در میان 2000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
رستوران‌های داغ این هفته
کافی‌شاپ‌های داغ این هفته

اژدهای چینی

$ $ $ $ 3
برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
دكوراسيون خيلي جالب بود و حس و حال چيني داشت واقعا و اينكه سرويس دهي عالي بود من نودل مرغ و سبزيجات و اسپرينگ رول و بال مرغ خوردم خيلي راضي بودم و خوشمزه بود
همه ايراني هاي چيني پسند اول بسم الله با اگرول شروع ميكنن 😍😋 كيفيت غذاش واقعا خوب بود بهتر از شعبه پل رومي ش!!! سوپ تند و ماهي ش محشر بود 👨🏼‍💼🤤 برخورد مهربون رييس مجموعه و سرپرست پير كاركنان آقاي غلي پور خيلي محترمانه بود!!!
خيلي لاكچري نيست ولي تجربه خوبيه طعم غذا و پذيرايي مورد تاييد بود سوپش خيلي خوب بود محيط خيلي خلوتي داشت يادمه حق سرويس هم زياد گرفتن
نحوه طبخ غذاهای چینی و ادویه ها مورد استفاده با غذاهای ایرانی کاملا متفاوته و غذاها کاملا پخته نمیشن مخصوصا سبزیجات. پس نمیشه گفت سبزیجاتشون نپخته بود و ... کیفیت غذاهاش خوبه اما نودل هاش کیفیت خیلی پایینی داره. نحوه برخورد و سرویس دهی رضایت بخشه.
با سلام کیفیت غذاها در این رستوران خوب بود فقط کمی رژیمی بود و به نظرم برای کسانی که طرفدار غذای سالم و رژیمی هستند گزینه خوبی است. رول اسپرینگ خوشمزه بود. سایر غذاها هم متشکل از گوشت تف داده و سبزیجات تف داده بود. برخورد کارکنان بسیار خوب و محترمانه بود.

ساندرا بولاک و فروشگاه چند منظوره والتون