;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافی‌شاپ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

9.6
$ $ $ $ 0

سام 30 (شریعتی)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
بستنی های خیلی خیلی خوشمره ای داره.میوه ای هاش خوبه اما دستگاهی بگیرید.طعم وانیلیش عالیه .نوتلا هم خوب بود.فضاش هم مناسبه واسه نشستن.
امروز باز اومدم لیمو و همیتو خوردم ترش ترش و خوشمزه بود وانیل شیرعسل و انبه هم خوب بود مورد تاییدم بود فقط ی مورچه بالدار کوچیک هم ته بستنی هامون پیدا شد اما ناراحت نشدم چون اخر بستنیم بود 😊😊 عکسشو هم براتون گرفتم 😊😊
با سلام خدمت دوستان خوبم و تشکر از فیدیلیوی عزیز به این ایجاد این بستر خوب برای کار بران ... برای دوستانی که اهل بستنی و آبمیوه هستند باید بگم که سام و امتحان کنید .. بستنی سام تنوع خوبی داره و شما انتخاب های زیادی برای خودتون دارین .. کیفیت بستنی ها هم خیلی خوبه به ویژه اینکه بستنی دستگاهی خوبی داره که امتحانش کنید .. ضر ر نمی کنید ... دکور و فضای داخلی خوبه و قشنگه و یک مکان مرتب و تمیز هست .. برای جمع های دوستانه گروهی خیلی خوبه و تحربه خوبی هست .. ما دسته جمعی با دوستان رفتیم که خیلی هم خوش گذشت و جای شما دوستای خوبم خالی بود ... قیمت ها هم خ‌وبه و مناسب هست .. عکس هایی رو براتون گذاشتم ... برخورد صندوق ها و پرسنل هم خوبه و در مجموع میشه گفت که خوبه و نکاتش مثبت هست .. به یه بار امتحانش می ارزه .. خیلی ممنونم از شما همراهان عزیز که نظر من رو خوندین .. اگر فید بکی داشتین حتمن در میون بذارین و از فیدیلیو هم ممنونم .. البته اینو بگم که اونجا یه کم شلوغه و پیدا کردن جای پارک هم مشکله و خوب به تست ش می ارزه .. موفق و پیروز باشید .
بستني دستكاهيشو ما چند بار خورديم ، عالي بوده
بستنی دستگاهی خوبی داره مخصوصا وانیلش
بستنی دستگاهی خوبی داره مخصوصا طعم وانیلش
بستنی های دستگاهیش واقعا خوشمزه است و مزه خامه ای داره مزه میوه ای ها در حد سن مارکو نیست اما قابل قبوله قیمت هاشم خوب و منصفانه هست جای نشستن هم داره منوی گرم هم داره اما من امتحان نکردم
خيلي عاليه، هم كيفيتش خوبه هم اينكه از طعم هاي واقعي استفاده مي كنه نه اسانس. برخورد كاركنان خيلي هالي
بستنی پسته ش خیلی خوشمزه بود، طعم شکلاتی و کوکی هم خوب بود ولی طعم بستنی چیزکیکش رو شخصاً دوست نداشتم. رفتار پرسنل هم علیرغم شلوغی خوب بود. در مجموع وقتی با بستنی های بینظیر کارگاه جلاتو و سن مارکو مقایسه میکنم قیمتش خیلی گرونه.
من 2 بار این‌جا بستنی قیفی (وانیلی-شکلاتی) خوردم. بسیار خوشمزه و عالی بود. محیطِ داخلی‌ش هم خیلی شیک و تمیزه.
عالیه.پاتوق من و دوستامه برای خوردن بستنی های خوشمزه.به نظرم بعد از سن مارکو تو تهران بهترین بستنی رو داره.بستنی ها محصول خودشون هست واکثرا بدون اسانس هستن.