;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای

شکلات مارس

 

 

 

شرکت مارس یک شرکت آمریکایی تولید کننده شیرینی و شکلات، غذای حیوانات خانگی و دیگر محصولات غذایی است که فروش سالیانه آن بالغ بر 30 میلیارد دلار بوده و سومین شرکت بزرگ خصوصی در آیالات متحده امریکا می باشد.

  

دفتر مرکزی این شرکت در فیرفکس ایالت ویرجینیا است و شرکت تماماً متعلق به خانواده مارس می باشد. شرکت مارس در بخش های مختلف کسب و کار مشغول به فعالیت است که شامل شکلات، آدامس، غذای حیوانات خانگی ، نوشیدنی، و... می باشند.

  

 

 

 

شرکت مارس توسط فرانک سی مارس بنا نهاده شد. او که تهیه شیرینی جات را از مادر خود آموخته بود از سن 19 سالگی شروع به فروش آبنبات کرد. اولین کارخانه آبنبات سازی او در سال 1911 شروع به کار کرد و حدود 10 سال بعد یعنی در سال 1920 شرکت ماروبار را در مینیاپولیس که زادگاهش بود افتتاح کرد و سپس آن را گسترش داد و نام آنرا به مارس تغییر داد. در سال 1923 بر اساس ایده پسرش فورست مارس که تحت تاثیر میلک شیک شکلاتی شکل گرفته بود شکلات میلکی وی را به بازار عرضه کرد که به عنوان پرفروشترین مطرح شد و در سال 1932 شکلات معروف خود یعنی مارس بار را به بازار عرضه کرد.

 

 

 


 

شرکت مارس کما کان یک شرکت خانوادگی است. این شرکت یکی از شرکتهایی است که به آموزش مدیران خود خیلی توجه دارد و بسیاری از مدیران معروف شرکت های بزرگ قبلا در این شرکت کار کرده و اموزش دیده اند. از این مدیران می توان به مدیر سوپر مارکتهای زنجیره ای ازدا و مدیر ارشد رویال پست بریتانیا اشاره کرد. این شرکت در آمریکا، در ایالتهای متددی از جمله  ایلینویز، کارولینای جنوبی، پنسیلوانیا، نوادا و همچنین در استان اونتاریو کانادا دارای کارخانه است.


در سالهای اخیر شرکت مارس فعالیتهای قابل توجهی در زمینه تولید غذاهای خشک مخصوص حیوانات خانگی انجام داده است که از جمله می توان به تولید محصولات مربوط به ماهی های آکواریم اشاره کرد. همچنین این شرکت در سراسر آمریکا فروشگاه های شکلات فروشی اتل او را افتتاح کرده است که درآنها شکلاتهای مرغوب و درجه یک عرضه می شوند.

از محصولات معروف شرکت مارس می توان به شکلاتهای بونتی، گالاکسی، گالاکسی جواهر، مارس، میلکی وی، تویکس، ام اند ام، اسنیکرز اشاره کرد.

 
meredith amirbeigloo

1391/11/23

شکلات های شرکت مارس بینظیرن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی فک نکنم به جز شکلات توپی فررو روچر و کلیه ی شکلات های شرکت مارس شکلات دیگه ای اینقده خوشمزه باشه!