;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

پیپل میزبان فیدیلیویی ها

. فیدیلیویی ها در رستوران پیپل
22 ماه از تاسیس فیدیلیو کلاب گذشت و در یازدهمین برنامه یک شب یک رستوران ،رستوران پیپل میزبان اعضای طلایی و نقره ای فیدیلیو کلاب بود.
اسم رستوران تازه تاسیس پیپل برای همه کاربران آشناست به دلیل پست های زیادی که در فیدیبورد نوشته شده و پاسخگویی مدیریت رستوران به انتقادات و پیشنهادات کاربران باعث بیشتر دیده شدن این رستوران شده است. رستورانی با دکوراسیونی خاص که اکثرا با نقاشی های دستی طراحی شده بود و دارای فضای کوچک و دنجی بود.
به دلیل ترافیک سنگین مهمانها تقریبا با نیم ساعت تاخیر و حدود ساعت 8:15 رسیدند. تمامی مهمانان با ولکامینگ بسیار خوشمزه که نان، پنیرفرانسه و مخلوطی از گوجه و زیتون بود پذیرایی شدند.
مهمانان اعضای طلایی و نقره ای کلاب بودند.


اشکان تیرگری 26 ساله لیسانس MBA و کارمند شرکت نرم افزار با 13832 امتیاز که طی 8 ما با رستورانگردی به همراه دوستان صمیمی اش به سطح طلایی رسیدند. طی ا سال گذشته به دلیل تورم زیاد از رستورانگردی به کافه گردی پناه آورده و آشپزی کردن رو دوست دارد و البته ظاهراً مهارت خوبی هم در آشپزی دارد. اشکان از فیدیلیو تقاضای مسابقه آشپزی برای کاربران رو داشت ضمن اینکه ایشان عاشق رستوران باکس هستن و به خاطر عدم حضور در برنامه رستوران باکس همیشه افسوس می خورد.
برخورد پرسنل رستوران در بدو ورود و کیفیت غذا مهمترین معیارشون برای رفتن مجدد به رستوران به ما عنوان کرد و گفت بهترین برخورد رو در رستوران باکس و دوئت دیده است.

 


حمیدرضا خداکرم 23 ساله مهندس عمران و دانشجو، همراه اشکان بود که همیشه با او به رستوران می رود و از کارت اشکان استفاده می کنند و رستوران دیم رستوران مورد علاقشون هست.
امیر آذری 22 ساله لیسانس حقوق، امیر به تنهایی رستورانگردی می کند و عاشق این تفریح است و در عرض 4 ماه به سطح نقره ای رسید اتفاقی شبیه به معجزه آن هم برای فردی که معمولا افراد زیادی را با خود به رستوران نمی برد. امیر از کاربران فعال فیدیبورد هست که گزارش تجارب رستوران گردی خود را برای کاربران می نویسد. رستوران مورد علاقه امیر میلانو بود که تعطیل شد . و برخورد پرسنل رستوران الویت اصلی اوست.
پدرام ریاضی خواه 34 ساله، فوق لیسانس MBA مشاور مارکتینگ هستند. طی 6 ماه به سطح نقره ای رسیده است و در حال حاضر 10027 امتیاز دارند. رستوران رزماری و چیل رو دوست دارد و مهمترین معیارشون محیط رستوران می باشد.
محمدرضا ونکی 38 ساله لیسانس متالوژی مشغول به کار در شرکت سندویک، که مدت 2 ماه است که در منطقه ونک-سئول رستوران بن برگر رو افتتاح کردند و با فیدیلیو از طریق پدرام آشنا شدند. بیشتر برای قرار های کاری به رستوران می رود و رستوران مورد علاقه اش لئون آبان است. کیفیت غذا و برخورد پرسنل دلیل رفتن مجدد ایشان به رستوران می باشد.
بردیا برجسته نژاد هم که در برنامه های قبلی فیدیلیو کلاب با او آشنا شده بودیم با صبا صفری در این برنامه حضور داشتند.
در کنار بردیا، ماکان شیرازی نیز که سابقه حضور در چند برنامه یک شب یک رستوران را دارد در این برنامه همراه بود. ماکان 18000 امتیاز از رتبه بالایی در جدول امتیازها برخوردار است.
آخرین نفر که با تاخیر به ما پیوست،  سروش احمدی بود. 24 ساله، فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی که 6 ماهه به سطح طلایی کلاب رسیدند و 16433دارند. بهترین رستورانی که رفتند رستوران رمان بوده است. تمامی رستورانهای مورد علاقشون رو از کلاب پیدا کرده است و بسیار راضی از این انتخابها.  او برای اولین بار بود که در برنامه یک شب یک رستوران شرکت می کرد که ایده این برنامه برایش بسیار جالب بود.
آرش روشنگه دیگر عضو فیدیلیو کلاب و البته همراه ا سروش بود که همه رستورانها رو با هم به اتفاق دوستانشان امتحان می کنند  و رستوران لئون سام سنتر رو بهترین رستوران کلاب می داند .


فیدیلیویی ها پیش غذاها را سفارش دادند و در حین خوردن پیش غذاها نظرات از گوشه و کنار می رسید. ماکان عنوان کرد سالاد سزار میگو زیاد تعریفی نداشت و میگو ها خوب طعم دار نشده بود ولی ظاهراً ولکامینگ رو خیلی دوست داشته. پدرام می گوید سالاد سزار کلاسیک خوب بود و سس خوشمزه ای داشت صبا هم با او موافق است. البته او قبل از سالاد سزار، سالاد  پیپل را سفارش داده بود که با توجه نارضایتی او مدیریت رستوران سفارش او را عوض کرد.
امیر از  اگرول سبزیجات کاملا راضی است و اشکان که بال کره ای سفارش داده می گوید فوق العاده و لذت بخش بود. در مورد بال مرغ حمیدرضا هم با او بسیار موافق است. آرش و سروش هم که سوشی سفارش داده اند، کیفیت سوشی پیپل را بسیار عالی ارزیابی کردند.

با اتمام پیش غذاها سرو کله غذا ها پیدا می شود. سوشی ماکان کمی با تاخیر می رسد در مجموع راضی است اما از میگوی سوخاری یکی از سوشی ها خوشش نیامده. محمد رضا هم که پیتزای پیپل سفارش داده مزه اش را دوست دارد اما ظاهرا غذا کمی سرد شده بوده، البته بعد از این انتقاد خودش می خندد و می گوید شاید گرم حرف زدن شدم و غذایم سرد شد. پدرام هم از مرغ گریل راضی است ولی پیتزای سفارش محمد رضا را بیشتر دوست داشته و در تجربه بعدی قطعا پیتزا سفارش می دهد.


صبا مرغ گریل با میگو رو دوست نداشت، او می گوید کمی خشک بود و مقدار میگو کم بود  ولی دورچین سبزیجات واقعا خوشمزه بود. بردیا هم که بیف استروگانف روسی را انتخاب کرده با اطمینان می گوید: واقعا عالی بود حرف نداشت .


تجربه امیر هم از این قرار است: غذای بیف استروگانف کمی سرد بود ولی خوشمزه بود.آب پرتقال کمی مزه آب میداد یا شاید به خاطر یخ زیاد بود.
نظر هم از این قرار است که بیف استروگانف خیلی خوشمزه و حجیم بود و اینکه با برنج روسی سرو شده بود بسیار جالب بود، البته می توانست دیزاین بهتری داشته باشد. موهیتو زیادی ترش بود و نعنا به خوبی میکس نشده بود. البته بردیا به همین دلیل موهیتو را خیلی پسندیده بود.
حمیدرضا درباره استیک ولدان با سس قارچ می گوید که خوب پخت شده بود.
سفارش آرش استیک بوده، استیکی که ظاهراً مزه خوبی داشته اما کمی سرد سرو شده.
بعد از تمام شدن غذاها مدیریت رستوران آقای بذرافشان سر میز آمدند و از حضور مهمانها در این رستوران تشکر کردند.


3 ماه و 5 روز از افتتاح رستوران پیپل با مدیریت آقای بذرافشان می گذرد و این اولین تجربه رستوران داری ایشان هستش ولی به نسبت گذشت مدت کمی از افتتاح رستوران استقبال خوبی از رستوران شده و ایشون بنا به اعتقاد مشتریانشون بیف استروگانف و پیتزاهای رستوران جزء پر طرفدارترین غذاها معرفی می کنند.

 


به خاطر سرد شدن بعضی از غذاها عذر خواهی کردند و گفتند، اولین تجربه بود که از 15 نفر مهمان یکجا پذیرایی میکردیم و به خاطر حجم زیاد غذاها بود که سرد شدند.
در پایان برنامه طبق روال معمول برنامه یک شب یک رستوران، مهمانها به آشپزخانه رستوران رفتند که آشپزخانه کاملا اروپایی و با مدرن ترین وسایل و تجهیزات چیده شده بود و مدیریت رستوران گفتند به خاطر این تجهیزات هزینه زیادی پرداخت کردند .
ودر آخر مهمانها فاکتور خود را با 50  % تخفیف حساب کردند.

 

 


 


reza farahani

1393/9/27

بيف استراگانف خوب و خوشمزه پاستا گوشت خوب طمع جديد

Mehradhm

1393/9/19

من هفته پيش رفتم، سالاد سزارشون واقعا خوب بود مخصوصا سس هاش، استيك هم خوب بود ولي به پاستا ها و لازانيا كه رسيديم خود گارسن گفت بنظر ايشون سفارش نديم و متاسفانه ما به حرف ايشون گوش نداديم

masood khazani

1393/10/13

خیلی کوتاه بگم.راضیم ازشون:)

barad adibi

1393/9/27

سوشي هاشون حرف نداشت واقعا

reza abasi

1393/9/18

من واقعا راضيم ازشون

mahan gholami

1393/9/18

سلام خسته نباشید.ممنون از گزارش .رستوران پیپل رو اوایل که افتتاح شده بود رفتم.محیط رو خیلی دوست دارم.از بین غذا ها بیف روسی و پیتزا بوقلمون و سوشی فیلادلفیا و اسفناج (دقیق یادم نیست اسمش چی بود :)رو خیلی دوست دارم.

Mar Master

1393/9/19

ما هم راضی بودیم و فقط بعضی غذاها سرد بود