;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

تیم هورتون

Tim Hortons


کافه‌های زنجیره‌ای تیم هورتون در سال 1964 در اُنتاریوی کانادا افتتاح شد و تمرکز خود را بر استفاده از مواد غذایی تازه، با کیفیت و با ارزش غذایی بالا بنا گذاشت. تیم هورتون با همین تفکر و همچنین به خاطر سرویس بی عیب و نقص و سریع خود به سرعت به بزرگ‌ترین زنجیره‌ی کافه‌های کانادا تبدیل شد که حالا تازه‌ترین قهوه‌ها، متنوع‌ترین اسنک‌ها و لذیذترین غذاهای نیمروزی با طعم خانگی را سرو می‌کند.

 


منوی اولین شعبه تیم هورتون تنها منحصر به قهوه و دونات بود؛ اگرچه دونات‌ها منوی مفصلی داشتند، ولی بین آنها اپل فرایترزها و داچی‌ها از همه محبوب‌تر بودند و از همان زمان تا به حال به محبوبیت خود در میان دونات‌های دیگر این کافه ادامه دادند.اما همچنان که سلیقه غذایی مردم گسترش می‌یافت، منوی کافه هم به کمی تغییر و تحول احتیاج داشت و این تغییر و تحول آنقدر پیش رفت تا به تولید محصول جدیدی رسید که با یک گاز شیرین لقمه چپ میشد و به زودی آنقدر طرفدار پیدا کرد که تولید آن به 35 نوع مختلف افزایش یافت. نام این محصول تیم‌بایت بود، دونات‌های خیلی کوچک حلقه‌ای، با طعمی بهشتی و به اندازه یک لقمه چپ!

 


هرچه می‌گذشت منوی تیم‌ هورتون نیز پربارتر و جذاب‌تر میشد، حالا دیگر مافین‌ها‌، کیک‌ها، پای‌ها، کروسان‌ها، کوکی‌ها، سوپ‌ها و ساندویچ‌ها نیز عضو ثابت منو شده بودند و پس از آن کاپوچینو، موکا و قهوه سرد نیز به لیست قهوه‌ها اضافه شد. حالا دیگر صبحانه هم جزء جدایی ناپذیر کافه بود و هر روز صبح منوی هوس‌انگیز و در هین حال ساده‌اش که شامل تخم‌مرغ، بیکن و تست بود، هر رهگذری را به داخل می‌کشید.

 


کمی بعد تیم‌هورتون پا را فراتر گذاشت و اقدام به تولید قوطی‌های بیرون‌بر شکلات داغ، فرنچ وانیلا و تافی انگلیسی کرد، به این ترتیب مردم می‌توانستند از طعم دلچسب این محصولات در خانه نیز لذت ببرند.
حالا شعبات تیم هورتون در همه جای کانادا از مراکز خرید و اوت‌لت‌ها گرفته تا دانشگاه‌ها و حتی بیمارستان‌ها وجود دارد، بسیاری از این کافه‌ها دارای سرویس بیرون بر 24 ساعته هستند و مشتریان می‌توانند در هر ساعتی از روز سفارششان را با خود به همراه ببرند.