;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

میهمان بهترین ها در فورچلا باشید

حتما برای شما هم جذاب است تا بدانید که اسم فورچلا به چه معناست. «فورچلا» به معنای چنگال در زبان ایتالیایی است. پس متوجه شدید که با یک رستوران با سبک و ثیاق ایتالیایی طرف هستید.
این رستوران که خیلی از تاسیس آن نمی‌گذرد توسط خانم نعیما یوسفی‌زاده و و آقای نیما یوسفی‌زاده خواهر وبرادری بسیار جوان و خوش سلیقه مدیریت و اداره می‌شود.

                  


فضاسازی مدرن و جذاب رستوران به دست مدیر و صاحب اصلی رستوران آقای نیما یوسفی‌زاده انجام شده و این بدین دلیل این است که خود آقای یوسفی‌زاده در رشته معماری تحصیل کرده‌اند و در این زمینه دستی بر آتش دارند مطمئنا در فضایی که برای طراحی آن اهمیت قائل شده‌اند، غذا خوردن لذت خاصی دارد.

موسیقی با سبک‌هایی چون چیل اوت، لایت، فرانسوی، ایتالیایی فضا را دلنشین‌تر می‌کند.
اما این تنها استعداد و ویژگی آقای یوسفی‌زاده نیست، دوره‌های خاصی که در رابطه با هتلداری و رستوران داری و حتی آشپزی دیده‌اند باعث شده تا منو، غذا و حتی طراحی غذا کاملا حرفه‌ای باشد. اثبات این موضوع کاملا از طعم سس‌ها و از مزه‌های خوب غذا مشخص است.

               

               


  از نوشیدنی‌های پیشنهادی می‌شود به موهیتو و ایتالین سودا اشاره کرد که قطعا تفاوت مزه و ارائه رو احساس خواهید کرد.
منوی رستوان خیلی خوب طراحی شده و یکی از جذابیت‌های آن در این است که پیتزاها با عدد مشخص شده است، می‌شه این توصیه رو کرد که اگر ذائقه‌تان تندی را می‌پسندد حتما پیتزای شمارهٔ ۷ را انتخاب کنید. وقتی حرف از پیتزا به وسط می‌آید یعنی پیتزایی با خمیر نازک تنوری ترد و البته با طعمی استثنایی. 

تقریبا یک ماه می‌شود که از تاسیس رستوران می‌گذرد ومحبوب‌ترین غذا پاستا الفردو، دیابلو بوده و هست. از دیگر کارهای منحصر به فرد این رستوران سرو لته آرت است که حتما بعد از غذا می‌چسبد.
سالاد آنتراکوت یک سالاد خاص با طعمی متفاوت و البته سالاد آندآرنداک با رنگ بندی بینظیرش و با طعم ترش و شیرینش بی‌شک شما رو به وجد می‌آورد.
پیش غذا (چیکن وینگز) و (نان سیر) را فراموش نکنید

 

               


به گفتهٔ خانم نعیما یوسفی‌زاده هدف از تاسیس این رستوران این بوده است که بهترین‌ها را یک جا جمع کنیم چون بسیاری رستوران‌های دیگر را تست کرده‌اند و سعی کرده‌اند هر چیزی را به عالی‌ترین نحو ارائه دهند.
«ذائقه ایرانی اهمیت ویژه‌ای دارد» این ادعایی است که مدیر رستوران دارد؛ در نتیجه مهم‌ترین هدف بومی سازی غذاها بوده است.

             

             
شما مشتری این رستوران نیستید، مهمانید و مانند یک مهمان پذیرایی می‌شوید. این تاکیدی است که مدیران رستوران به هیچ وجه از آن چشم پوشی نمی‌کنند.
این رستوران شنبه‌ها مخصوص خانومهاست، این یک پیشنهاد ویژه است.
خانوم‌هایی که شنبه‌ها به فورچلا بیاییند ۵۰% درصد تخفیف می‌گیرند؛ و حتی اگر آقایی همراهتان باشد باز هم از این تخفیف ویژه بهرمند می‌شوند.


کلمات انتقادات پیشنهادات برای مدیران رستوان یک کلمه نامانوس نیست و بسیار از این موضوع استقبال می‌کنند ودوست دارند برای ارتقا و هر چه بهتر شدن رستوران نظرات میهمانان رستورانشان را بشنوند.
برای برگزاری مراسم‌های خاص مانند تولد و. فقط کافیست از قبل رزور کنید. هیچ هزینه‌ای اضافی هم ندارد.
رستوران اینترنت بی‌سیم دارد و در شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام فعالیت می‌کنند.
https://www.facebook.com/Forcella.Restaurant

برای مشاهده مشخصات و منوی این رستوران اینجا را کلیک کنید