;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

با شایلوت به فرانسه سفر کنید

 

 غرب و مرکز غرب تهران یکی از بهترین مناطق و تقریباً خلوت و دنج تهران است. اما یکی از کمبودهای این منطقه رستورانهای در خور این منطقه هست. رستورانهای شیک و زیبا که صرف وقت در آنجا دلپذیر و خوشایند می باشد. صاحب رستوران شایلوت این موضوع را بهخوبی درک کرده و یک رستوران فرانسوی را در بلوار اشرفی اصفهانی تأسیس کرده است.

 

 

آقای فردوسی صاحب جوان این رستوران از یک سال و نیم پیش در پی راه اندازی این رستوران بوده و چون همیشه کمبود یک رستوران عالی را در این منطقه حس میکرده دست به همچین کاری زده است.

طراحی داخلی رستوران شایلوت برگرفته از کاخ شایلوت در فرانسه است که در حال حاضر یک موزه هست. دیوارهای پارچه کوب، میناکاریها، منبتکاریها، و نقاشی بر روی سقف که برای خیلیها حتماً جذاب خواهد بود.

سر در ورودی رستوران هم شبیهسازیشده با حال و هوای کاخ هست نورپردازی و چیدن صندلیهای طلایی بروی بالای سر در ورودی آن را بسیار مجلل و زیبا نشان میدهد.

 

 

قبل از ورود همیشه یک خانم با سبک و سیاق لباس پوشیدن فرانسویها به شما خوشامدگویی میکند.

در داخل هم عکسهایی بر روی دیوار هست که قدمت تصویر عکسها مربوط به ۱۰۰ سال گذشته فرانسه میباشد.

شایلوت بخاطر دکوراسیون و استفاده از رنگهای خاص رستورانی لوکس و زیباست.

 

 

تقریبا ۵ ماه از افتتاح رستوران شایلوت میگذرد که میتوان گفت استقبال از این رستوران بسیار خوب بوده است.

همچنین منو غذاهای دریایی بسیار متفاوت و البته تازه هست که در بین اینها خرچنگ و و شاه میگو هم به چشم میخورد. قسمتی هم در منو وجود دارد که شامل انواع خوراک است مانند اردک وحشی، فیله گولاش اسپاراگاس، فیله بروشه.

اما به تازگي منو به روز شده و شما حتما با ديدن منو جديد انگيزه اي دوباره براي سر زدن به شايلوت پيدا خواهيد كرد، بشقاب مخصوص شايلوت كه از قبل در منو بود با تغييراتي عالي شما را براي غذا خوردن به وجد مياورد، بشقابي كه شامل سالاد مخصوص شايلوت، به عنوان پيش غذا، موهيتو به عنوان نوشيدني، و ميگو،فيله ماهي، فيله گوساله، فيله مرغ به عنوان غذاي اصلي به قيمت ٩٥هزار تومان در منو به روز شده است.

اگر سبك رستوران فرانسوي باشد،  تصور اوليه در موردش كمي سنگين و سخت می شود، مثلا گوشت نيمه پخته يا غذاهاي عجيب و غريبي كه به ذائقه ايراني سازگار نیست، اما واقعيت چيز ديگري است، در اين رستوران غذاها همه به سبك و ذائقه ايراني تغيير پيدا كرده و درواقع ايرانيزه شده.

البته شايد همين غذاها حتي با سبك ايراني هم به مزاج هركسي خوش نيايد براي همين خاطر اگر به همراه خانواده تان به اين رستوران ميرويد به راحتي ميتوانيد انتخاب هايي عالي و جديد و البته كاملا ايراني داشته باشيد، مثل کباب ژیپسی و جوجه چوبی. احترام به تمامي ذائقه ها امري بسيار مهم است،این رستوران برای گیاهخواران هم بشقابهایی طراحی کرده تا در منو چیزی از قلم نیفتند و هرکسی با هر سلیقهای بتواند مهمان این رستوران باشد.

برای پیشغذا هم انتخاب سالاد میمونزا با سس سبز سرآشپز میتواند شمارا برای غذای اصلی به وجد بیاورد. البته اگر اهل سالاد نباشید کوکتل میگو هم انتخاب مناسبی است.

در بین نوشیدنیها هم پینا کولادا و موهیتوی توتفرنگی میتواند برایتان جذاب باشد.

 

 

در اینده ای نزدیک در انتهای صرف غذا میتوانید ازمنو کافی شاپ به صورت رایگان استفاده کنید و یک دسر خوشمزه یا نوشیدنی گرم مهمان رستوران باشید.

سرویسی که بر روی میز چیده شده مطمئناً برای شما جذاب خواهد بود زیرا قاشق چنگالهایی که بر روی میز است شکل و فرم خاصی دارد. یک پیجر هم برای ارتباط راحت تر شما با پیش خدمت بر روی میز میباشد که میتوانید از آن به آسانی استفاده کنید.

پرسنل رستوران تحصیلکرده رشته هتلداری هستند و همگی به زبان انگلیسی مسلط هستند پس شایلوت بهترین جا برای مهمانان خارجی شما هست.

اگر دوست داشته باشید شایلوت یک مکان عالی برای برگزاری جشنهای کوچک و البته تولدهای شماست. رستوران بابت هدیه برای تولد شما مبلغی را نیز بهعنوان تخفیف به شما خواهد داد

مالیات ۸ درصد حذف شده و حق سرویس رستوران ۱۵٪است. ظرفیت اصلی رستوران بین ۷۰ تا ۱۰۰ نفر هست. موقعیت مکانی رستوران خارج محدوده طرح ترافیک است و شما هر موقع که اراده کنید به این رستوران دسترسی خواهید داشت. از طرف دیگر از اکثر اتوبانهای اصلی تهران بهراحتی میتوانید به شایلوت برسید.

 برای مشاهده منو و مشخصات رستوران کلیک کنید.