;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته

هایپ نوشیدنی انرژی زا

شراره سران چرخ کارشناس جهانگردی و هتلداری

 

هایپ انرژی یک سری از نوشیدنی‌های انرژیزا است که در ۴۰ کشور جهان از جمله آمریکا و کانادا توزیع می‌شود. این شرکت سال ۱۹۹۴ توسط موسس «Hard Rock Cafe» بَری کاکس راه اندازی شد و از از سال ۲۰۰۰، راننده سابق فرمول یک، Bertrand Gachot آنرا مدیریت می‌کند.‌

 

 

نوشیدنی انرژی زای Hype  با ظاهری آبی رنگ و با یک لوگوی نقره ای در سال 2000 معرفی شد این نوشیدنی انرژی زا با تریب طعم‌هایی چون کرنبری ،الدر بری،  جینسینگ کافئین تورین گورانا و از 10  ویتامین  Vit C, Vit B3 (niacin), Vit B5, Vit E, Vit B6, B2, Vit B1, Vit B12, Vit B9 and Vit B8 ،folic acid).هایپ بدون هیچ گونه رنگ خوراکی و مواد نگه دارنده است.

 

 
Hype Enregy MFP که در سال 2006 معرفی شد در یک قوطی مشکی رنگ و به همراه همان لوگوی نقره ای وارد بازار شد، اما در بازکن این نوع هایپ مشکی بود و هست. این نوشیدنی انرژی زا به رنگ طلایی  است که طعمی خاص و تقریبا شیرین دارد.
محتویات این نوشیدنی شامل تورین گوارانا جینسینگ کافیئن است و این نوشیدنی هم هیچ گونه رنگ خوراکی و مواد نگه دارنده ندارد.

hype Enlite که در سال 2007 در قوطی به رنگ صورتی عرضه شد. این مدل هایپ کمترین کالری را در بین انواع دیگر دارد. این مدل هم باز شامل کافئین تورین جینسینگ و گوارانا و به همرا ه 4 تا از ویتامین گفته شده است.

 

Hype Shot نوعی از هایپ است که در یک قوطی دردار پلاستیکی بسته‌بندی‌ شده است. این هایپ فقط با طعم هایپ مشکی موجود است این مدل هایپ بیش‌ترین نوع انرژی را دارد که برای ۴ساعت ماندگار است. این بالا رفتن انرژی بدون هیچ‌گونه تنش و  مشکل روانی است.

 

 

 

Hype Energy UP  که در سال 2013 معرفی شد که در واقع یک نسخه جدید هایپ اورجینال و اولیه است. با همان طعم میوه‌ای.مخلوطی از الدر، بری کرن بری، گواران،ا جینسینگ و همان 10 ویتامین ذکرشده. به همراه طعی از  نعناع که بعد از نوشیدن این مدل از هایپ احساس طعمی از خنکی نعناع را خواهید داشت.

 

 

Hype Energy MFP Zero Max در سال 2013 معرفی شد این محصول خواهر Hype's MFP flavour است که ظاهری سفید رنگ دارد تا با Hype's MFP مشکی رنگ همخوانی داشته باشد.

 

هایپ در اروپا در قوطی‌های 250 میلی‌لیتری و 500 میلی‌لیتری موجود است.

 

نيما دادمان

1393/4/3

خانم سران چرخ Hype Shot 6 ساعت انرژی نه 4 ساعت صرفا جهت اطلاع دوستان فیدیلیویی

ramtin hosseinkhan

1392/12/3

سلام ممنون به خاطر مطلبتون ایا اینکه میگن نوشیدنیهای انرژی زا مثل سابق نیست و از کالری موجود در قوطی کم کردن درسته؟ مقدار مصرف در روز چه قدر مناسبه؟