;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

تویکس

شراره سران چرخ کارشناس جهانگردی و هتلداری

 
توییکس یکی دیگر از محصولات شرکت مارس است. شکلات یک انگشتی است که از یک لایه بیسکوئیت، یک لایه کارامل و یک لایه نازک شکلات بین آن، که تمام این‌ها با شکلات شیری پوشیده شده‌اند تشکیل شده است. توییکس معمولا به صورتی جفتی بسته بندی می‌شود. توییکس سال ۱۹۶۷ در انگلستان تولید و سال ۱۹۷۹ وارد آمریکا شد.
در اتریش، بلژیک، دانمارد، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایتالیا، لوکزامبورگ، سوئیس، نروژ، لهستان، پرتقال، اسپانیا، سوئد، هلند و ترکیه سال‌ها توییکس را قبل از اینکه در سال ۱۹۹۱ نامش تغییر کند به نام رِیدر می‌شناختند.
 
 
در تابستان ۲۰۱۲، توییکس یک کمپین تبلیغاتی جدید با این ادعا معرفی کرد که دو سازنده آن باهم دعوا کردند و تولید توییکس به دو قسمت تقسیم شد و یک شرکت بسته‌بندی مسئولیت ارائه آن‌ها را باهم به عهده گرفت. شعار آن «هر دو را امتحان کنید و یکی را انتخاب کنید.» است.
 
 
سال ۲۰۰۰ کمپین تبلیغاتی در آمریکای شمالی با شعار «می‌خواهید چند لحظه استراحت کنید؟ آن‌ها را با توییکس بگذرانید.» معرفی شد. آگهی‌های تلویزیونی متعددی با یک داستان مشترک منتشر شدند: بعد از اینکه عده‌ای دچار یک گرفتاری شده بودند، شکلات توییکس می‌خوردند و زمان را متوقف می‌کردند که در این مدت بتوانند توضیحی برای کارهایشان پیدا کنند.
 
 
یک کمپین دیگر در سال ۲۰۰۰ معرفی شد که در آن تمام محتویات شکلات توییکس نمایش داده می‌شد و تبلیغ با شعار «توییکس: همه چیز درباره محتوایش است.» تمام می‌شد. در بعضی از تبلیغ‌ها از هنرمند معروفی به اسم Rahzel استفاده شد.

یک کمپین تبلیغاتی برزیلی و پرتقالی در سال ۲۰۰۶ که در آن شخصی از بدو تولد فریاد می‌زد Caramelo (کارامل). این شخص روزی تصمیم میگیرد که نزد روانپزشک برود و در سالن انتظار دکتر دو نفر را می‌بیند که یکی فریاد می‌زند Biscoito (بیسکوئیت) و دیگر Chocolate (شکلات)، آن‌ها یکدیگر را در آغوش می‌گیرند و دوستان خوبی می‌شوند. با ترکیب کلماتشان توییکس را اختراع می‌کنند و در جهان معروف می‌شوند!

در انگلستان، توییکس حامی برنامه Afternoon Tea در رادیو Absolute شد با شعار: «لیام و جیک، با هم خوشحالند». توییکس همچنین حامی برنامه iTV Chart Show در اوایل دهه ۹۰ شد.
یک کمپین فصلی با شعار «هو هو هو، توییکسمس مبارک» در ایام کریسمس و یک کمپین دیگر با شعار «توییکس بدون چای مثل اسب‌سواری بدون اسب و ملکه بدون سگ Corgi اش است.» در انگلیس اجرا شدند.
 
 
کمپین کنونی دو قسمت شکلات انگشتی را نشان می‌دهد که تبدیل به یک شکلات می‌شوند و شعار آن «هر دو را امتحان کنید. یکی را انتخاب کنید.» است.

سال ۲۰۱۳ شرکت مارس سایز شکلات استاندارد توییکس را از ۵۸گرم به ۵۰گرم کاهش داد. در لیست محتویات که روی بسته‌بندی درج شده است، مواد آلرژی‌زا نشان داده شده‌اند و همچنین ذکر شده که در تولید این محصول از روغن نخل هم استفاده شده است. این تغییرات برای هماهنگی با قانون اتحادیه اروپا است که در آن گفته شده بسته‌بندی مواد غذایی باید حاوی اطلاعات کافی در مورد کالری و کیلوژول‌ها بر اساس مصرف روزانه باشند.


 
 
 
 

mana 20

1392/11/18

به نظر من زیاد خوشمزه نیست یعنی برای یکبار خوردن کافیه وقتی کیت کت هست چرا توییکس بخوریم!!(اینم شعار تبلیغاتی من برای کیت کت)

Keivan Esbati

1392/11/15

والا تویکس خورده بودیم تبلیغاشم تو تلویزیون دیده بودیم. بد نبود حداقل در مورد مواد و طرز تهیه و همچنین طمع های مختلفی که در کشور های متفاوت داده صحبت می کردید.

admin Fidilio

1392/11/15

@Darky ما سعی میکنیم مطالب رو خیلی طولانی نکنیم تا خسته کننده نشود.حتما در اینده از طعم های مختلف هم صحبت خواهیم کرد.

مونا یعقوبی

1392/11/20

یک از خشمزه ترین شکلات هایی که من دوست دارم

Armin Jalili

1392/11/15

به نظرم توئیکس بین خوشمزه‌ترین‌ها می‌تونه باشه اما اگر بخوایم در مورد تبلیغات و مارکتینگ صحبت کنیم، ایده‌های تبلیغاتی اسنیکرز یه چیز دیگست!