;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.3
$ $ $ $ 2

کسری

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
شیرینی‌فروشی کسری از جمله شیرینی‌فروشی‌های خوب و عالی تهران در منطقه الهیه است که از همه‌جا تهران مشتری دارد. کیفیت شیرنی‌هایش واقعا عالیست و قیمت مناسب. پای سیب ‌هایش حرف ندارد. همچنین چیز کیک‌هایش. در این شیرینی فروشی انوع شیرنی تر، خشک بستنی و کیک بستنی به فروش می‌رسد. رفتار پرسنل‌اش واقعا عالی و محترمانه است.
پیراشکی های قنادی کسری را به عنوان یکی از بهترین ها معرفی میکنند. این قنادی در خیابان الهیه واقع شده است و گویا به گوش فیل، تارت و البته پیراشکی هایش معروف است. اگر گذرتان به این منطقه افتاد پیراشکی های کسری را امتحان کنید 
شیرینی کسری تهران یک قنادی خوش سابقه و نسبتاً سنتی در محله تجریش است که با محصولات خاص و بی مثالش، خود را به یکی از قنادی های محبوب برای همه تهرانی ها تبدیل کرده است. سوالی که پیش می آید این است که به چه دلیل کسری خاص و منحصر به فرد شده است؟چون تنها قنادی متخصص در گوش فیل های معرکه در تهران است، چون بهترین پن کیک های تهران را با طعمی دلنشین و منطبق به ذائقه ایرانی تهیه میکند، پن کیک هایی که در جای دیگر وجود ندارد، چون سوفله هایی دارد که سایر قنادی ها هیچگاه همانندش را نداشته است و خیلی «چون» های دیگر که کسری را منحصر به فرد و محبوب کرده است. جدا از همه این ها فضای قدیمی و نوستالژیکِ این فروشگاه حس خوبی را به مشتری القا میکند و قیمت های مناسبش هم که تمام کننده همه خوبی های این رستوران است. مطمئن باشید از رفتن به کسری پشیمان نخواهید شد.
برخی از شرکت کنندگان در نظرسنجی که در مورد بهترین دونات و پیراشکی تهران برگزار شده بود، پیراشکی های قنادی کسری را به عنوان یکی از بهترین ها معرفی کردند. این قنادی در خیابان الهیه واقع شده است و گویا به گوش فیل، تارت و البته پیراشکی هایش معروف است. اگر گذرتان به این منطقه افتاد پیراشکی های کسری را امتحان کنید و تجربه خود را با ما در میان بگذارید.
یه کیک ازشون گرفتم یه خامه ی فوق العا‌ده سبک و خام و عالی داشت.
اگر اهل چيزكيك هستيد گزينه خوبيه