;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

همراه با برتا بنز بخش دوم


 

پس از گذشتن از منظره های هنری و شهرهای نسبتاً کوچک میرسم به لادن بورگ اینجا ناگهان توقف کرده، زیرا در سمت چپ ما ساختمانی به چشم که در سال 1905 ساخته شده، روی این ساختمان نوشته شده موزه اتومبیل دکتر کارل بنز در این ساختمان تاریخی تا اوایل سال 1920سیصد اتومبیل ساخته شده است. امروز این موزه نمایشگریک سری از اتومبیل های اولیه می باشد که ما می توانیم در مقام مقایسه بنز شماره 1 را با جانشینان آن مشاهده کنیم و تکامل تکنیک را در سال های بعد حضوراً لمس نماییم.

 


بعد از دیدار از موزه نامبرده خسته و گرسنه وارد رستورانی می شویم به اسم باک مولد نزدیگ میدان مرکزی شهر. بیشتر تجهیزات و ساختمان این رستوران از چوب های مختلف نازک و کلفت و به شکل های مختلف بوده. سقف آن از تیرهای بسیار کلفت سیاه رنگ و دیوارهای آن بسیار سفید، میزو صندلی و نیمکت های آن از چوب درختان کلفت به رنگ های مخلوطی از قهوه ای و قرمز درست شده اند.

 


روی نیمکت ها بالش های ضخیمی وجود دارد تا ما با نشستن روی آنها سختی چوب را حس نکنیم. مدت اقامت ما در این رستوران کمی بیشتر به طول انجامید و این به خاطر فضای عالی و غذای ممتازی بود که ما از آنها برخوردار شدیم و سعادت برخورداری از اینهمه مزایای جالب را داشتیم. از میان غذاهای مختلف و رنگارنگ با سس های بسیار لذیذ و مکملات آنها غذائی را انتخاب کردیم که به عنوان سوغاتی به شما تقدیم می کنم. و اما غذای انتخابی ما بعلت ساده بودن آن سالادی می باشد که اسم آن "سالاد توسکانا" می باشد.


بعد از درست کردن این سالاد باید آن را نیم ساعت بعد سرو کنید. 
مواد مورد احتیاج
6عدد گوجه فرنگی بزرگ کاملاً رسیده                                                        
2عدد مغز سیر
12 قاشق سوپ خوری روغن زیتون اعلاء                                                                                    
3عدد خیار سبز معمولی
1 عدد پیاز قرمز
3 ساقه جعفری
12 تکه کوچک نان سفید مثل باگت ( نان های بریده شده، هر کدام به اندازه نصف گردو )
2 قاشق سوپ خوری سرکه خوب
مقدار کمی نمک دریایی
فلفل سیاه آسیاب شده
مقداری ریحان
فر را روی 180 درجه سانتیگراد بگذارید تا گرم شود. هر کدام از گوجه فرنگی ها را 4قسمت کنید و در یک ظرف نسوز مخصوص فر بگذارید. پوست سیر را بگیرید و آن را تا آنجائیکه ممکن است ریز ریز کرده و روی گوجه فرنگی ها تقسیم کنید. 3 قاشق سوپ خوری روغن زیتون روی گوجه ها پخش کنید و در حدود20 دقیقه در فر آنرا گرم کنید. خیارها را پوست بکنید و آنها را برای سالاد خرد کنید. همچنین پیاز ها را پوست کنده و کاملاً خرد کنید. جعفری را درشت درشت خرد کنید. نان ها را با روغن زیتون خیس کنید و اگر ممکن است آنها را از هر طرف خوب گریل کنید تا قهوه ای شوند. تمام مواد تهیه شده را در کاسه بزرگ ریخته و گوجه فرنگی ها را به آن اضافه کرده و بقیه روغن زیتون را با نمک و فلفل(به اندازه احتیاج) اضافه و بهم بزنید. بعد از اتمام این کار سالاد را نیم ساعت در کناری گذارده و قبل از سرو کردن ریحان و کاپر را به آن اضافه کنید.