;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

لحظاتی متفاوت با سرگرمی های متفاوت، در رستوران پیچرستوران پیچ با ارائه سبکی متفاوت سعی کرده شرایط آرامش مهمانانشو فراهم کنه
اگر تا به حال به رستوران پیچ نرفته اید بهتره بدونید این رستوران یه جای دنجه که ویژگیهای جدیدی داره. به غیر از غذاهای سالم و خوشمزه که اکثر مشتریهاشو راضی نگه داشته وجود سرگرمیهای مختلف از جمله بازیهای فکری، مسابقه های مختلف و غیره شرایط جدیدی رو فراهم کرده.

 


منو این رستوران تشکیل شده از غذاهای سالم که بیشتر برای کشورهای آسیایی هستند البته منطبق با سلیقه ایرانی.  غذاهای ایتالیایی هم تو منوشون به چشم میخوره و البته کار جالبی که کردند وجود منوی روزه، که برای تنوع هر چند وقت یکبار به مدت محدود خوردنیهای جدیدی رو به منو اضافه میکنند. قیمت غذاها 7000-19000 تومانه.

 


رستوران داخل کوچه قرار داره، جای پارک به راحتی پیدا میشه، محیط خیلی دنجی داره با تقریباً 18-20 جای نشستن. ما توصیه میکنیم حتماً رزرو کنید.
چند تا قفسه داخل رستوران وجود داره که تو یکیشون بازیهای فکری جدید و قدیمی هست، میتونید وقتتونو به طور مثبت پر کنید. قفسه دیگه مربوط به کتابه که اکثراً کتاب آشپزی هست. به غیر از اینها شما میتونید روی زیربشقابیاتون چیزی بنویسید یا نقاشی کنید و به دیوار نصب میشه. خودشون به اینا میگن پیچ نویس.
برای تولد هم بسیار توصیه میشه. میتونید تولد خصوصی هم بگیرید با شرایط خوب و به صرفه.

 


وب سایت این رستوران هم با آدرس www.pichfood.com  فعاله و میتونید اطلاعات تکمیلی رو از اونجا پیدا کنید.

برای مشاهده منوی رستوران اینجا را کلیک کنید.