;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

ساب وی-قسمت دوم

 

منوی ساب وی در کشورها و مناطق مختلف متفاوت است. برای مثال رستوران های ساب وی در هندوستان از فرآورده های گوشتی که از گوساله تهیه شده اند در محصولات خود استفاده نمی کنند. همچنین در کشور های اسلامی منوی این رستوران ها حلال می باشد. حتی در آمریکا، کانادا و بریتانیا نیز این مجموعه دارای چندین رستوران است که محصولات حلال عرضه می کنند.
مجموعه رستوران های ساب وی به عنوان یکی از سالم ترین فست فود های دنیا مطرح هستند بطوریکه در سال 2009 طی نظرسنجی که توسط "زاگات" (یکی از منابع معروف در زمینه رستوران و غذا خوردن خارج از منزل) انجام شد به عنوان بهترین ارائه کننده منوی سالم مطرح گشت.

 

 

در سال 2011 ساب وی نان ها و شیرینی های بدون گلوتن را در بعضی از نقاط آمریکا معرفی کرد که بعضی از افراد بسیار خواهان اینچنین محصولاتی هستند. همچنین میزان نمک ساندویچ های خود را در این کشور به میزان 15 % کاهش داد. در بریتانیا نیز میزان نمک ساندویچ ها تا 33% کاهش یافت که در راستای همکاری با سیاست های سلامت دولت صورت گرفت. همچنین محصولات کم چربی آن توسط مرکز تحقیقات سلامت بریتانیا مورد تایید قرار گرفت.

 

 


 

شعار تبلیغاتی ساب وی "تازه بخور" است که در حقیقت تاکید بر تازه بودن مواد اولیه استفاده شده در محصولات، پخت نان های متنوع و تازه در مقابل مشتریان و همچنین تهیه ساندویچ ها توسط کارمندان ساب وی که به "ساندویچ آرتیست های ساب وی" معروف هستند دارد.

 

 

یکی از معروفترین پروموشن های این مجموعه که در سال 2008 ارائه گشت ساندویچ های با اندازه یک فوتی و به قیمت 5 دلار بود که بدلیل جذابیت بالا به سرعت محبوب گشت. در بریتانیا نیز پروموشن مشابهی و به صورت یک ساندویچ 6 اینچی به همراه یک نوشابه به مبلغ 3 پند، در سال 2011 ارائه شد که آن نیز مورد توجه علاقمندان قرار گرفت.
ساب وی به ساندویچ های به قول معروف "سانتی" یا "متری" خود معروف است و بزرگترین ساندویچ آن "ساب جاینت" با طول 3 فوت یا 91 سانتی متر می باشد. البته این ساندویچ های متری برای ساب وی مشکلاتی را نیز با خود به همراه داشته است. مثلا طی بررسی انجام شده توسط موسسه اوزان و اندازه های ایالت آریزونا بر روی 3 عدد از ساندویچ معروف 91 سانتی ساب وی، اندازه 3 ساندویچ به ترتیب 81، 81.9 و 82.6 سانتی متر بوده است. نکته جالب این است که حتی جعبه های این ساندویچ معروف 88.3 سانتی متر بوده که عملا امکان قرار دادن ساندویچ 91 سانتی متری درون آن وجود ندارد. این مورد و موارد دیگر مشابه سبب شده است که چندین با از این مجموعه به دادگاه شکایت شود ولی کماکان ساب وی جزء محبوب ترین فست فود های زنجیره ای جهان است.

 
Moe Sadeghpour

1392/2/3

subway رو با هیچ چیز عوض نمی کنم... عاشق یه 12 اینچ ITALIAN BMT هستم... ای کاش میشد تو ایران هم پیداش کرد

mohamad mir

1392/1/31

به نظر بنده که، لقب بهترین ارائه کننده منوی سالم، برای منویی که سرشار از گوشتهای فرآوری شده و ژامبونهاست عجیب است. همچنین شعار تازه بخور!!!!!!

Parisaa

1392/1/28

عاااااااااااشقشم. بهترینه!

Moe Sadeghpour

1392/2/3

subway رو با هیچ چیز عوض نمی کنم... عاشق یه 12 اینچ ITALIAN BMT هست... ای کاش میشد تو ایران هم پیداش کرد

Moe Sadeghpour

1392/2/3

subway رو با هیچ چیز عوض نمی کنم... عاشق یه 12 اینچ ITALIAN BMT هستم... ای کاش میشد تو ایران هم پیداش کرد

سیما ودادتقوی

1392/4/24

ساب وی واقعا عالیه...دلم براش تنگ شد :(

mary ketabchi

1392/1/24

من تو مالزی 3بار مزه‌های مختلفی سفارش دادم.همه اونا فوق‌العاده بودن و حرف نداشتن.سس های عالی نونای بی نظیر و تاپ و ...

مازیار عبیدیان

1392/1/19

ساب وی واقعاً غذاش خوشمزه است. از مکدونالدز که به مراتب بهتره.