;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

مانژیامو رستورانی ماندگار

بعد از سالها کار و تجربه در رستوران های معروف تا  راه اندازی  رستورانهای  کوچک و بزرگ در تهران و شهرستان ، دوباره برگشتم به محله قدیمی یوسف آباد خیابان 64
 صحبت از خیابان 64 که میشه من و کلی آدم رستوران برو به یاد رستوران سفید وکلاسیک مانژیامو می افتیم که حالایک ماهی هست  جاشو داده به ماژور


ماژور اسم یه رستورانی که  در نقطه عطف زند گی کاری من و دو دوست نه چندان قدیمی که حالا باهم پیمان بستیم تو این همه رستوران کوچک و بزرگ بهترین باشیم . تجربه کاری من در مورد طعم غذا و مدیریت اجرایی رستوران به همراه ارتباطات قوی ، مغز اقتصادی و رویکرد مشتری مدار وحید منصور و حمیدرضا شعبانی میتونه مثلثی باشه که قطعیت ایجاد حداقل 1 شعبه در تهران رو در سال 94 تضمین کنه . تازه حرف ماژور اینجا شروع میشه .
ماژور میخواد شعبه داشته باشه پس باید همه چیز از نوع خوب و قابل احترام باشه .


ماژور میخواد مشتری مدار باشه . برای مشتری کار کنه .پاتوقی مناسب برای همه باشه . ماژور میخواد هر جا که باشه ، منظورم تهران یا هر شهر دیگه ای که باشه انقدر خوب باشه که هر رستوران برویی دوست داشته باشه . یه شعبه از ماژور تو شهرش باشه .
خوب بودن ، خوش طعم بودن ، خوش اخلاق بودن و خوش برخورد بودن کار سختی نیست ، وقتی شعارت این باشه که میخوای
باشی و بمونی ، ماژور می خواد باشه و بمونه و مثل خیلی از رستورانهایی که صرفا شعبه زیاد می کنند و یادشون میره اولین و بهترین مشتری هاشون چه کسانی بودند رفتار نکنه.


ماژور می خواد از تمام توان هر سه ضلع مثلثش استفاده کنه تا بتونه به اندازه قد و قواره اسمش  "ماژور" بزرگ و قوی باشه.
حالا در مورد شروع کار ماژور صحبت می کنیم :
ماژور رستوران ایتالیایی یا همون مدیترانه ای که از دکور و آشپزخانه مانژیامو بهره میبره ، نخواستیم زیاد توی  دکور و آشپزخانه تغییر داشته باشیم چون مانژیامو هم برای خودش و مشتریهاش کلی خاطره داره .
برای شروع یک منوی ساده ولی قوی که مطمئنا تا چند وقت دیگه که زیاد هم دور نیست تغییر خواهد کرد ..چند نوع سالاد جدید {رژیمی و تازه} چند نوع پیش غذای پر طرفدا
ر مثل بال مرغ ،  تغییر خمیر پیتزا و سس گوجه مربوط به خمیر ، اضافه شدن یک استیک با سس جدید و حذف غذاهای  کم طرفدار مد نظر ما بوده . ماژور می خواد منوش کوچک باشه ولی همه غذاهاش و پیش غذاهاش رو مشتریاش بپسندن و سفارش بدن .

 


کافه ماژور هم تا چند وقت دیگه راه میفته و شما میتونید از فضای باز بیرون و و داخل رستوران بصورت کافه استفاده کنید.
یکی از برنامه های ماژور سرو صبحانه در فضای باز است ..تصور هوای سرد زمستانی و سرو صبحانه داغ و گرم هر کسی
رو مشتاق به امتحان صبحانه ماژور می کنه
کلام آخر....

اومدیم که بمونیم والبته خوب بمونیم

برای مشاهده منو و مشخصات رستوران کلیک کنید.