;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.4
$ $ $ $ 2

کوک (اسکان)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
شعبه اسکان در سال ۱۳۷۴ تحت عنوان “نان و شیرینی اسکان” فعالیت خود را شروع نمود.این شعبه که به عنوان شعبه مرکزی کوک شناخته می شود از دسترسی مناسبی در سطح شهر برخوردار است.
دوستان و علاقمندان به صرف شیرینی های کاملا نوین و باکیفیت در شهر تهران، نام شیرینی کوک را همیشه در گوشه ای از ذهن خود داشته باشند. شیرینی سرای کوک یکی از بهترین قنادی های تهران است که تنها کافی است منوی محصولات این قنادی را مشاهذده نمایید تا به خوبی متوجه تفاوت آن با دیگر مجموعه های شیرینی پزی تهران شوید! کیکوک، پایکوک، کوک ناتس، نونینی، کوکلوچه، پورینی، شورینی و همچنین شیرینی تنها بخش کوچکی از تولیدات این قنادی در شهر تهران بوده که امروزه از شعبات مختلفی نیز در سرتاسر شهر تهران برخوردار شده است. نکته ای که در خصوص شیرینی کوک واقعا مثال زدنی و تحسین برانگیز تلقی می شود، ترکیب هنر و ذوق منحصر به فرد کارکنان مجموعه کوک برای خلق شیرینی های جدید همراه با نام های غیرعادی بوده که این مهم در کنار اخلاق و رفتار معاشرتی فروشندگان این شیرینی فروشی نیز سبب به شهرت رسیدن آن در پایتخت ایران یعنی شهر تهران گردیده است
از قدیمی هاست که فضای خوب و مثبتی داره. قبلا که کافه در شهر کم بود، جای خاصی محسوب میشد ولی الان کمابیش معمولیه.
تنوع خاص و و عالی و خوشمزه قیمت بالا
مزديك مناسبت هايي مثل شب يلدا و ولنتاين كوكي ها و شيريني هاي خوشگلي مياره كه خوشمزه اس
از بهترینای تهران. من کوک رو بیشتر به خاطر اسنک هاش دوست دارم.فوق العاده اسنک های خوشمزه ای داره.اما یادتون باشه از قبل سفارش بدید چون سریع تموم میشه.
باقلوا هاش عالیه