;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
6.6
$ $ $ $ 0

تایسیز

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
طعم باقالی پلو با ماهیچه و ته چین مخصوص تبریزی واقعا عالی و بی نظیره
من عاشق غذاهای این رستورانم. با اینکه کمی گرونه ولی نسبت به کیفیتش قابل قبوله قیمتش. کونفه رو توصیه میکنم حتما امتحان کنید. ما دو تا دسر گرفتیم. که یکیش کونفه بود و اون یکی کاتمر توش پر پسته بود .اگه باقلوا دوست داشته باشید این دسر رو هم دوست دارید. دلمه برگش هم خیلی خوب بود. طعم ترش دلمه واقعا عااااالی بود. موسیقی زنده هم داشت که شب رو برامون به یادماندنی کرد.
مدیریت بسیار ضعیف،کیفیت غذا خیلی معمولی ،کوفته تبریزی خیلی کوچیک و اصلا طعم کوفته نمیداد انگار گوشت خالی میخوردی،سرویس دهی ضعیف،تعداد پرسنل خیلی کم بود و قیمت بالا نسبت به کیفیت ،در کل توصیه نمیکنم
دکوراسیون خوب، کیفیت غذا بسیار پایین، قیمت بسیار بالا، کوفته تبریزی ساده و کوچک که طعم ادویه غالب بود تقریبا میشه گفت برنج و ادویه به قیمت ۶۵.۰۰۰ تومان، کباب کوبیده با برنج سفید بسیار معمولی ۷۰.۰۰۰ تومان، ته چین مرغ معمولی که دوست ما تقاضای ران و سینه مخلوط داد که در انتها قیمت یک سیخ جوجه کباب به فاکتور اضافه شده بود که در مجموع ۱۲۰.۰۰۰ تومان شده بود و جالبترین قسمت اینکه دو ظرف سوپ هر کدام سه نفره اورده بود که در فاکتور ۶ عدد سوپ ۱۹.۰۰۰ تومانی حساب شده بود و شاهکار رستوران نوشیدنی اصیل ایرانی بود که عبارت بود از یک لیوان دوغ با سبزیجات خشک و گل سرخ به ارزش ۳۰.۰۰۰ تومان!!
واقعا از يه رستوران با اين سطح قيمت توي منطقه فرشته انتظار خيلي بيشتره تقريبا ميتونم بگم تنها چيز قابل قيولي كه اونجا خورديم سالاد و ترشيدكنار كوفته بود! سفارش ما كباب رولتي، كوفته تبريزي، سالاد لطيف و نوشيدني كاكتوس آلوورا بود، اولا حجم غذا واقعا كمه كه توي عكس ها هم مشخصه. كباب رولتي علاوه بر كوچيك بودن مقدار كمي گوشت داشت كه دور مرغ پيچيده شده بود و سفت و خشك بود كوفته كاملا معمولي بود و با اندازه كوچيكش واقعا نميشد اسم كوفته تبريزي رو روش گذاشت. ولي يه ترشي كنارش داشت كه خيلي خوشمزه بود. سالاد لطيف با اين كه يه كاهو پيچ كه فقط چهار قاچ شده بود وسطش بود و سسش خيلي آبكي بود ولي طعم خوبي داشت و بهترين چيزي بود كه خورديم. نوشيدني كاكتوس آلوورا طبيعي بود و مقدار زيادي هم توت فرنگي داشت چون ميوه كاكتوس گرونه اما مزه خاصي نداشت. يه چيزي كه خيلي به چشمم اومد ليمو ترش كنار غذا بود كه پوستش خشك بود و رنگش برگشته بود و معلوم بود مدت ها مونده واقعا براي همچين رستوراني عجيب بود. دوتا غذا با يه سالاد و يه نوشيدني شد ٢٥٠ تومن كه با ماليات شد ٢٧٧ تومن كه واقعا براي اين حجم و كيفيت از غذا خيلي خيلي گرونه و واقعا نمي ارزه.
اینجا یکی از بهترین و باحالترین جاهایی بود که تا به امروز رفتم. طعم غذاها رو خیلی دوست داشتم و هم چنین برخورد پرسنل رو. پیشنهاد میکنم اگر سمت الهیه بودید حتما یکبار امتحان کنید.
طعم غذاها فوق العاده بود . کباب کوبیده و برگ هر دو خیلی لذیذ بودند . خورشت هویج هم خیلی خوب بود ولی مقدار گوشت خورشت به نسبت قیمت غذا کم بود و برنج که عطر و طعم خیلی خوبی داشت و مثل برنج رستوران های تبریز دم شده بود . تنها نکته منفی گارسون ها بودند که کاملا مشخص بود تازه استخدام شده اند و حتی اسم غذا ها را هم دقیق نمی دانستند .‌