;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

خدمات فیدیلیو

تجربه به ما نشان داده است که اصلی ترین نگرانی و مشکل یک مدیر رستوران به دست آودن و حفظ نیروی انسانی کارآمد میباشد.


برای کمک به رفع این مشکل در نظر داریم ضمن بررسی نیازهای نیروی انسانی رستورانها نسبت به تهیه بانک اطلاعاتی از فرصت های شغلی موجود و نیروهای آماده به کار شایسته اقدام نماییم. اعضای گروه فیدیلیو با آشنایی به روشهای ارزیابی نیروی انسانی از قبل بررسی های لازم را انجام داده و رزومه افراد شایسته و آماده به کار را در اختیار شما قرار میدهند.

 

 

                                               

گروه فیدیلیو با سالها تجربه و بهره گیری از نیروهای متخصص، آملده برگزاری افتتاحیه برای رستورانهای تازه تاسیس می باشد.

اقدامات قابل انجام شامل:

1-برنامه ریزی و مشاوره

2-معرفی رستوران پیش از افتتاح در سایت(اطلاع رسانی)

3-ارسال پیامک به کاربران سایت

4-آموزش پرسنل رستوران جهت آمادگی برای روز افتتاحیه

5-نظارت بر اجرای مراسم

 


ما از تجربه های خود با شما صحبت می کنیم؛

تجربه به ما نشان داده است در وب سایت فیدیلیو مهمترین مشخصه رستورانها از نگاه کاربران عکسهای رستوران بوده است و رستورانهایی که عکسهای بهتر و با کیفیت تری داشته اند با استقبال بیشتری مواجه شده اند. به همین دلیل ما با تدارک تیمی بسیار حرفه ای این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که از دریچه ای متفاوت زیبایی های رستوران خود را به مخاطبان نشان دهید.

عکاسی حرفه ای

 

تیم عکاسی حرفه ای فیدیلیو با سابقه در زمینه عکاسی از غذا و همچینین فضای داخلی و بهترین تجهیزات، آمادگی دارد به بهترین شکل شما را در مقابل دیدگان بازدیدکنندگان به نمایش بگذارد.

عکاسی  VP (virtual reality photography)

توسط ابزارهای دیجیتالی روشهایی جدید و جذاب برای معرفی کسب و کارها بوجود آورده است. گرچه سابق بر این تنها روش نمایش یک محل، عکس های ساده 2 بعدی بوده است اما پتانسیلهای مو جود در وب باعت خلق روشهای جدید در نمایش فضاهای داخل گردیده است. عکاس به روش VR (Virtual reality) موقعیتی مشابه حضور در رستوران را برای مخاطبان فراهم می آورید. این روش که آخرین نسل عکاسی 360 درجه یا پانراما می باشد علاوه براینکه امکان چرخش در تمام جهات بالا،  پایین، چپ و راست را به بیننده می دهد حس بسیار طبیعی از واقعیت را برای بیننده ایجاد می کند.

 

 

ما نگاهی متفاوت به حضور در فضای اینترنت داریم

حضور در دنیای اینترنت به راحتی ثبت یک اسم و اجاره یک فضا می باشد.

اما تجربه هزاران سایت بدون بازدیدکننده که در دنیای اینترنت به نوعی خاک می خورند، به ما نشان داد که به همین راحتی که می توان به این دنیا وارد شد عملاً می توان  از آن خارج شد بنابراین با عجله و ساده اندیشانه  وارد نشوید

سایت فیدیلیو به گواه تمام مخاطبان آن مفهومی جدید از سرویس وب را در بین سایتهای ایرانی توسعه داده است.

نگرش متفاوتی که باعث ایجاد سایت پربازدیدکننده فیدیلیو شده است امروز آمادگی دارد به شما کمک کند سرمایه خود را با طراحی سایتی تنها با جذابیت ظاهری که مخاطب ماندگاری به همراه نخواهد داشت، دور نریزید.

 

نیروهای متخصص و جو یا کار، برای استخدام در بهترین رستورانهای تهران با شرایط عالی، در هر یک از مشاغل ذکر شده در جدول زیر، می توانن با مت تماس بگیرند و با ارائه مدارک و

سابقه کاری،ضمن دریافت تائیدیه از فیدیلیو، برای استخدام به رستورانها معرفی می گردند.

لیست مشاغل:

 

1-سر آشپز

2- سرآشپز ایرانی

3-سر آشپز فرنگی

4-مدیر سالن

5-سالن کار