غذاشون هم طعم ویژه و خوبی نداشت و معمولی بود(حداقل به کسی سفارش ما که کباب سویا و پاستا سبزیجات بود رو پیشنهاد نمی کنم). بدتر از همه موقع آوردن فاکتور بود که علاوه بر مالیات حق سرویس هم اعمال شده بود.

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

RoshanalBimerden

1397/8/27

یه رستوران کافه طور ، محیط خیلی گرمی داره ، منو غذاهاشون تنوع بالایی داره و غذاهایی که وِگَن نباشه اگر بتونن کاملا گیاهی بدون فر آورده حیوانی ارائه میدند🌿کلا اگر چیزی رو حتما تو سفارشتون قید کنید لحاظ میکنند ... غذاهای مشابه اون رو توی رستوران های گیاهی دیگه ندیده بودم و تجربه ی کاملا جدیدی بود ..مزه و طعم و مواد به کار گرفته شده کاملا منحصر به فرد خود رستوران بودو پرسنل حرفه ای که بطور کامل راهنماییتون خواهند کرد👏😉 ❇️پیتزاش که کاملا مزه ی متفاوت داره با آرتیشو یا کنگر فرنگی که گیاهی هست با برگ های بسیار بزرگ در ابعاد برگ های کاهو پیچ ضخیم و گوشتی که دارای نوکی تیغ دار میباشد و تجربه ی جالبی هست بدون مخلفاتِ همیشگی پیتزا✅ ❇️سفارشمون بشقاب ترکیبی که شامل همص که غذای عربی لبنانی هست و با نخود درست میشه واسپیرینگ رول که آسیایی به حساب میاد همراه با سبزیجات مثل جوانه و فلفل دلمه ای و کلم که سرخ شده بود همراه با سس تای بود به اضافه ی بورک که یه مدل پیراشکی طور هست با پنیر و فلفل و تبوله هم کنارش بود👌😉 .:. ❇️از گریل ها ٫مامسان رو سفارش دادیم که فراورده های گندم هستش و بافتش مثل لوبیا هست و خیلی سالم است و پروتئین و کرب داره در کنار سبزیجات گریل کنارشون که با#روغن_زیتون گریل شده یک غذای وِگَن به حساب میاد که لبنیات و تخم مرغ و پنیر نداره👌😉 .:. ❇️#سیب_زمینی پیور تکه های درشت سیب زمینی هست که با پوست آب پَز میشه و بعد سرخ میشه که روغن کمتری به خودش میکشه و سُس #پنیر_پیتزا چدار هم روش داره

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

KasraAfc

1397/8/10

رستورانی با محیط گرم و دلنشین و پرسنل مودب. اطلاعات پرسنل در مورد غذاها و اینکه وجترین یا وگان هستند، کامل بود. یک سری از غذاهاشون که مشخص کردند رو اگه وجترین باشن، می تونن به صورت وگان هم براتون آماده کنن. کیفیت و طعم غذاها واقعا رضایت بخش بود. ادویه هایی که برای غذاهاشون استفاده کرده بودن طعم خوبی به غذاها داده بود و به اندازه بود و نوشیدنی هاشون هم طعم های خاص و جالبی داره. دکوراسیون رستوران هم محیط رو گرم و صمیمی کرده بود. در نهایت اگه وجترین یا وگان هستین پیشنهاد می کنم حداقل یک بار تجربه کنین این جا رو.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

nahlanahlaa

1397/7/10

من وگن هستم و هر وقت گشنه بشم این رستوران انتخاب من هست . سلیقه ای هست این رستوران و برای کسانی که وگن نیستن پیشنهاد نمیکنم اونا بهتره برن شاندیزو نایب .این رستوران خاص هست و غذای ادمهای خاص رو داره نه همه پسند . و واقعا برای‌من بسار عالی هست همیشه شاید ۵۰ ۶۰ بار رفته باشم و بد ندیدم .

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

پانته آپیکانی

1397/5/17

من و همراهم امشب در رستوران شام خوردیم و هر دومون حالمون بد شد و کارمون به دکتر کشید ، واقعا برای مدیریت رستوران و غذا متاسفم

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

آذر کمالی

1397/3/19

یه رستوران کافه طور ، محیط خیلی گرمی داره ، منو غذاهاشون عالیه و تنوع بالایی داره و غذاهایی که وگن نباشه اگر بتونن کاملا گیاهی بدون فر آورده حیوانی ارائه میدن🤗😋 کلا اگر چیزی رو حتما تو سفارشتون قید کنید لحاظ میکنن که خیلی برای خود من با اهمیته غذایی ک ما سفارش دادیم مامسان و سویا گریل شده بود خیلی طعم و مزه متفاوت خوشمزه ای داره 😍 غذا ی کوچولو دیر آماده شد ولی وقتی غذا هارو دیدم کاملا بهشون حق دادم اما درکل انقدر جای دنجیه خیلی گذر زمان حس نشد آخر هم برامون برای تیست حلوا آوردن ک اونم خیلی خوشمزه بود

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

HamedKonjkav

1396/6/10

رستوراني شيك ، پرسنل باادب ، ظروف خاص و كيفيت عالي بنظرم تجربه خوبي بود و پيشنهاد ميكنم حتما تست كنيد

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

fahimehk

1396/5/2

31 تیرماه به همراه خواهر و دوستم به این رستوران رفتیم ... از اونجایی که خودم و خواهر گیاه خوار هستیم خیلی مهم بود تجربه ی این رستوران از نظز محیط واقعا شیک و شاده. از نظر رفتار پرسنل خوب و مودبانه .. از نظز غذا باید بگم حجم غذا با توجه بع مقدار هزینه ای که میکنید خیلی خیلی کم هست ... غذاهاشون رو مشابه اون رو توی رستوران های گیاعی دیگه ندیدیه بودم و تجربه ی کاملا جدیدی بود ..مزه و طعم و مواد به کار گرته شده کاملا منحصر به فرد خود رستوران ... ولی متاسفانه انقدر شور بود که دوستانم نتونستم یه بخشی از غذا رو بخورن ( چرسیدم گفتن برای سویا سس هست ) ..ای کاش انقدر سویا سس نزده بودن در کل ایرادی که میتونم بگریم با توجه به مقدار پولی که میدید خیلی خیلی خیلی غذای کمی دریافت میکنید تجربه ی جدید و خوبی بود برای ما هر چند شور و گرون .. ولی به 1 بار امتحانش میارزید

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

samariahi

1396/2/5

ما براي ناهار رفتيم استيك هم نداشت به نظر من دكوراسيونش فقط خوب بود غذاش اصلا كيفيت نداشت تازه محيطش هم خفه برد. من راضي نبودم

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

melikaahm

1396/2/3

غذاي متوسطي بود ولي به قدر روغن و كره داشت كه هر دونفر معده درد گرفته ايم و پيتزا خيلي شور بود و سوپ خيلي بي نمك ، و ميكس هاي آبميوه نامتناسب با طعم بد

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

firouze razeghi

1395/10/6

من عاشق این رستورانم. از دکوراسیون و طعم غذا گرفته تا رفتار کارکنان همه چیز عالی. تنها ایرادی که داره غذا خیلی دیر آماده میشه

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

ShanaSh

1395/9/9

ديشب به اين رستوران رفتيم ، يك رستوران گياهي با محيط دلنشين و برخورد خوب ... ما اسپاگتي با سس پسنو (كه معمولي بود ) و پنه آلفردو( خيلي خوب بود ( پيتزا كه خوب بود ) سوپ اسفناج و جو (عالي بود ) و سيب زميني وسوسه انگيز ( البته كمي ادويه كم داشت) ، تنها مشكل اين بود كه غذاي اصلي خيلي دير آماده شد.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

sarakalantari

1395/6/9

دو بار پیور اومدم که یه بار ته چین بادمجان سفارش دادم که عالی بود ، همراهم هم چیزبرگر سفارش داد که اونم راضی بود، پیش غذا هم بشقاب ترکی سفارش دادیم که فوق العاده بود، دلمه ی خوشمزه با زیتون های خوشمزه، من که لب به زیتون نمیزنم اینجا عاشق زیتون شدم،، اما بار دوم من گراتن بادمجون سفارش دادم که خیلی خاص نبود و سس هم مقدارش خیلی کم بود و همراهم میکس کباب چوبی سفارش داد که برنجش رو دوست داشت ولی رو کل کباب سسی زده شده بود که هیچکدوم نتونستیم میل کنیم کاش سس رو جدا میزاشتن، و پیش غذای فرانسوی که فوق العاده فوق العاده بدمزه بود و همونجوری که آوردن همونجوری برگردوندیم حیف سی هزار تومان. فضا هم که حرف نداره عاااالی.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

ندابرخورداری

1395/5/31

با سلام. ما 3 نفری رفتیم به رستوران پیور در برجهای آ اس پ. من قبلاً اینجا صبحانه خورده بودم ولی یادم نبود که رستوران گیاهی است! برای پیش غذا سالادی که با آواکادو بود سفارش دادیم که خوب بود و سیب زمینی که محشر بود فقط یه کم سس روش زیاد بود. برای غذای اصلی استیک هالومی با قارچ که دورچین خوبی داشت و گراتن بادمجون که خیلی خوشمزه بود. به طور کلی برای کسانیکه نمیخواهند گوشت بخورند گزینه مناسبیه. ولی نوشیدنیهاش خیلی بدمزه بود.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

ندابرخورداری

1395/5/31

ما 3 نفری رفتیم به این رستوران و برای پیش غذا سالادی که با آواکادو بود سفارش دادیم که خوب بود و سیب زمینی که محشر بود فقط یه کم سس روش زیاد بود. برای غذای اصلی استیک پنیر کبابی که دورچین خوبی داشت و گراتن بادمجون که خیلی خوشمزه بود. به طور کلی برای کسانیکه نمیخواهند گوشت بخورند گزینه مناسبیه. ولی نوشیدنیهاش خیلی بدمزه بود.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

علیزحمتکش

1395/5/6

کیفیت و طعم غذا متوسط می باشد و قابل قبول می باشد ولی به نسبت فضای کوچک و عدم وجود چرسنل کافی در سرویس دهی و تهیه غذا، قیمت بسیار بالا می باشد و به نظر من جا داره که خیلی ارزانتر باشد چون موا مصرفی بسیار معمولی می باشد و این قیمت برازده ی یک رستوران با سرویس و کیفیت بالاتر می باشد.

2

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

firouze razeghi

1395/5/5

یک تجربه عالی از غذای گیاهی خوشمزه. حتما پیشنهاد میکنم کرم سوپ پیور، ته چین بادمجان، لازانیای اسفناج و مامسان همراه سبزیجات گریل رو امتحان کنید. همه عالی هستن. ضمنا اسپاگتی با سس پستو هم خوشمزه بود. کارکنان بینهایت حرفه ای که بطور کامل راهنماییتون خواهند کرد.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

پرهامشعیبی

1395/2/7

غذاهاش خیلی خوشمزه و خوب بود. طعم واقعی غذای سالم! حتما حتما امتحانش کنید یکبار هم که شده. طعم فوق العاده سرویس دهی مناسب و فضای جالب با حریم خصوصی خوب. برخورد کاملا حرفه ای رو تو این رستوران میشه تجربه کرد.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

پرهامشعیبی

1395/2/6

ریتوران پیور: حیف که انقدر غذاهاش خوشمزه و خوب بود عکسی ازشون ندارم که بذارم براتون. حتما حتما برین و امتحانش کنید یکبار هم که شده. طعم فوق العاده سرویس دهی مناسب و فضای جالب با حریم خصوصی خوب. برخورد کاملا حرفه ای رو تو این رستوران میشه تجربه کرد.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

FarinYoun

1394/6/31

گزارش رستوران پیور.یکی از گزینه های همیشگی ما کافه گراف آ.اس.پ ست که خودش رو به ما ثابت کرده. این بار تصمیم گرفتیم جهت تنوع هم که شده یک چرخی توی محوطه بزنیم و یک جای جدیدی رو کشف کنیم. با توجه به منوی غذا که بیرون گذاشته بودن پیور رو انتخاب کردیم. پیور یک رستوران گیاهی کوچیکه و اولین نکته ای که نظرتون رو جلب می کنه اینه که برخلاف اکثر کافه ها و رستوران های آ.اس.پ برای حریم خصوصی مشتری هاش احترام بیشتری قائل شده و از بیرون به داخل رستوران دید نداره. توی رستوران بسیار بسیار قشنگه و دکوراسیونش تم ِ رویال-وینتج داره با نورپردازی فوق العاده و موزیک خوب. سفارش ما یک لازانیای اسفناج و یک قارچ برگر گیاهی با دوتا نوشابه بود. شاید من زیادی حساسیت به خرج می دم اما یک سری ظرافت هایی وجود داره که بعضی رستوران ها اصلن بهش توجه نمی کنن و من خیلی ذوق کردم که دیدم توی پیور اینطوری نیست. یعنی فاصله ی بین خوشامد گویی و آوردن منو تا سفارش گرفتن خیلی مناسب و حساب شده ست. یا مثلن اینکه سرویس قاشق چنگال رو کدوم سمت بشقاب بذارن یا اینکه اول غذای کی سرو بشه یا اینکه فاصله ی بین غذا و نوشیدنی نه اونقدر زیاد باشه که نوشیدنی تموم بشه و نه اونقدر کم باشه که یکهو میز شلوغ بشه. سفارش ها از چیزی که فکر می کردیم سریع تر آماده شدن. قارچ برگر گیاهی خوب و یک مقداری شور بود و توش از یک پنیر خوشمزه ای استفاده شده بود و سیب زمینی های تنوری دورش هم به جز یکی دوتا که خام بودن خوشمزه بود. لازانیای اسفناج واقــــعن خوشمزه بود. هم سس بشامل ش به اندازه ی کافی غلیظ بود و هم اسفناجش زیاد بود و توش قارچ هم داشت. حجم هر دوتا غذا خوب بود و طعمشون هم همینطور. سفارش ما با ده درصد حق سرویس و هشت درصد مالیات شد شصت و دو هزار تومن. من که دفعه ی بعد هم می رم و سعی می کنم این دفعه پای سیب و دارچین ش رو حتمن امتحان کنم.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

چکاد

کافه
متوسط
منتخب

خیابان یوسف آباد،خیابان ش...

لئون

کافه
متوسط
منتخب

بزرگراه کردستان، مجتمع AS...

آلموند

ایتالیایی
متوسط
منتخب

يوسف اباد خيابان ٦٤ بعد ا...

هیت

ایتالیایی
متوسط
منتخب

بزرگراه چمران ، مجتمع آتی...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023