;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

یک شب خاطره انگیز در ویو

 یک شب خاطره انگیز در رستوران ویو به صرف غذا و فوتبال دستی


مدتی قبل بود که خبر برگزاری یک شب خوشمزه در کافه ویو را به اطلاع مخاطبان سایت رسانده بودیم خیلی از اعضاء فیدیلیو کلاب و تعدادی از  مخاطبان سایت فیدیلیو در این برنامه شرکت کردند و یک شب جذاب و خاطره انگیز را در کنار هم تجربه کردیم.
رستوران ویو شانزده شهریور ماه میزبان یکی از شلوغ ترین دورهمی های فیدیلیویی بود ، چهل و شش نفر از طرف فیدیلیو آن روز میهمان این رستوران بودند. شش نفر از کادر خود فیدیلیو ، سه نفر از بازدید کنندگان سایت و سی و هفت نفر هم از اعضاء کلاب.
برنامه ساعت هشت شب شروع شد و تقریبا تا ساعت نه همه ی مهمان ها رسیده بودند. و در محوطه ی بیرونی رستوران نشسته بودند. شب برگزاری مراسم فضای داخلی رستوران کاملا برای مسابقات فوتبال دستی خالی شده بود و میز ها به محوطه ی باز انتقال داده شده بودند به همین علت فضا خیلی شلوغ تر از چیزی بود که تصور می کردیم. اما با این حال کارکنان ویو تمام تلاششان را کردند تا خدمات رسانی و سرویس دهی به طور مناسبی ارائه شود.

 
 
پیشخدمت رستوران شروع به سفارش گرفتن کرد و کم کم سرو غذاها شروع شد ، همان زمان ما هم شروع کردیم به ثبت نام برای مسابقه ی فوتبال دستی و بر خلاف تصور ما که احتمال می دادیم حدود هفت هشت نفر داوطلب بشوند ، حدود بیست نفر اعلام تمایل کردند که در این رقابت ها شرکت کنند و ما مجبور شدیم تیم ها را دونفره ببندیم. اکثر مهمان های برنامه با دوستانشان شرکت کرده بودند که با هم تشکیل تیم دادند ، پنج تیم از تیم های شرکت ننده یک عضو خانم داشتند و پنج تیم بقیه هم از دو آقا تشکیل شده بودند.
 

همزمان با سرو غذاها تیم ها هم آماده مسابقه شدند و یک ربع به ده بود که مسابقات جام فوتبال دستی فیدیلیو کلید خورد. میهمان ها دو به دو مسابقه می دادند و هر تیمی که شش گل زد به عنوان برنده مسابقه به مرحله ی بعدی راه پیدا می کرد. آنقدر هیجان قضیه زیاد شده بود که مشتری های خود رستوران ویو هم درخواست داند تا در مسابقات شکرکت کنند که متاسفانه به علت کمبود وقت میسر نشد.
تیم ها در فضای داخلی رستوران مسابقه می دادند و بقیه هم در فضای بیرونی مشغول خوردن غذا و لذت بردن از اتمسفر موجود در رستوران ویو بودند. محیط بیرونی رستوران حتی در تابستان هم مناسب یک مراسم شام دلچسب بود و در شب علاوه بر نورپردازی های مناسب فضای خنک و مطبوعی را هم فراهم آورده بود. 
 
 
ساعت حدود  یازده و بیست دقیقه بود که کم کم میهمان ها شروع به رفتن کردند ، فقط ماندند سه تیم نهایی که سرسختانه داشتند برای قهرمانی تلاش می کردند. تیم هایی که طبق پیش بینی قبلی ما ، از بازیکنان اقا تشکیل شده بود  ، یکی از این تیم ها نماینده کادر شرکت و دو تیم دیگر هم از عضو کلاب فیدیلیو بودند. در نهایت هم بعد از دو مسابقه ی نفس گیر و کری خواندن های فراوان ، آقایان محمد قربانی و مصطفی حسینی از اعضاء کلاب دو تیم دیگر را با نتیجه های 6 بر 2 و 6 بر 0  تیم بردند و برنده ی جایزه ی نهایی که همان یک شب استفاده از  یک میز صد هزار تومانی از طرف رستوران ویو بود شدند.
 
عقربه های ساعت یازده و چهل و پنج دقیقه را نشان می داد که دیگر قهرمان مسابقات فوتبال دستی فیدیلیو هم مشخص شد و مراسم پایان یافت. 
حسین طارمیان یکی از افراد شرکت کننده در این برنامه کیفیت غذاها را متوسط و نوشیدنی ها را بسیار خوب ارزیابی کرد و همچنین از فضای رستوران ویو هم رضایت کامل داشت. امین محمدی هم یکی دیگر از میهمان های این شب از غذای چیکن رزماری راضی بود و فضا را هم قابل قبول تشخیص داده بود. در این میان نادر طهماسبی هم عقیده داشت پیش غذاها معمولی ، غذاها خوب و فضای رستوران عالی بوده است. در کل طبق نظر سنجی ای که از افراد حاضر انجام شد اکثر قریب به اتفاق دوستان فضا و محیط رستوران ویو را عالی و سرویس دهی و غذاها را خوب ارزیابی کردند.
 

سعید نجفیان

1394/7/12

انشا ا... دور بعدی یک شب یک رستوران کی هستش؟؟