;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

محصولات استار باکس

استار باکس از تولید فیلم تا همکاری با اپل
  Hear Music برند استار باکس در تولید و پخش موزیک است. زنجیره گسترده خرده فروشی استار باکس در سراسر آمریکا ایده فروش و تولید آثار سینمایی و موسیقی را بصورت جدی در سر مدیران شرکت پرورش داد.
Hear Music  که یک شرکت فروش و پخش آلبومهای موسیقی بود در سال 1999 توسط استار باکس خریداری شد تا مشخص شود برنامه استار باکس برای تولید و پخش محصولات فرهنگی بسار جدی است. سه سال بعد در سال 2003 اولین محصول استار باکس با برند Hear Music  به اسم اوپرای استار باکس که در آن آثاری از پاواراتی نیز دیده می شد به بازار عرصه شد. در این مدت استار باکس علاوه بر برنامه ریزی تولید محصول اقدام به فروش محصولات دیگران هم می نمود. آلبوم بعدی این شرکت اتفاق بزرگی در عالم موسیقی به حساب می آید.Paul McCartney  خواننده  گروه افسانه ای بیتل ها بعد از سالها آلبوم خود را با عنوانMemory Almost Full  توسط Hear Music  منتشر کرد.

 


تجربه موفق Hear Music  جاه طلبی شولتز را بیش از پیش تحریک می کرد. تا اینکه در سال 2006 استار باکس با هدف تولید فیلم نام تجاری Starbuck Entertainments  را ثبت و معرفی کرد.همکاری استار باکس با کمپانی اپل:


شروع همکاری استار باکس و اپل به این صورت بود که اپل پذیرفت در iTunes   (سرویس فروش فیلم و موزیک شرکت اپل) بخشی را برای فروش موزیکهایی که در شعب استار باکس پخش می شوند اختصاص دهد نام این بخش نیز Starbuck Entertainments  نام گرفت.

یکسال بعد اپل اعلام کرد که مصرف کنندگان دستگاههای اپل مثل iPhone، iPodtouch، MacBook  سرویس ویژه و بالاتری از اینترنت را در شعب استار باکس دریافت خواهند کرد. همچنین iTunes  بصورت اتوماتیک آخرین آهنگهای بخش شده در آن شعبه خاص را شناسایی و به مشتری  معرفی خواهد کرد تا در صورت تمایل از iTunes  دریافت نماید.

 

 

 محصولات استار باکس
استار باکس قهوه ها و نوشیدنی های گرم خود را در 6 سایز سرو می کند پس اگر گذرتان به یکی از شعب گسترده استار باکس در سراسر دنیا افتاد خوب است با این سایزها آشنا شوید.

1-    سایز   Demi با حجم 89  میلی لیتر
2-    سایز   Short با حجم 240  میلی لیتر
3-    سایز   Tall با حجم 350   میلی لیتر
4-    سایز   Grande با حجم 470  میلی لیتر
5-    سایز   Venti با حجم 770  میلی لیتر
6-    سایز   Trenta با حجم  920 میلی لیتر


 

نوشیدنیهای اسپرسو

          اسپرسو                                   کاپوچینو                             وایت-چاکلت-موکا                               کافه-لاته

 

 

نوشیدنیهای مخلوط

        کرم نارگیل                            چای سبز                            وانیلی                                توت فرنگی
 
 
شیرینی ها
           مافین سیب                      مافین بلو بری                    کروسانت شکلاتی              چاکلت بروانی
 
چای ها
           چای لاته                          چای سبز لاته                چای   ارل گری لاته                چای   آیس لاته
 
بستنی ها
        کاراملی                            قهوه موکا                             نعنایی                                       وانیلی 
 
 

 

 

 

 

تهیه مطلب توسط فیدیلیو
منبع: ویکیپدیا و economictimes.com , Starbucks.com
meredith amirbeigloo

1391/11/23

حیف که تو ایران نیس !! من که خیلی هوس فراپوچینوشو کردم !! :(

ساجده

1391/4/22

آه قلبم ، عالی بود آدم بسته بندیشون رو میبینه کیف میکنه ، وسوسه میشه بخره بخوره...