;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

لوشاتو همچنان پیشرو در میان رستورانهای سوپر لوکس

رستوران لوشاتو به راستی در بالاترین سطح رستوران فرنگی تهران قرار گرفته است. لوشاتو که 24 تیرماه امسال جشن یک سالگی خودش را برگزار می کند در ارائه غذاهای با کیفیت فرانسوی و سرویس دهی خوب مشهوریت دارد. یکی از چیزهایی که لوشاتو را سر زبان ها انداخته، منوی اصیل رستوران و جشنهای با شکوهی است که آن جا برگزار می شود؛ به خاطر همین در روزهای سالگرد لوشاتو دوباره سراغ آقای قاسمی، مدیر جوان و با تجربه این رستوران رفته ایم تا از برنامه های جدید رستوران خبر دار شویم.

 یکی از اتفاقات جدیدی که قرار است به زودی در رستوران اجرایی شود، اضافه شدن چند غذای لذیذ به منوی لوشاتو است. آقای قاسمی برای ارتقاء رستورانش همیشه دو چیز را مد نظر دارد، یکی تنوع و دیگری احترام به مشتری. به همین جهت تغییرات منوی اصلی رستوران طبق نظرات مهمانان لوشاتو انجام شده است. آقای قاسمی می گوید در فرم های نظر سنجی رستوران در یک سال گذشته نظرات و پیشنهاد های زیاد و متنوعی ارائه شده بود که بعد از چندین ماه مطالعه و بررسی و امکان سنجی شان قرار است تا حداکثر یک هفته دیگر این غذاها به منوی اصلی اضافه شوند. غذاهای لذیذی مثل استیک گوسفند درجه یک، سینه بوقلمون با سس سیب و پنیر، سالمون گریل شده، سه نوع استیک گوشت گوساله و .... که مطمئنا مورد استقبال مهمانان قرار خواهد گرفت. البته خبر خوب رستوران لوشاتو به همین جا ختم نمی شود.

 

                                                    خبر خوب دیگر بیشتر مختص ساکنین و شاغلین منطق تجریش و در بند و یا افرادی است که ظهر هایشان خالی است و دوست دارند با مناسب ترین هزینه، در با کلاس ترین رستوران تهران غذا بخورند. خبر اینست که از چند روز دیگر یک منوی جمع و جور در کنار منوی اصلی رستوران قرار خواهد گرفت که برای هر مشتری فقط حدود 30 هزار تومان  هزینه دارد.

 

این منو متشکل از یک غذای اصلی است که از یکی از انواع گوشت گوساله، گوسفند، ماکیان یا ....درست شده و در کنار آن سوپ خامه قارچ، سالاد سزار، یک نوع دسر و یک نوع نوشیدنی هم سرو می شود. و نکته اینکه این منوی جمع و جور در همان سالن اصلی لوشاتو با امکانات و سرویس دهی عالی آن جا انجام خواهد شد. یعنی هم زمان با اینکه شما دارید نهارتان را در کنار دیگر افراد نوش جان می کنید می توانید از موسیقی آهنگسازان معروفی مثل باخ و شوپن لذت ببرید، یک گارسون مخصوص میزتان داشته باشید، غذای لذیذ ارزان بخورید  و احترام را با گوشت و خونتان  حس کنید.

 

 


همان طور که گفتیم یکی از برنامه های جذاب جانبی لوشاتو برگزاری جشن های مناسبتی است. جشن هایی که برای اتفاقهای مذهبی، ملی و بین المللی برگزار می شود. یعنی به مناسبت کریسمس، روز مادر، جشن سال نو، شب یلدا و .. آخرین جشنی که در رستوران برگزار شد، به مناسبت روز پدر بود. رستوران برای برگزاری این جشن ها همیشه مهمان های ثابتش و آنهایی که مشترک لوشاتو هستند را در جریان می گذارد. این مشترکین کسانی هستند که فرم های نظرسنجی را کامل پر کرده اند و شماره تلفن و مشخصاتشان را در آن گذاشته اند. مشترکینی که الان تعدادشات به 1000 نفر رسیده است و برای برگزاری جشنهای خصوصی شان و شرکت در جشن های عمومی، اولین انتخابشان لوشاتو است. لوشاتو حدود 5000 نفر هم مهمانان ثابت دارد که ‌آن ها هم کم و بیش در جریان برنامه ها قرار می گیرند.

 

جشن های لوشاتو چند ویژگی منحصر به فرد دارند که هر کسی را مجبور به انتخاب آمدن به آن جا می کنند. در این برنامه ها قسمت ثابت، دادن هدیه است. لوشاتو به مناسبت های مختلف به مهمانانش کادو هدیه می دهد ( این مناسبت می تواند یک جشن ملی و یا مثلا تولد آن فرد باشد) ولی قسمت های دیگری هم در جشن هست که همیشه ثابت نیستند. مثلا گاهی سالن گل آرایی می شود و یا گاهی سبد های میوه تزئین شده سر میز مهمان ها قرار می گیرد که اینها شور خاصی را در سالن ایجاد می کنند. برنامه دیگر جشن ها هم آهنگ های درخواستی است. یعنی در آن شب خاص موزیسین های ماهر لوشاتو، باخ و شوپن گوشنوازشان را لحظه ای کنار می گذارند و به خواست مهمانان آهنگ های دیگری را اجرا می کنند.

 

 خبر دیگر اینست که لوشاتو یک کارت هایی برای مشتریان ثابتش تعریف کرده که مشابه کارت های عابر بانک است و همان طور عمل می کند.  قیمت این کارت ها 500 هزار تومان است و مزیت خرید آن اینست که با در دست داشتن آن، هر بار 10 درصد از قیمت غذایتان  و 20 درصد از قیمت لانژ تخفیف داده می شود.
خبر خوب دیگر هم مربوط به سایت رستوران لوشاتو است. آقای قاسمی می گوید سایت جدید که ظرف دو هفته آینده بالا می آید، یکی از حرفه ای ترین سایتهای رستورانی است که تا به حال دیده اید. این سایت با امکانات و طراحی ای که دارد در سطح سایت بهترین رستوران های جهان قرار دارد و به مهمانان امکاناتی نظیر رزرو، تماشای عکس های پانارومای رستوران، تماشای تمام نقاط رستوران به صورت سه بعدی و ... می دهد.

 


اگر هوس کرده اید برای برگزاری یک جشن تولد خوب و یا غذا خوردن در یک شب عالی به رستوران لوشاتو بروید، چند چیز را فراموش نکنید، اول اینکه پر طرفدار ترین غذای رستوران لوشاتو «مرغابی با سس پرتقال» است که سرآشپز جوان و بین المللی رستوران آن را سر میزتان طبخ می کند! دوم اینکه بعد از غذا حتما یک سر به «لانژ» بزنید و از هوای خوب شبهای تابستان و پذیرایی آن جا لذت ببرید و سوم اینکه جشن بعدی رستوران لوشاتو در روز سالگرد رستوران (24 تیر) برگزار می شود. طوری برنامه ریزی کنید که آن را از دست ندهید.

 


برای مشاهده مشخصات و منوی رستوران لوشاتو اینجا را کلیک کنید.


سروش صی

1390/11/23

من خیلی دوست دارم به ابن رستوران برم ولی من و همسرم دوست داریم با کسانی که این رستوران رو دوست دارند همراه باشم

Ashkan A

1391/3/26

بسیار عالی . بهترین رستوران فرانسوی در ایران. فوق العاده

faezeh haddadi

1390/7/29

منوی نهار با قیمت مناسب بسیار عالی است.میشه بصورت کامل منوی نهار را بگذارید؟

مریمــ ــبانو

1390/8/23

آیا منوی ناهار برای 5شنبه و جمعه ظهر هم هست ؟