لاریسا (بلوار فردوس)

بلوار فردوس غرب،_بین ورزی و پروانه،_پلاک ۴۵۳

02144127368

8-24

شیرینی فروشی

4.7

کیفیت

دکور

پرسنل

سرویس

رزرو

اینجا هستم

معرفی

نمایش منو

نمایش نقشه

لاریسا (بلوار فردوس)

لیلاشریف

1399/6/28

متاسفانه زمانی که تازه افتتاح شده بود، شیرینی دانمارکی و رد ولوت ازشون خریدیم. که رد ولوت جالب نبود و دانمارکی طوری به نظر میرسید که انگار یک هفته در یخچال مانده هست. بنده تماس گرفتم و مطلب رو در میان گذاشتم و گفتم واقعا حیفه به خاطر چنین شیرینی که به این مرحله از کیفیت میرسه اعتبار خودشون رو خراب کنند که مشتری، دفعه اول و آخرش باشه که به اونجا میره. البته خیلی معذرت خواهی کردن و خواستن برای ما شیرینی مجانی به جاش بفرستند که من رد کردم. در نزدیکی لاریسا دو شیرینی فروشی قدیمی دیگه هست که مساله رو رقابتی میکنه. بنا بر این بهتر بود لاریسا خیلی قویتر شروع کنه.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

ستارهپاکپور

1398/9/2

مشخص نیست که شیرینی ها تازه هست یا کهنه یه وقتهایی بسیار تازه و خوشمزه یه وقتهایی بسیار کهنه و مونده و بدمزه،کیک هویج خشک و بدمزه شیرینی دانمارکی متوسط شیرینی تر خوشمزه کیک تازه و خوشمزه ...کلا معلوم نیست خوبه یا بد

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

شباهنگر

1398/9/1

چندین بار اینجا شیرینی های متفاوت سفارش دادیم. بعضی از شیرینی ها بسیار شیرین هستن و بعضی هاشون بسیار خوشمزه. من شیرینی ناپلئونی قیفی و ردولوت رو امتحان کردم که ردولوت بسیار شیرین بود. بار دوم شیرینی شکلاتی و کیک هویج که هر دوشون خوشمزه بود اما من کیک هویج رو با رویه پنیری بیشتر می پسندم. این هم مزه خوبی داشت.

0

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

کیفیت غذا

موارد مشابه

سالمبا

فرنگی
متوسط
منتخب

بلوار فردوس غرب، بین ورزی...

پاییزان

شیرینی فروشی
متوسط
منتخب

بلوار فردوس غرب، نبش خیاب...

دانی

پیتزایی
متوسط
منتخب

بلوار فردوس غرب، ضلع شما...

امید

کافه
متوسط
منتخب

تهران،بلوار فردوس غرب، نر...

کلیه حقوق این وبسایت برای فیدیلیو محفوظ است

Fidilio © 2009 - 2023