;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

نیبل آماده برگزاری مراسم شما

 

آیا شما تصمیم به برگزاری مراسم خاصی دارید ؟ آیا برای برگزاری این مراسم به دنبال یک گروه متخصص میگردید تا تحقق این امر را برای شما ممکن سازد؟
گروه خدماتی نیبل با تکیه بر مهارت و تجربه تیم اجرایی و مدیریتی خود آمادگی طراحی ، برنامه ریزی و اجرا هرگونه رخداد ، مراسم ، سمینار ، همایش و میهمانی را در بالاترین سطح کمی و کیفی دارد.
این خدمات شامل آماده سازی منوهای منحصر به فرد و متننوع غذایی خصوصا" انواع و اقسام غذاهای انگشتی(      فینگر فود     )، کنپه  و غیره می باشد. لازم به ذکر است که در این مجموعه قابلیت طبخ و آماده سازی غذاهای مورد نظر شما در هر منو با نوآوری در طعم، مزه، ظاهر و طراحی خاص نیز موجود می باشد. این مجموعه تلاش خود را خواهد کرد تا در تهیه و آماده سازی تمامی غذاها از مواد غذایی تازه و طبیعی ( ارگانیک ) استفاده کند تا طعم و عطر خاص  و منحصر به فرد غذاها حفظ شود.
برای نوشیدنی ها نیز تیم متبحر و کاملا" حرفه ای نیبل با تجهیزات متناسب و به روز، آمادگی طراحی و اجرای بهترین و متفاوت ترین منوهای نوشیدنی را دارا می باشد.
این که دلیلی برای در کنار هم جمع شدن را داشته باشید کافیست تا با انتخاب مجموعه نیبل با خیالی آسوده و راحت مانند سایر مهمانانتان از آغاز تا پایان ضیافت خود را به تماشا بنشینید و فقط از برگزاری آن به بهترین نحو لذت ببرید.


خدمات قابل ارایه از طرف مجموعه نیبل به این شرح می باشد:

بارمن
DJ
گل آرایی
شمع آرایی
ارایه انواع تجهیزات پذیرایی
محل برگزاری مراسم
ارایه انواع تجهیزات صوتی و تصویری
عکاسی و فیلمبرداری
حفاظت محیطی و فیزیکی
انواع مراسم برای کودکان به همراه تجهیزات مورد نیاز
کادر مجرب و کاملا حرفه ای خانم و آقا


Tel: 22609942
Mobile: 09122855214
www.nibble.ir
info@nibble.ir

 

 

 طعم ناب سوسیس و کالباس در رستوران ۷STOP