;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

لذت غذانوردی در اوج


انسان هایی که علاقه به گردشگری دارند، به دنبال جاهای خاص هستند. برای آنها جذابیت در جزئیات یک مکان گردشی است که می خواهند به آنجا بروند. آنها دوست دارند اولین کسانی باشند که پا به آنجا می گذارند و تا سال های سال از هیجان و انرژی که در سفرشان داشته اند برای دیگران حرف می زنند. این ویژگی ها شباهت زیادی به «غذانوردها» دارد. کسانی که حاضرند هر هزینه ای بکنند تا تجربه ای بی نظیر از کشف یک غذای خاص یا رستوران جدید با اتفاق های جدید کسب کنند. این امکان البته همه جا و در هر شهر و کشوری میسر نیست، باید شرایطی فراهم شود تا آن دوز غذانوردی به بالاترین سطح خودش برسد. دقیقا مثل اینکه شانس این را داشته باشید که چهارمین برج بلند مخابراتی جهان در نزدیکی شما قرار بگیرد یا اینکه با بزرگترین رستوران گردان جهان فقط چند دقیقه فاصله داشته باشید یا حتی اینکه بتوانید جایی بروید که بیشترین غذای بین الملل را در یک لحظه روبروی شما قرار بدهد. راستی اگر همه اینها کنار هم باشد چی؟ به هزینه اش می ارزد نه؟

 


 «طبقه 8سازه راس برج میلاد است، رستورانی با 800متر مربع مساحت، با 270 نفر ظرفیت، موسیقی زنده پیانو، بوفه کامل نوشیدنی ها و اشتهاءآورهای سرد و گرم و سالادهای متنوع و البته غذاهای لذیذ بین المللی از 10 کشور دنیا» همه اینها به همراه هیجان حضور در بزرگترین رستوران گردان جهان هر غذانوردی را وسوسه می کند که لذت حضور در رستوران آفتاب گردان، را تجربه کند. رستورانی که از شما در نزدیکترین نقطه به آسمان  پذیرایی می کند.

 

 

با کمترین هزینه بیشترین لذت را ببرید
راستش براساس یک سوء تدبیر این روزها هر کس نام برج میلاد را می شنود و رستوران گردان آن را، سریع یاد 168هزار تومان کذایی و بستنی طلای 400 هزار تومانی می افتد. در حالی که مدت هاست دوره این هزینه ها تمام شده و الان تغییر رویکرد شهرداری تهران و تغییر مدیریت رستوران باعث کاهش هزینه ها شده و شما می توانید، با کمترین قیمت  از بوفه  بزرگترین برج میلاد استفاده کنید.

 

 
برای بوفه آفتاب گردان چقدر باید هزینه کنیم؟
این روزها برای استفاده از بوفه رستوران به ازای هر نفر باید 92هزار تومان ورودی پرداخت کنید که نسبت به خدمات و سرویسی که به شما ارائه می شود پایین ترین قیمت است. در حقیقت شما این پول را  می توانید با دوستان و آشناها از امکانات متنوع، مراکز خرید، محوطه باز برج و... بازدید و عکاسی کنید ضمن اینکه هیجان سوار شدن به یکی از سریع ترین آسانسورهای جهان با سرعت 7متر بر ثانیه می توانید لذت ببرید. آنطور که مدیریت رستوران می گوید این هزینه کم برای مدت زمان کوتاهی طراحی نشده و شما تا مدت ها می توانید با همین هزینه از رستوران استفاده کنید چون مدیریت رستوران آفتاب گردان فعلا سیاستی برای افزایش قیمت ها ندارد.

 

 


در بوفه با چه تنوعی از غذاها مواجه می شویم؟
سوال خوبی است. چون شما در این رستوران با متنوع ترین بوفه غذایی در ایران مواجه می شوید. میزهای بوفه    welcome drink، میز بوفه اشتهاء آورها (شامل انواع ترشی،ترشک، سوپ و...)، میز بوفه سالادها(شامل 10 انواع سالاد متنوع بین المللی)، بوفه پیش غذاها(شامل پیش غذاهای سرد و گرم متنوع) و میز بوفه غذاهای اصلی که 16 نوع غذای ایرانی و سنتی 10 کشور صاحب نام دنیا از کشورهایی مانند فرانسه، ایتالیا، هندوستان، چین، ژاپن، کره، مکزیک، لبنان و... ! در نهایت هم میز بوفه دسر ها وجود دارد که با انوع شیرینی، کیک، میوه می توانید روز و شب خوبتان را به پایان برسانید.ضمن اینکه در منوی پنج شنبه و جمعه هم یک نوع غذا، به غذاهای اصلی و یک عدد بوقلمون شکم پر به میزبوفه غذاها اضافه می شود.

 

 


پیش به سوی یک صبحانه در آسمان
راستش نمی دانیم با این همه تعریف از بوفه غذایی همچنان تحمل شنیدن این خبر را هم دارید یا نه؛ اما این را بدانید که مدیریت رستوران آفتاب گردان در نظر دارد از 23خردادماه جاری هیجان بوفه صبحانه بین المللی را هم به غذانوردها تزریق کند. بوفه ای که طبیعتا با بوفه های عادی در شهر تفاوت دارد. در حقیقت این بوفه طوری طراحی شده است که شما ضمن استفاده کامل از آن دیگر اشتهایی برای خوردن ناهار و شام نخواهید داشت. همچنین در این بوفه برای اولین بار غذاهایی از جنس گوشت سفید مانند ماهی قزل آلای دودی، یا غذاهای گرم سنتی ایران مانند آش سبزی ایرانی ارائه می شود. قیمتی که برای صبحانه رستوران گردان برج میلاد پیش بینی شده است 55هزار تومان است. البته چند خط پائین تر خبرهای خوب هم در این رابطه خواهید خواند.

 


درباره رستوران بیشتر بدانید:
- در آینده نزدیک سایت رستوران آفتاب گردان راه اندازی می شود. بنابراین شما می توانید از طریق این سایت از تخفیف های گروهی رستوران مطلع شوید.
- اطلاعات شخصی همه افرادی که برای یک بار از رستوران استفاده می کنند جمع آوری می شود تا اخبار مهم رستوران برای آنها ارسال شود.
- در آینده نزدیک رستوران آفتاب گردان به مجموعه بزرگ فیدیلیو کلاب افزوده می شود. ضمن اینکه برای فیدیلیویی ها تخفیف ویژه افتتاح صبحانه برج میلاد در نظر گرفته خواهد شد.
- فعلا برای رزرو میز رستوران می توانید با تماس تلفنی این کار را انجام دهید.

 


- شعار بوفه ناهار و شام رستوران«آسمان نزدیک است» هست و شعار بوفه صبحانه«چاشت در اوج»
- مدیریت رستوران برج میلاد معتقد است که مجموعه هزینه هایی که برای استفاده مشتریان از برج میلاد در نظر گرفته شده  نسبت به هزینه های برج های مشابه در دنیا خیلی کمتر است. چون تجربه حضور در رستوران آفتاب گردان و برج میلاد تجربه ای فراتر از غداخوردن است.
- هزینه ورودی پارکینگ جدا پرداخت می شود.

 


- همانطور که می دانید در وعده ظهر تقریبا در تمامتهران مشکل پارکینگ وجود دارد، بنابراین اگر می خواهید این مشکل را نداشته باشید و در ترافیک خسته کننده شهر معطل نشوید رستوران آفتاب گردان را به عنوان بهترین گزینه برای وعده ناهار در خاطر داشته باشید.
- رستوران بزرگترین برج مخابراتی جهان، مجهز به اینترنت پرسرعت wifi است. پس تجربه استفاده از اینترنت پرسرعت را در این برج از دست ندهید.
- ساعت کاری رستوران برای وعده صبحانه 7 صبح تا 11 و برای ناهار 12 ظهر تا 15:30 و شام هم 20:30تا 23:30 است.

برای دیدن منو و مشخصات رستوران اینجا کلیک کنید.