;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
8.2
$ $ $ $ 2

کوکی باکس (جردن)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
چیز کیک رنگین کمان که باحال و خوشمزه بود، من به شخصه قسمت کاراملی اش را بیشتر از زرشک و تیرامیسو و اون مدل دیگه اش دوست داشتم. میزان کم اش هم برای هر نفر کافی است چون سنگین هست.
تقریبا تمامی شیرینی های آن با خامه کم و همچنین رژیمی تهیه می شوند. قنادی کوکی باکس یکی از معروف ترین قنادی های تهران است که در کنار پخت انواع مختلفی از شیرینی های خود طبق سبک آمریکایی ها از جعبه های فوق العاده جذابی نیز برای ارائه محصولات خود به مشتریانش استفاده کرده است. بهترین شیرینی های این قنادی متشکل از مارس، نوتلا و چیز کیک است. نکته جالب دیگری که در خصوص شیرینی های قنادی کوکی باکس بایستی به آن اشاره کرد، سایژ شیرینی های آن است که معمولا با ابعادی بسیار بزرگ تهیه و تولید می شوند و شما مشتریان عزیز نیز می توانید برحسب نیاز خود، تنها یک یا چند عدد از آنان را سفارش و سپس خریداری نمایید. ناگفته نماند که مسئولان این شیرینی فروشی دلیل موفقیت سریع خود را استفاده نکردن از مواد نگهدارنده، بهره گیری از مواد اولیه باکیفیت و همچنین توجه به جنبه های زیباسازی شیرینی ها اعلام کرده اند.
یکی از خوشمزه ترین تیرامیسو هایی که خوردم اینجا بوده، چیز کیک هم طعم خوبی داشت خیلی کوچیک و نُقلی هست و فضا هم برای نشستن داره یک مقدار قیمت هاشون بالا هست کیک های تولدشون خیلی جذاب و خوشگل هست بسته بندی شیکی هم دارن که گزینه ی خوبی برای هدیه دادن هستن رفتار پرسنل معمولی جای پارک ماشین هم اوکی هست
من فقط یکبار کیک شکلاتی ازش گرفتم و متاسفانه فراموش کردم عکس بگیرم ولی واقعا اقرار میکنم عالی بود چون من اصلا اهل شکلات نیستم و تقریبا کیک شکلاتی نمیخورم مگه آنکه واقعا خوب باشه و این کیک واقعا خوشمزه بود. حتما شکلاتی اش را امتحان کنید بافت کیک و طعمش حالت خاصی داشت .