;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

آنچه برای شما جالب است

علاقمندان عزیز! در حقیقت در این قسمت جدید در سایت Fidilio آغاز فعالیت های حرفه ای خود را در رشته های آشپزی و هتل داری که هفته های زیادیست دوستان بیقرار انتظار آنرا داشته اند اعلام میداریم.
تیم و همکاران Fidilio سعی خواهند کرد در تاریخی معین و بطور مداوم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند که آنها حتی المقدور با نوآوری های امروز دنیا تطبیق داشته، همچنین مورد توجه شما قرار گیرند.
امروزه تقریبا در تمام کشورهای جهان پیشرفتهای غیرقابل تصور و چشم گیری در زمینه های هتلداری، جهانگردی و رستوران داری بعمل می آید که نتیجه روزافزون نیازمندیهای مردم و تقاضاکنندگان در این زمینه می باشد.

 

 

بخش جدید سایت فیدیلیو سعی می کند با محتوای علمی در عین حال ساده و دوست داشتنی هم برای مدیران و دست اندرکاران رستوران جالب و خواندنی باشد و هم جذابیت لازم را برای عموم مخاطبان سایت داشته باشد.

لازم است باستحضار شما دوستان برسانیم جناب آقای محمد فرخ فر استاد بین المللی مدیریت رستوران و هتل داری با سالها فعالیت حرفه ای در کشور آلمان که از چند ماه پیش که همکاری خود را با فیدیلیو آغاز نموده است تهیه مطالب این بخش را بر عهده خواهند داشت.