;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

تیم هورتون

Tim Hortons


کافه‌های زنجیره‌ای تیم هورتون در سال 1964 در اُنتاریوی کانادا افتتاح شد و تمرکز خود را بر استفاده از مواد غذایی تازه، با کیفیت و با ارزش غذایی بالا بنا گذاشت. تیم هورتون با همین تفکر و همچنین به خاطر سرویس بی عیب و نقص و سریع خود به سرعت به بزرگ‌ترین زنجیره‌ی کافه‌های کانادا تبدیل شد که حالا تازه‌ترین قهوه‌ها، متنوع‌ترین اسنک‌ها و لذیذترین غذاهای نیمروزی با طعم خانگی را سرو می‌کند.

 


منوی اولین شعبه تیم هورتون تنها منحصر به قهوه و دونات بود؛ اگرچه دونات‌ها منوی مفصلی داشتند، ولی بین آنها اپل فرایترزها و داچی‌ها از همه محبوب‌تر بودند و از همان زمان تا به حال به محبوبیت خود در میان دونات‌های دیگر این کافه ادامه دادند.اما همچنان که سلیقه غذایی مردم گسترش می‌یافت، منوی کافه هم به کمی تغییر و تحول احتیاج داشت و این تغییر و تحول آنقدر پیش رفت تا به تولید محصول جدیدی رسید که با یک گاز شیرین لقمه چپ میشد و به زودی آنقدر طرفدار پیدا کرد که تولید آن به 35 نوع مختلف افزایش یافت. نام این محصول تیم‌بایت بود، دونات‌های خیلی کوچک حلقه‌ای، با طعمی بهشتی و به اندازه یک لقمه چپ!

 


هرچه می‌گذشت منوی تیم‌ هورتون نیز پربارتر و جذاب‌تر میشد، حالا دیگر مافین‌ها‌، کیک‌ها، پای‌ها، کروسان‌ها، کوکی‌ها، سوپ‌ها و ساندویچ‌ها نیز عضو ثابت منو شده بودند و پس از آن کاپوچینو، موکا و قهوه سرد نیز به لیست قهوه‌ها اضافه شد. حالا دیگر صبحانه هم جزء جدایی ناپذیر کافه بود و هر روز صبح منوی هوس‌انگیز و در هین حال ساده‌اش که شامل تخم‌مرغ، بیکن و تست بود، هر رهگذری را به داخل می‌کشید.

 


کمی بعد تیم‌هورتون پا را فراتر گذاشت و اقدام به تولید قوطی‌های بیرون‌بر شکلات داغ، فرنچ وانیلا و تافی انگلیسی کرد، به این ترتیب مردم می‌توانستند از طعم دلچسب این محصولات در خانه نیز لذت ببرند.
حالا شعبات تیم هورتون در همه جای کانادا از مراکز خرید و اوت‌لت‌ها گرفته تا دانشگاه‌ها و حتی بیمارستان‌ها وجود دارد، بسیاری از این کافه‌ها دارای سرویس بیرون بر 24 ساعته هستند و مشتریان می‌توانند در هر ساعتی از روز سفارششان را با خود به همراه ببرند.
تبلیغات تلویزیونی خوشمزه از ستارگان مشهور دنیا