;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

با رستوران دیم تفاوت را احساس کنید

 

می توانید در ابتدای ورود به رستوران دیم تفاوت را احساس کنید
نه از آنگونه همیشگی و تکراری، ترکیبی از عناصر مدرن معماری امروزی و فضاهایی صمیمی و آشنا در دیوارهایی که گرمای خاطرات قدیم را تداعی می کند.
این اولین چیزی است که شما را به خود جلب می کند سپس به آرامی توسط پرسنل مودب و با تجربه به سالن اصلی هدایت می شوید و فضای باز زیبای کنار سالن به شما فرصت انتخاب می دهد که در جایی که احساس راحتی می کنید نشسته و غذا یا نوشیدنی مورد نظرتان را سفارش دهید. میز و صندلی مناسب، ظروف نفیس و طراحی نور بسیار زیبا، همه و همه حکایت از احترام به شما میهمانان گرانقدر را دارد.

 

 

 


اما این همه ماجرا نیست، پرسنل کارآمد از آشپزخانه تا فردی که غذای شما را سرو می کند مودب و علاقمند به کارشان هستند و سعی دارند ساعت خوشی را برای شما به رقم بزنند آنگونه که شایسته شما می باشد.
حال که در جای خود قرار گرفتید منوی متفاوتی را مشاهده می کنید که می تواند از هر سلیقه ای که باشید انتخابی دلچسب به شما ارائه نماید، نوشیدنیهای رنگارنگ و خوشمزه، قهوه هایی با عالی ترین طراحی و کیفیت و منوی غذای بسیار شیک که توسط سرآشپز ماهر رستوران دیم وهمکاران او برای شما پیش بینی شده، بی شک از بهترین تجربه های شما خواهد بود.

 


فراموش نکنید سس های بسیار خوشمزه و خاص سالادها در این رستوران فرصتی است برای درک حس تفاوت، کیفیت و سلامت آنچه در دیم میل خواهید کرد.

 

برای دیدن منو و مشخصات رستوران دیم اینجا را کلیک کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 Hamid Radmanesh

1391/10/9

رستوران واقعا زیبا و دنجی هست! سرویس دهی و کیفیت غذاهاشون هم واقعا قابل تقدیر هست، به امید موفقیت روز افزون برای دیم و دیمیها!

khargoosh bahoosh

1391/10/6

تازه افتتاح شده ایشالا تا اخر همینطورعالی بمونن

YOUNES MIRYAZDI

1391/10/9

واقعآ محیط خوب وارامش بخشى داره،همچنىن غذاهای خیلى خوشمزه وزیبا،،از مدیریت این مجموعه تشکر ویژه میکنم.

k1_bizkit

1391/11/4

چه معماری زیبایی. حتماً باید تجربه کرد

samira_b_55

1392/2/19

من دیروز ناهار اونجا بودم.بسیار عالی و حرفه ای.چیزی که کاملا مشهود بود اینکه تمام مهمانداران دوره دیده بودن و تمام اصول مهمانداری رو واقف بودن.بی نظیر