;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

بسکین رابینز

 

بسکین رابینز در سال ١٩٤٥ توسط برادران بورت بسکین و ایرو رابینز در راستای ادغام نقطه نظرهای مشترکشان برای راه‌اندازی یه مغازه ی منحصراً بستنی‌فروشی در Glrndale کالیفرنیا تأسیس شد.

ادعا می‌شود بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای بستنی فروشی تخصصی در جهان است که بیش از ٧٠٠٠ شعبه دارد. که ٢٥٠٠ فروشگاه آن فقط در خود آمریکا می‌باشد.

همین طور بیش از ٤٦٠٠ شعبه‌ی بین المللی دارد و بسکین و رابینز در حال حاضر در حدود ٥٠ کشور فروش بستنی دارند. مدیریت کارخانه از سال ٢٠١٤ به بعد در Canton ماساچوست بوده است.

 

 

 

مغازه‌های بستنی فروشی بسکین و رابینز در ابتدای کار به‌صورت دو بخش جدا از هم شروع کردند. که به ترتیب بستنی فروشی بورتون بود که در ١٩٤٥ افتتاح کرد و دیگری بستنی فروشی پرنده برفی در سال ١٩٤٦.

بستنی پرنده برفی در آن زمان، ٢١ نوع طعم را ارائه می‌داد. وقتي دو کارخانه تصمیم به همکاری مشترک گرفتند این تعداد به ٣١ نو طعم رسید.در ١٩٤٥،Burt و Irv شش مغازه را با همکاری هم بازکرده بودند. در ١٩٤٩ این دو همکار تصمیم گرفتند، به مدیرها شعبه بفروشند. در ١٩٧٠فروشگاه زنجیره ای شد.
در ژاپن، عربستان، کره، استرالیا مغازه‌ها افتتاح شدند. بسكين-رابينز اولین برندی بود که کیک بستنی‌ها را به عموم معرفی کرد.

 

 

در سال ٢٠٠٨ بسکین- رابینز اولین منوی کامل خود را  به نام BRight Choices (انتخاب‌های درست) ارائه کرد و تمام چربی‌های مصنوعی را از بستنی‌ها حذف کرد. این منو برای افرادی که به دنبال بستنی های سالم بودند بسیار جذاب بود.

 

بسکین رابینز بیش از ٧٠٠٠ شعبه در ٥٠ کشور خارج از امریکا دارد که شامل: شعبه ی بین المللی بسکین رابینز طعم‌هایی از بستنی را ارائه می‌کند که  برای هر ذائقه ای در هر کشوری آشنا باشد. مثل لوبیا قرمز، چاي سبز، کشمش سیاه، نارگیل، طالبی. کارخانه از سال ١٩٤٥ تا الان بیش از ١٠٠٠ طعم را معرفی کرده است. 

 

 

این کارخانه برای ٣١ طعمی که ارائه می‌دهد و به مشتری این امکان را می‌دهد تا تجربه متفاوتی را در هرروز از ماه داشته باشد، شهرت بسیار دارد.

 بسکین رابینز معتقد بود، مردم باید از هر طعمی یه نمونه تست کنند تا جایی که بتوانند یکی را انتخاب کنند و بخرند.بسیکن رابینز برای تست انواع طعم های بستنی اش به مردم با یک قاشق صورتی امکان امتحان کردن را می‌دهد.

 

 

 

 

 


 

 

marjan mj

1393/8/27

h\اون بسکین رابینز نیست کیفیتشو با شعب قبلیش مقایسه کنید متوجه میشید

RANA as

1393/7/23

با سلام جالب بود ممنون این برند تو ایران هم شعبه داره؟

پیام رئوفی

1393/7/23

طعم بستنیهاش عالیه.اندازه بزرگ و تزیین متنوع.من هم میدان محسنی خوردم و هم پترک ساعی.اولی بهتر بود

mohammad aghmashe

1393/7/27

دوستان این بستنی ها رو که شما در ایران میل کردین تولید بستنی شاد خودمونه به دلیل تحریم بسکین رابینز در ایران شعبه نداره و تمام شعب تقلبیست

معین حافظی منشادی

1393/8/16

سلام دوستان بسکین رابینز اصلی در میدان محسنی خیابان شاه نظری هست که به دلیل ایراد اماکن نمیتونه اسمش رو بسکین رابینز بزاره اون دوستی که گفتن بخاطر تحریم بسکین رابینز نداریم خب اپل هم برند امریکایی هست ولی ایران جزو پر فروش ترین کشورها برای این برند امریکایی هست مواد اولیه بسکین رابینز توسط مالک همون مغازه از دبی وارد میشه و با شیر ایرانی مثل کاله و پگاه در ایران سنتز میشه.

مرجانه غیوری ثالث

1393/7/23

خب ما که تو ایران بسکین رابینز نداریم! :(