;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

مانسونی شوید، مانسونی بمانید


 

 

بعد از 15سال سابقه خوب در عرضه غذاهای آسیایی شرقی و خاطره سازی برای مهمانان داخلی و خارجی، این بار رستوران ویژه مانسون، با تغییر مدیریت اما با پایبندی به تمام آن خاطرات خوب و به یادماندنی می خواهد از مهماناناش پذیرایی کند.

سال 1998 میلادی بود که در مرکز خرید گاندی رستورانی افتتاح شد که توانست بخش عمده ای از علاقه مندی های غذابازهای آسیای شرقی را پوشش دهد و غذاهای متنوع و خوبی از کشورهای هند، چین، تایلند، سنگاپور را ارائه نماید. این روزها نیز رستوران مانسون با منویی پر از غذاهای هیجان انگیز و البته شیوه ای منحصر به فرد در مهمان داری منتظر آن هایی است که دوست دارند«مانسونی» شوند.

چه جوری می شود مانسونی شد؟

برای مانسونی شدن قبل از همه چیز باید بدانید که این برند در سراسر تهران هیچ شعبه دیگری به غیر از مرکز خرید گاندی ندارد. پس با احترام به تمام فعالین حوزه رستوران داری فعالیت می کنند، مهمانان رستوران بدانند که مانسون تحت هیچ عنوان دیگری به غیر از این عنوان فعالیت نمی کند. ضمن اینکه صفحه ویژه هواداران مانسون در شبکه های اجتماعی راه اندازی شده و تا الان هم 1300نفر در این شبکه ها عضوشده اند. ضمن اینکه شما از طریق سایت اینترنتی رستوران هم می توانید مانسونی شدن خود را اعلام کنید. ثبت نام از این طریق چند ویژگی مهم دارد. مثلا شما با ورود به این بخش می توانید اسم، آدرس، ایمیل و شماره تلفن خود را ارائه کرده و در انتها روزی که در زندگیتان مهم است را برای مانسون مشخص کنید. با این کار، از یک هفته قبل از آن روز، در مورد تعداد مهمان ها و ذائقه ها با شما جهت هماهنگی های لازم تماس گرفته می شود تا در آن روز با گل آرایی مخصوص VIP میز شما کاملا مجزا از میزهای دیگر شود. البته مانسون بنا به موضوعیت خاص آن روز کیک تولد، یا هدیه با مناسبت خاص برای شما تدارک می بیند که به همراه   سبد گل سر میز آورده می شوند. نکته هیجان انگیز هم اینکه پیش غذا و دسر آن روز خاص را نیز مهمان مانسون خواهید بود.

 

در مانسون با چه چیزی مواجه می شوید؟

 

محیط رستوران   طوری طرحی شده است که مشتریان با آرامش کامل بتوانند از غذای خود لذت ببرند. چرا که مانسون این حق را به مشتری می دهد هر وقت که به رستوران آمدند تا ساعت ها بنشینند و با هم گپ بزنند. ضمن اینکه با فضایی که وجود دارد آرامش آنها با هیچ موضوع حاشیه ای  به هم نخواهد خورد. این موضوع حتی در انتخاب پرسنل رستوران هم مشخص است چرا که تمامی پرسنل از بهترین های حوزه خودشان و افراد تحصیل کرده با مدارک بالای دانشگاهی انتخاب شده اند.  به همین دلیل است که نوع ارائه منو در مانسون متفاوت از رستوران های دیگر است و waiter ها علاوه بر اینکه منوی چاپی به مهمانان ارائه می کنند با منوی دیداری هم تلاش می کنند مهمانان را در جریان کامل جزئیات غذاهایی که سرو می شود قرار دهند. به همین دلیل است که تشریح غذاها با منوی تبلتی بیشترین طرفدار را در مانسون دارد. شما می توانید در این سیستم تک تک غذاها را ببینید و از waiter بخواهید که به شما توضیحات مربوطه را ارائه کند.

 

 

 

ضمنا اگربا توضیحات ارائه شده  احساس کردید در داخل غذا موادی هست که ممکن است شما آن را دوست نداشته باشید می توانید آن را تغییر دهید. مثلا در نودل سبزیجات، سس تندی به کار رفته است که اگر با ذائقه تان سازگار نیست می توانید آن را حذف کنید و سس دیگری سفارش دهید و یا اینکه می توانید به دلخواه خودتان مثلا به نودل سبزیجات مرغ، میگو یا گوشت اضافه کنید.

با کیفیت غذا مهمانان را راضی نگه می داریم

در مانسون از بابت اینکه غذاهایتان با طبع ایرانی سازگار شده است خیالتان راحت باشد.  به طوریکه اصالت غذا حفظ شده اما با تغییرات کوچکی، غذاها باب طبع ایرانی ها شده اند. به همین دلیل یکی از ویژگی های مانسون این است که غذای دریایی خام ندارد. مثلا در این رستوران فقط از میگوهای سوخاری و آب پز استفاده می شود و استیک ها هم طوری طبخ می شود که طعم تندی و شیرینی آن حفظ شود.  پرفروش ترین غذای مانسون، ماهی گریل سالمون است. چون ایرانی ها طعم آن را دوست دارد.در استارتر ها هم اسپرینگ رول، پرفروش ترین است.بعد از این غذا، بال مرغ، به خاطر سس تایلندی اش که تند و شیرین است مزه منحصر به فرد دارد و از استقبال خوبی برخوردار است. همچنین فیله ماهی که تمام مانسونی ها آن را می شناسند و به عشق آن به مانسون می آیند در لیست پرفروش ها قرار می گیرد. در منوی پیش غذاها هم، سه سالاد مخصوص شامل، سالاد میگو با آواکادو، چاینیز چیکن، سالاد کالاماری جزو محبوب ترین ها به شمار می روند.

 

 

با سورپرایز سرآشپز مواجه شوید

مانسون یک خبر خوب هم برای غذانوردهای حرفه ای دارد. اینکه از آخر مهرماه امکان یک تجربه هیجان انگیز ویژه غذانوردهای حرفه ای در مانسون وجود دارد که شاید تجربه آن خالی از لطف نباشد و آن هم سورپرایز سرآشپز است. بنابراین هر مهمانی  که  سورپرایز سرآشپز را انتخاب کند می تواند با انتخاب مواد بیش غذایی مانند مرغ، ماهی گوشت، میگو و برخی دیگر از مواد، ادامه کار را به سرآشپز محترم بسپارد تا در نهایت با یک غذای عجیب و البته خوشمزه مواجه شود.  ضمن اینکه  برای کسانی که جرأت انتخاب این سورپرایز را داشته باشند مانسون دسر مجانی برایشان سرو می کند.

 

 

 

 

 از مانسون بیشتر بدانید:

       از پاییز یک مشاور ژاپنی به مانسون اضافه می شود شود تا مورد نوع پخت و نحوه نگهداری غذاها مشاوره بدهد.

-      در مانسون منوی خوبی از نوشیدنی های کافی شاپی وجود دارد که می توانید به عنوان دسر سفارش دهید.

-     یکی از کارهایی که قرار است ظرف یکی دو ماه آینده در مانسون انجام شود این است که اپلیکیشنی  طراحی شده است که بر روی موبایل یا تبلت مهمانان با بلوتوث فرستاده می شود و منوی غذاها با قیمت ها به راحتی در دسترس آنها قرار می گردد. همچنین گاهی مهمان ها وقتی وارد مانسون می شوند دوست دارد از چاپ استیک استفاده کند اما نمی تواند و خجالت می کشد که طریقه استفاده از آن را بپرسد. در این برنامه فیلمی وجود دارد که آموزش می دهد مشتریان چگونه می توانند به راحتی از چاپ استیک استفاده کنند.

 

 

 

 

برای دیدن منو و مشخصات رستوران مانسون اینجا کلیک کنید.