در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

چارچوب ، پاتوقی برای تجربه ی های هیجان انگیز

رستوران ایتالیایی چارچوب یکی از آن پاتوق های معروف است ، رستورانی که حدود ده سال است در منطقه ی سعادت آباد افتتاح شده و دیگر مشتری های خاص خودش را به دست آورده است. این کافه رستوران حدود 60 نفر ظرفیت دارد و از دو سالن تشکیل شده. یک سالن در طبقه پایینی و یک سالن هم در نیم طبقه ی بالایی. علاوه بر این ها چند میز هم در فضای بیرونی رستوران قرار داده شده اند که محیط دلنشین و زیبایی را برای گذراندن اوقات شما به وجود می اورند.

دکوراسیون داخل رستوران چوبی است و نور کم و فضای خاص آن باعث شده محیط رستوران چارچوب ، یک محیط کاملا  صمیمی و ویژه باشد و رفته رفته به یک پاتوق ثابت و دلنشین برای خیلی از اهالی منطقه تبدیل شود. برای گذراندن اوقات فراغت با دوستان یا خوردن یک وعده غذای خوشمزه دونفره این رستوران می تواند انتخاب به یاد ماندنی ای برای شما باشد. 
منو رستوران چارچوب منو مفصلی است و در آن اکثر غذاها با عکس هایشان به نمایش گذاشته شده اند از منو چارچوب انوع پنینی ها ، پاستاها ، پیتزاها و برگر ها را می توانید سفارش دهید.  در این میان ،پنه (تهیه شده با فیله گوساله ی مخصوص و اسفناج و سیر) ، الفردو (تهیه شده با بیکن) و پیتزا سوپریم (تهیه شده با فیله گوساله) در این کافه رستوران بسیار پرفروش و پرطرفدار هستند. غداهای چارچوب در نان مخصوص چاپاتا و تکه های زیتون تهیه می شوند و همه ی سس ها هم رسپی خاص و سکرتی دارند که طعم غذاهای این رستوران را ویژه کرده اند.
 
چارچوب
 
علاوه بر این غذاها بیشترین چیزی که مشتریان چارچوب خاطره ی آن را هیچ وقت از ذهنشان پاک نخواهند کرد چیپس و پنیر های مخصوص این رستوران است. چیپس و پنیرهایی که از چند لایه مختلف تشکیل شده اند و همه چیز هم در آن پیدا می شود . در نهایت طعمی را به شما می دهد که هر زمانی هوس چیپس و پنیر کردید بدون معطلی سری به این رستوران بزنید.
اما ویژگی جدیدی که حدود یک سال است به این مجموعه اضافه شده صبحانه های هیجان انگیز و مفصل چارچوب است. چند وقتی است که اکثر رستوران ها و کافه ها صبحانه های خوشمزه را هم به منوی خود اضافه کرده اند و قرارهای هنگام صبحانه رواج پیدا کرده است. چارچوب اما در این میان سعی کرده متفاوت ترین و با کیفیت ترین صبحانه های منطقه را ارائه کند در منو صبحانه ی این کافه رستوران چندین نوع صبحانه از ملت های مختلف دیده می شود.
 
چارچوب
 
صبحانه هایی مانند ، صبحانه ی انگلیسی ، املت مدیترانه ای ، املت ایتالیایی ، انواع کرپ ها ، تست تخم مرغ و پنیر ، صبحانه ایرانی و در نهایت یک صبحانه یونانی ویژه را در منو چارچوب می توانید ببینید ، سفارش دهید و در نهایت از خوردن آن لذت ببرید.
در کنار همه صبحانه های موجود در منو هم یک نوشیدنی سرد (آبمیوه فصل) و یک نوشیدنی گرم (چای یا قهوه) به صورت رایگان ارائه می شود و علاوه بر این یک نان گردویی مخصوص و خوشمزه هم با همه این صبحانه ها سرو می شود. قیمت صبحانه های موجود در منو بین 13 هزار تومان تا 25 هزار تومان است و حجم قابل قبول و خوبی هم دارد به صورتی که سفارش یک صبحانه حتی تا دو نفر را هم ساپورت می کند. 
 
چارچوب
 
از میان صبحانه های این رستوران بشقاب انگلیسی و کرپ ها طرفداران زیادی دارند و با توجه به قیمت مناسبی که دارند انتخاب های خوب و خوشمزه ای برای سفارش هر روزه ی برای کارمند ها و کسانی که محل کار انها سعادت آباد است به شمار می آیند.
در چارچوب خیلی نباید نگران جای پارک باشید اما با توجه به این که رستوران مشتریان ثابت زیادی دارد ممکن است شب ها کمی شلوغ باشد و برای سفارش دادن به دردسر بخورید ، بهترین زمان استفاده از غذاهای خوشمزه این رستوران ساعات نهار و شب های وسط هفته است ، البته صبحانه های لذیذ چارچوب هم که جای خود دارند و به هیچ وجه نباید فرصت امتحان کردن آنها را از دست داد.

رستوران ایتالیایی مدیچی تکه‌ای از فلورانس