;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

اولین فودکورت شرق تهران

خبر خوب برای رستوان‌بازهای شرق تهران


یک فود کورت به رنگ طلایی
در سال‌های گذشته اهالی شرق تهران همیشه این مشکل را داشتند که موج نسل جدید رستوران‌های شهر به آنجا نرسیده. اما یکی دو سالی می‌شود که در شرق تهران هم رستوران‌های مدرن یکی پس از دیگری افتتاح می‌شود. یکی از این اتفاقات دلنشین افتتاح فودکورت طلایی در فلکه اول تهران‌پارس است؛ در ابتدای خیابان پروین در کنار پاساژ سپید. جایی که پاتوق گشت‌وگذار جوانان شرق تهران است و حالا این پاتوق یک فود‌کورت استاندارد دارد.
دکوراسیون و فضای فود کورت: با ورود به فودکورت طلایی اولین نکته ای که توجه هر کسی را جلب می‌کند، طراحی و دکوراسیون شیک سالن غذاخوری است. سیصد صندلی برای مشتریان چیده شده، اما فضای شیک سالن جوری طراحی شده که احساس شلوغی و تراکم به مشتریان دست ندهد. بین میز و صندلی‌های کلاسیک، یک سری میز و صندلی مدرن‌تر هم چیده شده که شما نمونه آن را در هیچ رستوران دیگری نمی‌بینید. از چیدمان میزها بگذریم نکته ویژه سالن مانیتور 200 اینچی است که روی یکی از دیوارهای سالن نصب شده. قرار است مدیریت فودکورت طلایی مستندهای جذاب آشپزی و حیات وحش را از آن پخش کنند و البته برای پخش زنده مسابقات فوتبال هم برنامه ویژه‌ای دارند. مدیریت طلایی وعده می‌دهد که به زودی برنامه‌هایی ساخته می‌شود که تنها به صورت اختصاصی از این مانیتو پخش شود. برای تهویه مطبوع سالن هم از بهترین تجهیزات استفاده شده. کافی است برای چند دقیقه در سالن بنشینید تا متوجه شوید در زمستان‌ها گرما و در تابستان ها خنکی انتظار شما را می‌کشد. از تجهیزات تجملاتی که در سرویس بهداشتی فودکورت نصب شده هم چیزی نمی‌نویسیم، باید خودتان ببینید که چقدر برای طراحی سالن سلیقه به خرج داده شده. باید این توضیح را بدهیم که اینجا تنها فودکورت تهران است که فضایی را برای میهمانان VIP دارد و میهمانان خاص می‌توانند در آرامش بیشتری باشند. در فودکورت طلایی به زودی فضای بازی برای کودکان هم در جایی به مساحت 160مترمربع افتتاح خواهد شد تا به کوچولوها هم حسابی خوش بگذرد.

 


کافه ویونا: بهترین برند‌های غذایی در این فودکورت شعبه دارند. بهتر است از کافه ویونا شروع کنیم که مالک آن خبر می دهد بهترین تجهیزات را بین دیگر شعبه‌های کافه ویونا‌ در تهران دارد. از مشتریان کافه ویونا در فضای کافه که دکوراسیون متفاوتی دارد، پذیرایی می‌شود. البته اگر شما خواستید می‌توانید قهوه‌های خوب کافه ویونا در فضای فودکورت را هم نوش جان کنید.

پیتزا، پاستا، همبرگر، مرغ سوخاری: برای هر یک از این غذاهای پرطرفدار، یک برند خاص در فودکورت طلایی غرفه دارد. انحصار پیتزا در اختیار میزگرد است. رستورانی کوچک در محله حسینیه ارشاد تهران که به خاطر کیفیت بالای غذاهایش در چند سال گذشته شش شعبه دیگر در مناطق دیگر تهران افتتاح کرده بود و حالا اینجا هفتمین شعبه آن افتتاح شد. در این رستوران سه سبک پیتزا سرو می‌شود. پیتزای ایتالیایی، پیتزای امریکایی و البته پیتزاهای ویژه میزگرد. بهترین مرغ سوخاری را می توانید در تی تو تجربه کنید و همبرگر فودکورت طلایی هم در انحصار یوبرگر است. برندی که از یک فست‌فود در کرج آغاز به کار کرد و حالا به یکی از باکیفیت‌ترین برگرهای تهران تبدیل شده. به عاشقان پاستا و استیک هم باید پیشنهاد داد که غذاهای غرفه پاستا و گریل اینجا را از دست ندهند.

ماست بستنی‌: یکی از غرفه‌های بزرگ فودکورت طلایی غرفه ماست بستنی است. برای کسانی که میلی به غذا ندارند و برای آن شکموهایی که بعد از غذا حتما باید دسر نوش‌جان کنند، ماست‌بستنی گزینه خوبی است. طراحی غرفه هم به قدری جذاب است که کودکان بلافاصله بعد از ورود به سالن، به سوی آن می‌روند.

غذای چینی: یوآن نام رستورانی است که در این فودکورت غذای چینی سرو می‌کند. نکران نباشید. غذاهایی که در این رستوران برای شما پخته می‌شود تغییراتی کوچکی دارد تا مناسب ذائقه ایرانی‌ها شود. اگر از ما می‌شنوید برای یک‌بار غذای چینی را تست کنید. شاید تا آخر عمر مشتری آن شدید.و چند نکته دیگر: احتمالا به زودی چندغرفه دیگر غذایی هم در فودکورت طلایی افتتاح می‌شوند. مدیریت فودکورت فعلا در انتظار بازخورد ابتدایی است تا چند غرفه برای غذاهای ایرانی و هندی به فودکورت اضافه شود. البته غیر از غذا برنامه‌های خاصی هم برای لذت بیشتر مشتریان طراحی شده. یکی از این برنامه‌ها مانیتورهایی است که در سالن نصب شده و قرار است سلفی‌هایی که مشتریان در فضای رستوران از خودشان می‌گیرند، پخش کند.

برای مشاهده مشخصات این فودکورت کلیک کنید.