آدرستان را انتخاب کنید
فیدیلیو Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon رستوران Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon قصاب (فرشته)
لوگو رستوران قصاب (فرشته)

قصاب (فرشته)

فرنگی

خانه استیک

ایرانی

خیابان فرشته، فیاضی پلاک 104،ساختمان ام اچ هاوس

11:30-23:30

7.7
قصاب (فرشته)
قصاب (فرشته)
قصاب (فرشته)

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

اینجا هستم

معرفی

منو

نمایش نقشه

عهدیه سلیمانی

1400/11/8

2.25

دقیقا اینطوره که فقط یه بار میری ببینی چه خبرهرغذا معمولی سرویس معمولی منکه برای باردوم حاضر نیستم برم

رامین خسروی کیا

1400/9/14

0.0

علی رغم امتیاز پایین که اینجا بهش دادن من با دوتا از دوستام رفتیم از نظر مکانی جای عالی است و به اندازه کافی شیک و مدرن هست البته چون برای من بحث قیمت مهمه به هیچکدام از کسایی که خیلی نمیخوان هزینه غذا بدن اینجا رو توصیه نمیکنم گرووون گرووون وحشتناک به هرحال من از نوع سرویس دهیشون خیلی خوشم نیومد یه جورایی عین چلوکبابی ها میمونه شاید توقع منو جلب نکرد البته اینم بگم که شلوغی اینجا بسیار برام تعجب آور بود و اینکه قبلش باید رزرو میکردیم ما برای پیش غذا سوپ دال عدس سفارش دادیم که ۴۵ تومن بود مزه اش خوب بود به اندازه داغ و حجمش هم خوب بود و اینکه با یه نون داغ اوردن کنارش خیلی بیشتر چسبید گرچه که باید تندتر میبود . برای ناهار من اسکندر کباب سفارش دادم و شیشلیک و استیک و خامه سفارشهای دیگه ما بود . حجم اسکندر کباب مناسب بود قیمتش ۱۷۰ تومن بود و بی دلیل بسیار بسیار چرب بود گر چه طعم کباب بد نبود البته خوب بود . مزه خامه استیکش بی تردید عالی بود و لذت بردم قیمتش ۳۸۰ تومن بود و حجم بسیار کم یعنی شاید یه خانوم هم سیر نمیشه ظروفش هم خوب بود و مزه شیشلیک هم به نظرم منحصر به فرد بود البته حجم بسیار کم بود و شیشلیک و با پوره و بدنج سر کردن که اونم ۳۲۰ بود مزه اش خوب بود اما دسر ما یهچیزی سفارش دادیم که عالی بود اسمش سخت بود و برای کسایی که بخوان امتحان کنن پسته بستنی پنیر و یه مدل شیرینی که داغ سرو شد و عالی بود قیمتش ۲۲۰ تومن بود که برای سه نفر کافی بود به هر حال عرص کردم شاید بازم برم البته اگه مهمان باشم😊 هزینه پرداختی ما برای سه نفر ۱۵۰۰ شد و من هنوز درک نمیکنم چرا؟؟ امیدوارم برید و بهتون خوش بگذره یه بارش بدنیست طعم گوشتش خوب بودددد.

yasamin rezaei

1399/10/23

2.25

غذا و دسر به نظرم خوب بود ولی متاسفانه مدیریت و سرویس دهی خیلی بد بود . ما دونفری میخواستیم 1 غذا سفارش بدیم که به نظرم کار گارسوناشون خیلی زشت بود مسخره میکردن مارو . ما وقتی کار داشتیم هیچ کس نبود صدبار باید صدا میکردی که یکی بیاد .به نظرم پارکینگ به عهده رستورانه مشکله رستورانه که جای پارک نداره ماشین رو جلوی در از ما گرفتن موقعی که آوردن از ما خیلی زیاد پول پارکینگ گرفتن به نظرم خیلی سطح رستوران رو میاره پایین .با اینکه از غذا راضی بودم ولی هیچوقت دیگه نمیرم این رستوران درسته قیمتاش بالاس ولی باز اگر سرویس دهی خوبی داشت قیمت مهم نبود در هرصورت من کلی پول دادم با سرویس دهی خیلی بد .

فرزین جهانگیری

1399/10/5

2.0

غذاش بد نبود،ولی سرویس دهی خیلی بد ،واقعا بد ،غذا رو به اخراش رسیده بودیم تازه بعد ۲۰ بار گفتن سس اوردن و به جای سس تند سس معمولی،هرسری چیزی نیاز بود باید به کلی ادم میگفتی میگفتن چشم و میرفتن تا به نفر بعد بگی،یعنی عملا مثل رستوران سلف سرویس باید خودت از میز پامیشدی میوفتادی دنبال نیازت

سيد مرتضى ميرزايى

1399/8/10

4.25

محیط خوب و غذا هم خوب مخصوصا چایی باقلوای عالی

شادی عزیزخانی

1399/7/20

3.75

فضای لوکس و دنج و پرسنل حرفه ای ولی کیفیت غذا متناسب با قیمت بالای غذاها نیست...

sara mohammadzade

1399/6/26

1.0

بسیار بسیار بد و بی کیفیت.تعجبم از معروف شدن این رستورانه.پرسنل بسیار بد و غیر حرفه ای.اولین تجربه ای از رستوران دارم که انقدر بد بود در عین حال که بسیار گران

هلیا هستم

1399/4/7

2.75

این رستوران هم مثل خیلی چیزای دیگه چون ظاهر لوکسی داره معروف شده و برند شده. هیچ چیز خاصی توی این رستوران پیدا نمیکنید ! حتی کیفیت مناسبی از هیچ نظر نمی بینید. محیط شلوغ با میزهایی که فاصلشون از هم خیلی کمه ! ما کاملا حرفای میز عقبی و جلویی رو میشنیدیم و نشست و برخواست هم خیلی سخت بود چون صندلی ها بهم گیر میکرد! کیفیت غذا با رستورانهای خیلی معمولی کاملا برابری میکنه. استیک های خیلی بهتری رو توی رستوران های کمتر معروف با کیفیت خیلی بهتر میتونید امتحان کنید. استیک انقدر بدون طعم بود که انگار اصلا مرینیت نشده بود. پیش غذاها خوب بودن. سالاد واقعا خوشمزه بود. نحوه اداره ی سالن‌شون خیلی بد بود. ما از قبل رزرو داشتیم اما هیچ میز خاصی در نظر گرفته نشده بود و وقتی بهشون گفتیم کاملا سرگردان بودن و انگار رزرو کردن/نکردن هیچ فرقی نمیکنه. ما دنده ی کامل گوسفندی داشتیم که سرو اش جالب بود. در کل فقط بدرد کسایی میخوره که میخوان از برند یه چیزی لذت ببرن و کیفیت رو صرفا با اسم میسنجن.

عاطفه شریف

1398/11/7

4.0

رستوران بسیار گران قیمت ولی با طعم بسیار متفاوت. گارسون ها حرفه ای. حجم غذا کاملا یک نفره. یک استیک گوساله ساده وبا یک کوفته قصاب 300 تومن هزینه میشه بدون نوشیدنی و پیش غذا. حالا اگه بخواید غذاهای خاص اینجا رو امتحان کنید باید روی 500 تومن برای دونفر حتما برنامه ریزی داشته باشید .. در کل برای ما که دیگه اومدنش فقط در مناسب های خاص معنی داره و البته تو این گرونی و با این فقر مردم واقعا دلم میسوزه پول یه پرس غذا رو 400 تومن بدم...ولی انصافا کوفته اش طعم بسیار خوبی داشت

حمیده حسین زاده

1398/10/9

3.5

ما شیر برنج و کونفه با چای خوردیم که با کیفیت و خوشمزه بود ولی نه خیلی عالی..

مرتضی ایزدپناه

1398/7/20

4.0

اگه دنبال یک جای خوب با غذاهای ترکی خوب هستین میتونید روی قصاب(کاساب) حساب باز کنید. البته حتما رزرو قبلی داشته باشین. پرسنل اینجا برخلاف خیلی از رستورانهای دیگه آموزش دیده هستن و البته تعدادی هم اهل کشور ترکیه که جالب بود. در ابتدا با یک سینی مزه میان سرمیز که میتونید با دیدن این میز پیش غذاتون را انتخاب کنید و این یک حسن هست چون میتونید ببینید و سوال کنید تا راهنمایی بشید. دلمه و کوفته شکم پر سالاد و بشقاب مزه که شامل بادنجان و گوجه بود انتخاب کردیم. دلمه خوشمزه بود، کوفته شکم پر متوسط رو به پایین، سالاد عالی، بشقاب مزه هم هیچ طعم خاصی نداشت. غذای اصلی کوفته دیگی کاساب که خیلی عالی بود و دونر کباب ترکی که اینم طعم خوب و عالی داشت. در آخر هم برای دسر هاوچ دیلیم با بستنی و چای😬 که دیگه قسمت عالی ماجرا بود. فقط رابطه بستنی با چای هنوز برام مشخص نشده 😂 در کل رستوران خوبیه اما بسیار گران

علی زارعی

1398/6/31

4.5

ما یه استیک راحت الحلقوم و دنده کباب با دوتا لیموناد و باقلوا و چایی سفارش دادیم... که خوب بود... برخورد پرسنل عالی بود... ضمنا اون سیستم تهویه که خیلیا میگفتن بوی گوشت میاد من که همچین حسی نداشتم فک کنم سیستم تهویه اشو تقویت کرده بود

مرضیه ملکی

1398/6/27

5.0

برای یک مراسم خانوادگی در ماه رمضان به این رستوران دعوت شدیم. میز بزرگی در فضای بیرونی به ما تخصیص داده بودند که به نوعی خصوصی شده بود. روی میز سینی هایی از مزه های مختلف ترکیه ای و مدیترانه ای مثل باباغنوش و حمص چیده شده بود، چند مدل پنیر، با چند نوع نون ، به همراه کمی زولوبیا و بامیه روی میز چیده شده بود. برای غذا چندین مدل از استیک های مختلفش رو سفارش گذاشته بودیم، استیک ها به سبک سنتی و ترکیه ای سِرو میشن بنابراین نباید توقع سرو شدن به همراه سُس رو داشت. کباب ها و کوفته های اینجا شبیه به غذاهایی است که در رستوران های ترکیه طبخ میشن. غذاهای این رستوران برای گوشت خور ها بسیار لذیذ و برای کسانی که نسبت به بوی گوشت حساس هستن، جذاب نخواهد بود. سرویس و برخورد پرسنل بسیار خوب و مودبانه بود. چندین پرسنل تُرک تبار هم بین خدمه وجود داشت، که به خوبی انگلیسی می دونستن و می شد با اونها ارتباط برقرار کرد. همه چی بنظرم خوب بود، غذاها گرم سرو شد، کارد و چنگال ها مناسب نوع غذا بود، سالادهای خوش طعمی داشت.

Shahpar Rastegar

1398/5/30

2.0

متاسفانه رستوران كاساب خيلي نظرم رو جلب نكرد ، نحوه سرويس دهي ضعيف بود خيلي برنامه مشخصي براي سرويس دهي به مشتريان نداشتن ،استيك يا غذاهايي از اين قبيل رو ميشه در بهترين رستوران هاي ايتاليايي باسرويس بهتر وهزينه كمتر هم ميل كرد بنظرم شايد به اين علت كه در خيابان فرشته واقع شده معروفه ولي واقعا اينچنين نيست.

محمد حسین موسوی

1398/5/14

2.25

تو ایران به دلیل فقط کسب درآمد عده ای مشغول به تاسیس و راه اندازی رستوران شده اند که کاساب هم از همین دسته است!!! بزرگترین مشکل رستورانهای ایران نداشتن مدیر سالن است که موسس یک رستوران فکر میکند هزینه اضافی دارد!!! مدیر سالن یک رستوران که میتونه در ارتباط مستقیم با مشتری باشد و رفع ریزبینی های سرو و طبخ و مشتری و کارمندان باشد و پی تغییرات روزانه و عملکرد خوب باشد و اما چنین چیزی در هیچ یک از بهترین رستوران های تهران نیست ! نام و تبلیغ و مکان کاساب طوقع رو بالا میبرد اما هیچ فرقی با معمولی ترین کترینگ های تهران ندارد ... تردد بیش از حد کارمندان.صدای زیاد آهنگ و قطع شدن و تغییر ناگهانی آن! نداشتن مدیر سالن .نداشتن کارمند خوشامد گویی و بدرقه! تکمیل نبودن منو ! اتمام ساده ترین خوراک ! در صورتی که از قبل تماس گرفتیم و گفتند نیازی به رزرو نیست... چیدمان بسیار غلط و کثیف قاشق ها... نداشتن دستمال گردن و روی پا! چیدن چند برگ دستمال کاغذی بی کیفیت روی میز بدون جای دستمالی مناسب که بسیار تعجب برانگیز بود... میز یک رستوران به دلیل استفاده مکرر بدون پارچه پر از میکروب میتونه باشه که کاساب دستمال و قاشق رو روی میز چیدمان کرده و بسیاری دیگر ریزبینی هایی که باید انجام شود تا بشود گفت رستوران!!! داشتن چند کارمند که به زبان ترکی باشند یا سر آشپز ترک دلیلی بر خوب بودن یک رستوران نیست! این ایراد هارو برای رفع و بالا بردن کیفیت این مجموعه و مشتری مداری نوشتم.... و اما خوراک قیمت ها بدون سرویس و مالیات و قیمت تمام شده در منو میباشد که این عالیست و خیال مشتری را راحت میکند. استیک راسته گوساله به دلیل بی کیفیت بودن گوشت دام ایران چندان کیفیت و طعم خاصی نداشت ولی بی کیفیت نیست و قابل قبول. کوفته طعم بسیار خوب با پخت میزان و عالی بود اما چیدمان کنار خوراک صفر! ترکها پوره سیبزمینی بدون طعم استفاده نمیکنند همچنین از جو به مقدار زیاد با دیزاین استفاده میکنند نه از برنج شتره پتره روی بشقاب ! هیچ طرح و زحمتی برای دیزاین خوراک نداشتند. از مزه ها مزه تند رو درخواست دادیم که هیچ شباهتی به مزه تند استانبولی نداشت! فکر میکنم اگر یک مدیر داخلی سالن رو تعیین کنند و مامور نظر خواهی از مشتریان و همچنین برای تجربه و همسان سازی چند سفری رو به ترکیه داشته باشند بتونند ارایه خوراک بهتری به مشتریان داشته باشند...

fariba lohrasebi

1398/4/27

4.0

تمرکز اصلیش رو روی سرو استیک گذاشته. یه محیط خیلی دنج و آروم که یه سالاد بار حسابی داره. دکور و سبک رستوران خیلی کلاسیک و اما طعم غذاهاش تا مدتها به یادتون میمونه. پیشنهاد می کنیم اگه دنبال یکی از به یادموندنی ترین استیک های تهران هستین حتما یه سر به این رستوران بزنین.

فرشته ذبیحی

1398/4/13

1.5

متاسفانه از شعبه دربند اصلا راضی نبودم. غذاهای ویژه کاساب در منو رو نداشتند، و غذاهای دیگه ای هم‌که سفارش دادیم اصلا کیفیت نداشت. به نسبت قیمت رستورانهای خیلی یهتری در تهران هست.

ایمان کاظمی

1398/4/12

4.5

شعبه تجریش با فضایی فوق العاده، شبی بسیار عالی برای ما ساخت. استیک فوق العاده و کافی. با توجه به قیمت بالاش، به نظرم ارزش رفتن رو داره.

mehrnaz beigi

1398/3/19

4.5

دکوراسیون شیک داره و خیلی معروف هست و جای پارک نداره و ماشین رو دم در میگیرن میبرن و بعد تحویل میدن و پول میگرین اکثر پرسنل ترک هستن و غذاهاش خوشمزه هست ولی حجمش نسبت به قیمتش خیلی کم بود و غذاش فوق العاده گرون و دسرهای خوشمزه داره که اونم هم مثلا من کنافه خوردم ۹۰ تومان بود با بستنی کلا رستوران گرونی هستش

Roozbeh Kh

1398/3/19

3.5

من در بعضی از کامت ها خوندم بعضی از دوستان نوشتن پرسنل ترک داره خوب اره داره اصلا فکر کنید پرسنل امریکایی داره اما به نظرتون همون کارو ی ایرانی نمی توانست انجام بده ؟ چرا ترک اورده ؟ چون فقط بتونه نشون بده مثلا با کلاسه و پول بیشتر بگیره چرا ما خودمون کاری میکنیم که طرف فکر کنه کارش جواب داده ما به چشمون اومده در کل من با این جنگولک بازیها مخالفم این نظر منه هرکسی میتونه نظر خودشو داشته باشه چه موافق من چه مخالف و نظر همه محترمه

taster girl

1398/2/27

4.5

سبک غذاش ترکیه ای هست. منو متنوعی داره. هربار که رفتم غذاش گرم و عالی بوده. البته تو منوش خیلی از پیش غذاهاش نوشته نشده ولی اگر آشناییت به این سبک غذا داشته باشین و ازشون بخوایید براتون میارن. بعضی از غذاهارو ندارن مثل çığköfte یا lahmacun یا بعضی از سوپ ها. تمامی کارکنانش ترک هستن و بیشتر به زبان ترکی و انگلیسی تسلط دارن تا فارسی. پرسنل خیلی حرفه ای و پیشنهادهای خوبی بهتون میدن... پارکبان داره تا براتون ماشینُ پارک کنن و کلاً دردسر پارک داره مگه اینکه خودتون تو پارکینگ مرکز خریدهای نزدیک مثل بوتیک ملل یا سام سنتر برید. یه شعبه دیگه هم داره تو دربند.

Mahn Ba

1398/1/14

1.75

دنده کباب خیلی چرب بود کباب کوبیده کاملا خام و نپخته بود برگر سوخته و سیاه بود دوغ و ریحان خوشمزه بود آش دوغ خوشمزه بود کنافه خیلی شیرین بود و دل رو می زد. در کل با توجه به قیمت غذا ها ، رستوران خیلی بهتر از این زیاده!!

dela mo

1398/1/14

5.0

ما شیشلیک و میکس کوفته ی ترکیه ای رو سفارش دادیم به همراه پیش غذا ماست و سیب زمینی و بادمجان و یه مدل پیراشکی ترکیه ای،،،حجم غذا خوب و قابل قبول بود،،،کیفیت و مزه ها از رستوران های خود استانبول به نظر من بهتر بود، قیمت ها بالا بود که البته انتظارش هم میرفت،،، فقط روی میزها آب معدنی فرانسوی گذاشته بودن (evian) که با وجود سایز کوچکش دونه ای ۹ هزار تومن بود، اینو نوشتم که اگر در نهایت متوجه قیمت بالای منو شدید تعجب نکنید. کاساب جایی بود که من حتما مجدد به اونجا خواهم رفت.

شهروز بهمني

1398/1/12

0.0

بوی زهم گوشتاشون حالمو بد کرد اسکندر کبابش اینقدر بوی زهم میداد که نتونستم بخورم قیمت های بسیار الکی گرون واقعا آبروم رفت جلوی مهمان هام

Shervin Zavarie

1398/1/3

5.0

ديشب مجدد به كاساب فرشته رفتيم و مثل هميشه با برخورد عالي مواجه شديم ، استيك خامه + استيك راسته + حمص + چاي + باقلوا واقعا عالي و خوشمزه بود ... البته هر پرس باقلوا ٣ تكه است ، حمص رو زياد دوست نداشتم ولي همراهانم دوست داشتند و كاملا سليقه ايه در كل مثل هميشه ١٠-١٠

Shervin Zavarie

1398/1/1

4.75

واقعا ميشه گفت بهترين گوشت و استيك تهران رو اينجا داره ، كادر كاملا حرفه اي ، خوشمزه ، فضاي زيبا كيفيت غذا ١٠ از ١٠ سرويس دهي ١٠-١٠ محيط ١٠-١٠ ارزش در برابر قيمت ٩ از ١٠

Nazila Gdrzn

1397/12/23

3.25

قيمت غذاهاش الكى خيلى بالاست.. فقط اسم داره. جاش شيكه اما شلوغه صدا به صدا نميرسه. من يكبار رفتم و آخرين بار بود. واقعا نميارزه.. حتى قيمت آبش!!!

Matina fallahian

1397/12/11

5.0

ما دیروز برای ناهار کاساب رو انتخاب کردیم یک محیط خیلی شیک و خاص و غذاهای بی نظیر سفارش ما یک کباب فیله مرینت شده و استیک خامه و استیک راحت الحلقوم بود و کنوفه و سوت لاچ هم برای دسر انتخاب کردیم طعم کباب واقعا بی نظیر بود استیک خامه هم عالی بود ولی من استیک راحت الحلقوم رو خیلی دوست نداشتم کنوفه و سوت لاچ هم عالییییی یعنی بهتر ازین دیگ نمیتونید توی تهران پیدا کنید

نگار نجاتى

1397/12/2

3.75

یه منوی مخصوص dry age دارن که با منوی معمولی فرق داره باید بخواید که اون منو رو براتون بیارن کیفیت استیکاش خیلی خوبه اما خیلی هم گرونه، محیط شلوغی داره اما برخورد پرسنل که اکثرشون هم ترکیه ای هستن خوبه

ه کوثری

1397/12/1

3.25

هفته پیش این رستوران رو تجربه کردیم .فضای رستوران شیک و بی نقص بود ولی وقتی شلوغ شد کاملا بوی گوشت به مشام میرسید البته ما خیلی دورتر از آشپزخانه بودیم ولی کاملا بوی گوشت را متوجه شدیم.غذا نسبت به حجم آن قیمت خیلی بالایی دارد و تمام ظرفهای سرو چوبی از بین رفته بود و نمای خوبی نداشت. پرسنل آموزش دیده و با ادب بودن .یکی از مواردی که واقعا آزاردهنده بود پارکبان های دم در بودند که تمام وقت برای گرفتن انعام به ماشین ها آویزون میشدند برای رستوران با این رنج قیمت خیلی زشت و زننده بود و برخورد پارکبان بسیار سطح پایین بود.برای یک بار رفتن حتما پیشنهاد میشه البته با قیمت خیلی بالا

p ol

1397/11/28

1.75

من هفته ی پیش این رستوران رو تجربه کردم ، باید بگم که فضای شیکی داره اما بنظرم خدمه اصلا حرفه ای نیستند و همش بالای سرت وایسادن و حس آرامش نداری محیط بشدت شلوغ و هم همه داره ! بدون اینکه ازت سوال کنند براتون سالاد و مزه بار میارن که اگه ندونین بشدت حسابتون خالی میشه، ما دنده کامل گوسفندی رو سفارش دادیم که سروش خیلی جالب و زیبا بود و میارزید اما از طعمش هیچ چیز بخصوصی نداشت و کاملا معمولی بود . من با توجه به هزینه ای که دارین میکنین این رستوران رو پیشنهاد نمیکنم.

علی بنائي

1397/11/23

4.5

خيلي خيلي هوس استيك كرده بودم با پيشنهاد يكي از دوستام رفتم كاساب براي شب هاي تعطيل حتما از قبل رزرو كنيد چون خيلي شلوغ ميشه برخورد پرسنل بسيار حرفه ايي هست و مشخصه كه كاملا اموزش ديده هستن از زمان ورود تا رسيدن غذاتون و ميل كردنش دائما بهتون سر ميزنن تا بهترين سرويس رو ارائه بدن... قبل از اينكه منو رو بيارن پيش غذاهارو ميارن تا انتخاب كنيد به جرات ميتونم بگم كه همش خوشمزه اس ولي بسيار گرون دلمه عاليه ما دو مدل استيك و دنر كباب گرفتيم كه واقعا عالي بود

حمیدرضا مرادیان

1397/11/21

2.75

سلام، قیمت های این رستوران نسبت به همه خدمات و غذا خیلی زیاد و بدون منطق گران است.

اسما کفشیری

1397/11/15

0.0

من کاتمر خوردم و خیلی خوشمزه بود.غذاهای اصلیش معمولی بودن.در حدعالی نبودن و قیمت هاش گروونه.بوی گوشت و چربی زیادی توی فضا هست و برای کسی که بخواد فقط دسر ترکی بخوره،مقداری آزار دهنده است.پرسنل خیلی مودب و خوش برخوردی داره به جز مدیر داخلیشون که اصالتاً اهل ترکیه است و با ایرانی ها خیلی با غرور برخورد میکنه. من ترجیح میدم اگه دوباره رفتم فقط دسر ترکی بخورم و غذا نخورم

Amirali Farid

1397/10/21

4.75

ما ۶ نفره رفتیم و هرکی غذای مختلف داشت و همه از غذاهامون راضی بودیم واقعا همه چی خوب بود و رسیدگی همه کارکنان عالی بود قیمتش بالا هست ولی نسبت به پولی که پرداخت میشه به نظر من هم سرویس خوبی میگیره هم غذای خوب ما که از همه چی راضی بودیم

Mahsa Moradi

1397/10/12

4.5

غذاش واقعا خوشمزه بود ما اسکندر کباب سفارش دادیم با دونر کباب هردوش عالی بودن پیش غذا هم‌کوفتا(کوفته) خیلی خوشمزه بود اما رفتار پرسنل راضی نبودم

رضا يحيوي

1397/9/19

4.0

کیفیت غذا ها در قیاس با بسیاری از رستورانهای هم رده شاید مشابه باشد با این تفاوت که ساید دیش که در سایر رستورانها همراه ودر کنار غذای اصلی سرو میشود این رستوران فاقد آن است ،در نهایت هم بابت محیط متفاوت از سایر رستورانها بهایی بین ۱/۵ تا دو برابر سایر رستورانها پرداخت خواهید کرد.

مهسا لطيفى

1397/9/14

4.5

فيله و سيب زمينى و برنج و كاتمر عالى بودن ما كه لذت برديم البته جا داره قيمتاشون پايين تر باشه اما دركل ما راضى بوديم

mahsa rezaei

1397/9/12

5.0

لذيذترين كتف بره رو ميتونيد تو اين رستوران شيك تجربه كنيد

ابوذر موسوی کریمی

1397/8/20

5.0

کیفیت غذا دیزاین رستوران و سرویس بسیار خوب بود

خاطره شعاریان

1397/8/4

2.5

با كلي تعريف و وسواس اينجا رو براي مهمانان چيني شركت انتخاب كردم، متاسفانه ميز اولي كه دادند كنار جميعي از تولدهاي پرصدا بود و من قبل تاكيد كرده بودم كه جلسه كاري خواهد بود ميز الترناتيو كاملا كنار در آشپزخانه بود برخورد خانم ميزبان(محمد زاده) خوب نبود ولي گارسن هاي بسيار مهربانتر و مودب تري داشتند، فقط جهت يكبار امتحان مي ارزد- البته شعبه فرشته

Maryam Shenasa

1397/7/6

0.0

براى شام رفتيم ٣ نفر بوديم سالاد رو از پيش غذاها انتخاب كرديم و كفته سك سينى اوردن كه همه پيش غذاها بود و مرتب و عالى كفته خيلى عالى بود و سالادش هم خوب بود ولى همراهانم دوست نداشتن من خوشم اومد بعد به پيشنهاد پيش خدمت استيك راحت الحلقوم گرفتيم كه معمولى بود بافت گوشت و پختش عالى بود ولى طعم خاصى نداشت و يك عدد دنده كامل گوسفندى كه عالى بود ولى موقع سرو ازشون خواستم كه اويشن رو روش نريزن برخورد پرسنل خيلى گرم و صميمى و ترك بودن حتى بجاى كوكاكولا اشتباهى زيرو اوردن تا گفتيم عذرخواهى كردنسريع عوض كردن بعد از شام دسر گرفتيم كاتمر كه فوق العاده بووووود تركيبى از سرشير و پسته و خمير يوفكا با بستنى و كنافه كه به نظرم تعريفى نداشت كنافه هاى عربى رو خيلى به تركى ترجيح ميدم رستوران خوبى بود غذاها خوب بود ولى محيط داخل رستوران به نظرم خيلى ساده بود و چيزى كه براى ما ناخوشايند بود بعد از شام كه بيرون اومديم از رستوران كلى پسر بچه هاى فال فروش دم در بودن كه اين ازار دهنده بود خيلى

Maryam Shenasa

1397/7/6

0.0

براى شام رفتيم ٣ نفر بوديم سالاد رو از پيش غذاها انتخاب كرديم و كفته سك سينى اوردن كه همه پيش غذاها بود و مرتب و عالى كفته خيلى عالى بود و سالادش هم خوب بود ولى همراهانم دوست نداشتن من خوشم اومد بعد به پيشنهاد پيش خدمت استيك راحت الحلقوم گرفتيم كه معمولى بود بافت گوشت و پختش عالى بود ولى طعم خاصى نداشت و يك عدد دنده كامل گوسفندى كه عالى بود ولى موقع سرو ازشون خواستم كه اويشن رو روش نريزن برخورد پرسنل خيلى گرم و صميمى و ترك بودن حتى بجاى كوكاكولا اشتباهى زيرو اوردن تا گفتيم عذرخواهى كردنسريع عوض كردن بعد از شام دسر گرفتيم كاتمر كه فوق العاده بووووود تركيبى از سرشير و پسته و خمير يوفكا با بستنى و كنافه كه به نظرم تعريفى نداشت كنافه هاى عربى رو خيلى به تركى ترجيح ميدم رستوران خوبى بود غذاها خوب بود ولى محيط داخل رستوران به نظرم خيلى ساده بود و چيزى كه براى ما ناخوشايند بود بعد از شام كه بيرون اومديم از رستوران كلى پسر بچه هاى فال فروش دم در بودن كه اين ازار دهنده بود خيلى

سحر سنندجي

1397/6/7

2.5

كيفيت غذا با قيمت ها تناسبي نداشته و با توجه به بالا بودن قيمت ها، انتظار كيفيت خيلي عالي مي رود ولي كيفيت غذا معمولي است. ناگفته نماند كه دسر كاتمر عالي و بي نظير هست و واقعا اگر بخوام مجدد به اين رستوران بروم، فقط و فقط كاتمر خواهم خورد نه غذا.

mohammad Oskoei

1397/6/7

2.5

قیمتها گران است. کیفیت، مزه و حجم غذاها با قیمت تناسب ندارد. فضای رستوران پرهیاهو هستش و رفت امد زیاد گارسونها حس خوبی بهت نمیده دسر کاتمر بسیار خوشمزه بود. درکل، برای ۱ بار پیشنهاد میشه

Roozbeh Kh

1397/5/31

3.5

همه چیزش تو نمایش و کلاس گذاشتنه الکیه پشت شیشه گوشت ها رو اویزون کرده.... دقت کنین خیلی ها دارن عکس میگیرن که بگن اره ما هم رفتیم نمیگم رستوران بدیه اما اصلا اون چیزی که ازش ساختن نیست و به قیمت هاش نمی ارزه من شخصا از جاهایی که فکر کنم کلاس الکی داره میزاره تا پول بیشتر بگیره خوشم نمیاد چون رفتم غذا بخورم نه کلاس تازه بعضی وقتها هم اگه تو جایی که پارک کردید دقت نکنید برمیگردید میبینید جریمه هم شدید محدوده اش چه ظهرها و شب ها پر پلیسه

کامران ازادی

1397/5/28

3.25

Dekore khoobi dasht fazasham ali vali ghazash vaghean bad 2 pors ghaza gereftim natoonestim bokhorim vaghean faghat dekor dare hamin

Shervin Zavarie

1397/4/19

4.0

يكبار ميارزه ولي واقعا الكي گرونه

محسن برزگر

1397/4/14

2.25

اول از موارد مثبت این رستوران بگم، کیفیت غذاشون متوسط رو به بالا بود ولی خوب نبود. پرسنل مودب و آموزش دیده داشت. مواد غذایی مورد استفادش تازه بود. اما موارد منفی که باعث میشه دیگه اینجا رو به کسی پیشنهاد نکنم؛ بعد از سرو اولین سرویس پیش غذا و نوشیدنی فضای اطراف میز و روی میز پر از مگس شد که این مساله رو قطعا مدیریت رستوران در جریان بوده و اقدامی نکرده. سرویس بهداشتیشون اصلا تمیز نبود. بعد از تحویل خودروتون و هنگام ترک رستوران یه نفر با یه دستگاه کارتخوان میومد و میگفت انعام منو بدید و این برخورد اصلا در شان یه رستوران تو اون محدوده نیست. و اینکه به نسبت غذا و محیطشون قیمتشون حداقل سه برابر گرونه. و این غذا با این قیمتا اصلا و ابدا نمی ارزه و من به شخصه خیلی توصیه نمیکنم به کسی ه اینجا رو انتخاب کنه.

بهزاد آقایی میبدی

1397/3/24

2.75

بوی بد چربی و گوسفند زیاد در محیط به مشام می رسد. ما ۶ نفر بودیم و اسکندر کباب و شیشلیک و فیله گوسفند مرینت شده گرفتیم که شیشلیک خیلی کم و بی مزه بود ، اسکندر کبابا نسبت به بقیه بهتر بود و فیله گوسفند مرینت شده متوسط بود و تند بود. پیش غذا بدون توضیح و اعلام هزینه نفری یکی دلمه با کوفته شکم پر گذاشتند ( چون خودمون هم سفارش داده بودیم و احتمال دادیم که سفارش خود ماست و شامل چند عدد می شود ) ولی موقع حساب کردن نفری ۲۶ هزار تومان بابت کوفته و دلمه از ما گرفتن. در این رستوران با این ادعا و گرانی ، آب که از اول سر میز است را نفری ۴ هزار تومان حساب میکند. خلاصه نفس بکشید باید پول بدهید هاهاها ضمنا محیط هم گرم بود و سرمایش مناسب نداشت. ولی ۲ دسر گرفتیم که دسرهاشون خوشمزه بود ولی باز گران بود یکی کاتمر و کلوفه که داخل کاتمر مو پیدا شد و خودشون پذیرفتن و یکی دیگه برامون آوردن.

Amineh Sadr

1397/3/24

4.0

اين رستوران به نظر من جاي كسهايي كه گوشت با طعم دمبه دوست دارن ، قيمت به نسبت حجم غذا بسيار بالا سالاد سبزش با يه پنير مخصوص به نظر من قابل خوردن نبود به علت طعم پنير ولي دسرش عالي بود ، پيش غذا قيمت و حجم غذا اصلا و ابدا باهم جور در نميومد

Maryam Etemad

1397/3/22

2.25

هيچوقت نشده من از پولي كه تو يه رستوران دادم انقدر ناراضي باشم. من يك فيله و سالاد گرفتم. سالاد بسيار معمولي و فيله بسيار كم ولي خوب طعمش خوب بود.من اصلا نميتونم بگم سير شدم. همين غذارو با حجم بيشتر و قيمت معقول تر! تو رستوران هاي زيادي ميشه خورد. درمورد پارك ماشين هم همكاراشون ماشين رو ميبرن و ١٠دقيقه بعد از اينكه بهشون زنگ بزنين ميارن. يك كارتخوان هم ميارن جلوتون كه انعام بديد. پليس هم اونجا هست و نميذاره يك دقيقه هم وايسيد. كلا پر استرسه. كارمنداشون هم بعضا فارسي صحبت نميكنن كه مهم نيست ولي خوب تو ايران نيروي دنبال كار زياد هست. هيچ انگيزه اي ندارم دوباره به اين رستوران برم.

milad rafati

1397/3/10

4.75

من برای روز تولدم این رستوران دعوت شدم. کیفیت غدا ها (ویژه قصاب و دنده) عالی بود. تهویه عالی بود و به هیچ وجه بوی گوشت نمی آمد. برخورد پرسونل خوب بود. در کل شب خاظر انگیزی بود و بسیار راضی هستم از این رستوران. پارکینگ هم پرسونل جلوی در ماشین رو تحویل میگیرند پس مشکلی برای پارکینگ وجود نداره.

King Of foods

1397/3/8

2.0

نکته جالب اول اینکه اینجا رو جزو رستورانهای با قیمت بسیار بالا قرار ندادید که خیلی عجیبه چون واقعا قیمتها بعضا وحشتناک بالاست! نکته دوم نوشتید جای پارک به اسانی ! هر کسی انجا رفته خداقل ۲۰-۳۰ دقیقه دنبال جای پارک بوده چون الان بوتیکک مال هم اجازه پارک کردن ماشین متفرقه نمیده. نکته اخر هم اینکه به نظر من اگر با همسرتون یک شب برید استانبول و در رستوران نصرت غذا بخورید و برگردید خیلی به صرفه تر براتون در میاد.

نرگس ااا

1397/3/7

2.25

در این رستوران هیچ چیز خاصی وجود نداره که برای دوم شما را بکشونه اونجا. در بدو ورود بوی گوشت و چربی فضا را پرکرده که چندان جالب نیست. و غذاها برخلاف اسم و قیمت بسیار معمولی هست. سفارش ما خامه استیک، اسکندرکباب و رپ دونر بود. رپ دونر مثل لقمه های دانش آموزی بود. در آخر وقتی انتقاد کردیم، با روی خوش گفتند که باید اول اعلام می کردیم تا سفارشمونو عوض کنند. خیلی سعی می کنند که پیش غذا هم حتما داشته باشید. حجم کم با قیمت بالا. کاتمر و چایی طعم خوبی داشت

amirhosein saeidi

1397/2/30

0.0

من تا حالا اینجا نرفتم اما منو رو که نگاه میکنم میگم هرچچققدرمم که خوب و خفن باشه چجوری حساب کرده که این قیمتارو زده با پول یه سالادش میشه کم کم نیم کیلو گوشت خرید یا با پول استیکاش که بیشتر نمیارزه به امتحان کردنش

Ali Reza oj

1397/1/19

1.75

کاساب یه رستوران فوق العاده بی کیفیت که دلیل معروفیتش برام سوال، ما از قبل رزرو داشتیم اما حدود 20 دقیقه منتظر شدیم و در ابتدای ورود بوی گوشت زیادی به مشام ادم می رسید که اشتها رو کور میکرد گارسون ها بعضی هاشون از کشور ترکیه هستند که به نظرم اصلا موضوع جالبی نیست چون ازشی به رستوران نمی ده غذا هم که بسیار بی کیفیت بود استیک دالاس که 240 تومان بود فقط چربی بود و برای استیکی با این قیمت واقعا بی انصافی بود و شیوه پختی که ما انتخاب کردیم رو رعایت نکردند استیک راسته گوساله هم کلی چربی داشت پیش غذا و سالاد هم بسیار معمولی با قیمت بالا و نوشیدنی لیموناد هم بسیار بی کیفیت و معمولی به لحاظ دیزاین واقعا ضعیف بود به نظرم بهتر کیفیت رو بالا ببرند چون اصلا به قیمت هاشون نمی خوره و خیلی غیر منصفانه است پیشنهاد می کنم حتی یک بار هم امتحان نکنید

آلاله پویان

1396/12/27

3.75

یکی از رستوران‌های لوکس خیابان فرشته که اکثر پرسنل آن از کشور ترکیه هستند و به زبان ترکی استانبولی و بعضا انگلیسی محدود با مشتریان ارتباط برقرار می‌کنند. برخورد پرسنل مودبانه ست. برای پیش‌غذا از سینی مزه‌های گرم و سرد و سالاد که در بدو ورود برای شما سرو می‌شوند، می‌توانند انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنم حتما کوفته ترکی را امتحان کنید که طعم خوبی دارد. سالاد مخصوص هم طعم خوبی داشت ولی نه در حد عالی. غذای اصلی ما استیک و شیشلیک (پخت آبدار) بود. به‌نظر ما طعم گوشت یکم شور بود ولی از بقیه موارد راضی بودیم. در کل برای یک‌بار امتحان کردن مناسب است؛ اما رستوران‌های دیگری با طعم استیک بهتر و قیمت بسیار مناسب‌تر هم در تهران وجود دارند.

ندا برخورداری

1396/12/24

4.25

فضای جالبی داره. خیلی گرونه ولی به یک بار رفتن می ارزه...ما برای پیش غذا کوفته و دلمه بادمجون که هر دو خوشمزه و تند بودند. غذای اصلی استیک خامه خوردیم که واقعا طعم خاصی داشت و نرم بود و موهیتو کیوی که خوب بود. برای دستر کاتمر خوردیم که عالی بود. کاش قیمتهاش معقول تر بود.

علی صراف

1396/12/14

1.0

گران

afshin sami

1396/11/14

3.25

دنده کباب ۳۲۵۰۰۰ تومنی بدون هیچ دور چین یا مزه خاصی وقتی دنده رو برش میزنن بوی چربی میزنه بالا اصلا مزه خوبی نداشت و خیلی گرون بود یه ظرف کوچیک سالاد ۴۵۰۰۰ تومن که بیشترش کاهو بود و یه مقدار پنیر کهنه بهش اضافه کرده بودن بشقاب مزه هم یه نعلبکی ماست و بادمجان بود ۱۵۰۰۰ تومن به نظرم اصلا حتی ارزش ۱ بار امتحانم نداشت نمیدونم به چی معروف شده

صالح شهرام

1396/11/7

4.0

عالی. فوق العاده حرفه ای...تو اوج شلوغی سروبس دهی مرتب...گارسنا ایرانی نیستن....محیط زنده و شاد و باحال... ریب آی استیک معرکه....سوسیس ترکی یادتون باشه...پیش غذا و دسر فوق العاده و البته خیلی گرون...ریب آی 240 هزار تومن! ولی خب کاملا حرفه ای.

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است