;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

یک عاشقانه ی آرام در خانه پاستا

 

یک عاشقانه ی آرام 

رستوران ایتالیایی از آن چیزهایی است که این روز ها در گوشه کنار شهر می توان پیدا کرد ، با وجود ذائقه ی مشترکی که ایرانی ها با مردم منطقه دارند و وجود غذاهای متنوع آسیایی اما این رستوران های ایتالیایی هستند که با اقبال خوبی از طرف مردم مواجه شده اند. خانه پاستا هم یکی از همین رستوران هاست رستورانی که در شرق تهران در محله ی گلزار قرار دارد.
 
 
شاید بتوان گفت ویژگی مهم این رستوران آرامش و خلوتی ای باشد که در آن می توان پیدا کرد داخل گلزار جنوبی که می شوید سکوت و حال خوب فضا شما را هم تحت تاثیر قرار می دهد. خود رستوران هم فضایی ساکت و دنج دارد و خیلی از هیاهوی معمول رستوران ها در آن خبری نیست.
در خانه پاستا بر خلاف ظاهر کوچک رستوران منوی مفصلی پیش روی شما قرار می دهند که در آن از پاستا و اسپاگتی پیدا می شود تا انواع پیتزا و غذاهای دریایی و تقریبا هیچ سلیقه ای در این منو از قلم نیفتاده.
 
 
از هفت مدل پیش غذاهایی که در این منو وجود دارند ما به شما البا (تهیه شده از فیله مرغ با سس آلفردو) را پیشنهاد می کنیم اما اگر هم با گوشت و مرغ میانه ی خوبی ندارید ، اردودیمارو تهیه شده با بادمجان و سبزیجات هم می تواند جایگزین خوبی باشد.
در منوی این رستوران نه مدل پاستا وجود دارد که هر کدامشان می تواند تجربه ی متفاوتی باشد از پنه لیلیانا و پنه نلاتا و پنه سیلانتا (گیاهی) گرفته تا راویولی رزالیا و راویولی جلسومینا عمده تفاوتشان هم بسته به سسی است که با پاستا سرو می کنند اما لقب پرفروش ترین پاستای رستوران متعلق به پنه جاسمینه است که با گوشت و سس خامه تهیه می شود. علاوه بر این ها در قسمت گریل های این رستوران هم می توانید سراغ استیک و رولت مرغ و گوشت را بگیرید.
 

یکی از ویژگی های این مدل رستوران های کوچک در این است که به شما یادآوری می کنند ، نیازی نیست حتما برای سپری کردن یک شب رمانتیک هزینه ی زیادی بپزدازید ، مدریت خانه پاستا دقیقا می دانسته که چه نوع مخاطبی را مد نظر دارد تمام پیتزاهای موجود در منو به دو شکل تک نفره و دو نفره موجود است که بتوانید در یک محیط دنج ، خلوت کنید و یک شام دو نفره ی لذت بخش را بخورید و بعد هم کمی در کوچه های پس کوچه های محله گلزار قدم بزنید و یک عاشقانه ی کوچک و ساده برای خودتان دست و پا کنید.
 
در قسمت پیتزا هم هر آنچه که بخواهید پیدا می شود ، پیتزا مکزیکی ، سبزیجات ، مارگاریتا ، بیف ، سیسیلی و فانو بخشی از پیتزاهای موجود در این بخش هستند. 
تنوع منو غذاهای دریایی را هم در بر میگیرد از بین بشقاب دریایی ، استیک شیرماهی با سس لیمو ، میگو سوخاری و استیک سالمون با سس لیمو ما شیرماهی با سس لیمو را پیشنهاد می کنیم که ترکیبی خوبی را به  وجود آورده و علاقه مندان به غذای دریایی را راضی می کند. در منوی این رستوران علاوه بر همه ی این ها سانویچ های ایتالیایی گوشت و مرغ و اسپاگتی های مختلف هم پیدا می شود.
 
 
اگر تا به اینجا هیچ کدام از این غذاها نتوانسته نظر شما را جلب کند نگران نباشید برگه برنده ی این رستوران هنوز باقی مانده در منوی "خانه پاستا" دو نوع لازانیا یکی با گوشت و دیگری بدون گوشت که وجود دارد که خیلی ها به خاطر همین طعم خاص لازانیاهایش این رستوران را انتخاب می کنند.
 

ELAHE Mehdizade

1394/7/20

چقدر اشتباه تایپی إإإإإإإإ