;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

اسموتی خیار نعناع

سلام هوای شهر که چند روزی بودکمی خنک شده بود دوباره به شدت گرم شده و توی این گرمای طاقت فرسا شما لازم دارید که آب و نوشدنیهای خنک زیاد بخورید. برای شما این هفته یک اسموتی متفاوت، با مواد اولیه ساده آماده کردیم که برای رفع تشنگی و عتش فوق العاده خواهد بود.
برای تهیه یک لیوان بزرگ از این اسموتی خوشمزه شما به یک لیمو ترش بزرگ زرد،250گرم خیار، تقریباً 4،5 برگ نعنای تازه و 3 ،4 قالب یخ کوچک احتیاج دارید.
در قدم اول لازمه شما خیار را پوست کنده و خرد کنید البته اگر خیار را نه بصورت کامل بلکه به شکل راه، راه پوست بکنید اسموتی خوشرنگ تری خواهید داشت. مهم نیست خیارها خیلی ریز خرد شوند چون دست آخر سر از مخلوط کن در می آورند.
آب نصف لیمو را گرفته و به همراه خیارها حدود نیم دقیقه در مخلوط کن میکس کنید حالا در مخلوط کن را باز کنید و برگهای نعنا و قالبهای یخ را اضافه کنید و مخلوط کن را مجدداً به کار بیاندازید تا زمانی که دیگر صدای یخ را نشندید. حالا اسموتی را داخل لیوان بریزید و با برش لیمو و نعنا تزئین کنید.
اسموتی خوشمزه و بسیار سالم شما آماده است. همانطور که دیدید این اسموتی طعم ترشی دارد. دوست دارید با اضافه کردن کمی سیروپ در مرحله آخر میتونید مزه شیرینی به اسموتی خودتون بدید.
نوش جان

n n

1391/5/12

greeeeeaaat

سید محمد سید جواد

1391/5/14

بدون نعنا درست کردم با آبلیمو زیاد ترش با مزه شد. واسه گرما و تشنگی عالیه

سالار

1391/5/12

بدون نعنا درست کردم خوب شد، البته شکر ریختم که شیرین بشه! خوب بود در کل !

femme

1391/5/8

شبیه این رو تو ژوانی خوردم. عالیییییه

Behnam Hosseini

1391/5/17

با نعنا یه چیز دیگست خیلی حال می ده مخصوصأ تو تابستون .....