بیف لاین (فودکورت اپال)

سعادت آباد،مرکز تجاری اپال،طبقه نهم

02126350818

12-24

فرنگی

فودکورت

7

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

رزرو

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

بیف لاین (فودکورت اپال) بیف لاین (فودکورت اپال) بیف لاین (فودکورت اپال) بیف لاین (فودکورت اپال) بیف لاین (فودکورت اپال) بیف لاین (فودکورت اپال)

MahdiyeMohati

1399/10/25

ما برگر آمریکانا سفارش دادیم که مزه ی خیلی خوبی داشت. گوشت اصلا بو نمیداد و حجم مناسبی داشت. حجم پنیر میتونست بیشتر باشه ولی در کل خیلی عالی بود. قیمتش هم 69 تومن بود. میتونم بگم یکی از برگرای خوبی بود که تا حالا خوردم. حتما یه بار امتحان کنید. محیط فودکورت هم جای شیکی هست و میز های انتهای سالن ویو ی خوبی به شهر داره.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

یاسمینغفاری

1399/10/24

فودکورت اوپال چند تا انتخاب برای برگر برامون داشت که یکیش بیف لاین بود. ۴ نوع همبرگر دارن که ما آمریکانا سفارش دادیم🍔خیلی خوشمزه بود. گوشتش بو نمیداد و طعم خوبی داشت😍از نظر حجم هم خوب بود و دو لایه پنیری که داشت جذاب ترش کرده بود...سس خوبی داشت و تنها چیزی که میتونست بهش اضافه بشه ، پنیر گوداش بود که میتونست بیشتر باشه...سرویس دهیشون خوب بود و متوسط زمان آماده شدنش حدود ۲۰ دقیقه بود.

5

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

pesarooo

1399/10/5

سه تا همبرگر انتخاب کردیم چون بهترین غذاهاشون برگراشون است معمولیش که کلا ضعیف و کم حجم بود آمریکانو که خوب بود و هالوپینو که اونم خوب بود کلا جای خاصی نیست کاملا معمولی و به قیمت اش چندان نمی ارزه سرویسشون هم ضعیف و دیر حاضر کردند 😕

3

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

FarhadShe

1399/7/6

فود کورت اپال که یک مجموع وسیع هست با انواع رستوران بیف لاین یکی از سه سه تا همبرگری داخل فودکورت هست. چهار مدل برگر دارن که من جوسی برگر و امریکانا خوردیم. قیمت ها عوض شده حدودا ۱۵٪ بیشتر شده. مزه گوشت خیلی خوب بود و بو نمیداد نمیشه گفت بهترین همبرگر تهرانه ولی حتما یکبار امتحان کنید. جوسی برگر همراهش پیاز داشت که طعم خوبی میداد. سیب زمینی ماشروم چیز فرایز گرفتیم قیمتش ۳۴۰۰۰ تومن مزه خوبی میداد. در کل امتحان کنید.

4

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

reihanezch

1399/6/24

فقط در یک کلمه می تونم بگم خیلیی بد من فیله استیک سفارش دادم که تو منو نوشته بود 250 گرم گوشت که انقدر کوچک بود بعید میدونم 100 گرم بود و قیمت اش 125 هزار تومن!!!!!! که اصلا به این حجم نمیارزه. کنارش یه قاشق پوره و یه تکه ذرت گذاشتند که یه بچه هم سیر نمیشه با یه پرس اش. دو تا لیموناد گرفتیم که نوشته بود لیمو آناناس و تمشک که آب و شکر و اسانس رو 25 هزار تومان فروختن بمهمون!!!!!

1

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

آدیشه لانژ

ایرانی
متوسط
منتخب

سعادت آباد، بلوار کوهستان...

لوف باکس

کافه
متوسط
منتخب

سعادت آباد، بلوار کوهستان...

درچه

فرنگی
متوسط
منتخب

سعادت آباد، خیابان کوهستا...

اسپیناچ

ایتالیایی
متوسط
منتخب

سعادت آباد،بلوار کوهستان،...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023