;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
6.7
$ $ $ $ 0

طبیعت گوویندا

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
کافه در طبقه دوم قرار داره پایین کافه مجصولات ارگانیک می‌فروشن سفارش ما کاپوچینو، کیک شکلاتی، قهوه ترک و قهوه فرانسه بود قهوه‌ها معمولی بود و کیک شکلاتی بافت خاصی داشت که ما خوشمون نیمد و وقتی ازشون پرسیدیم گفتن بدون تخم مرغ و شکر درست شده سرویس هم به مبلغ فاکتور اضافه می‌شه که غیرمنظقیه چون سرویس خاصی ارائه نمی‌شه!
یه کافه کوچولو و دنج، دو طبقه داره که طبقه بالاش کافه س و طبقه پایین یه فروشگاه جمع و جوره، دکوراسیون بسیار با سلیقه طراحی شده. ما قهوه ترک و کیک شکلاتی سفارش دادیم که هر دو قابل قبول بودند، هزینه هم شد ۳۶ تومن که مناسبه. در مجموع محیطش برای یه گپ و گفت یکی دو ساعته خیلی خوب بود.
کافه خوبیه. جاش دنجه رو به پارک ام هستش اگر طبقه بالا دم پنجره بشینید لذت بخشه. فضای کوچیکی داره ولی نهایت استفاده رو کرده. ولی نقطه ضعفش اینه که میشه توش سیگار کشید و با توجه به فضای کوچیکش برای من که سیگاری نیستم عذاب آوره.
یک کافی شاپ بسیار نقلی در دوطبقه که طبقه پایین الان دیگه شده خواربار فروشی و فروش محصولات مثلا ارگانیک با قیماهای فضایی. چند باری که رفتم در مجموع برخورد خوبی داشتند اما در کل خیلی توصیه نمیشه و چیز خاصی برای عرضه نداشتند و همه چی معمولی
میلک شیک شکلات *** طبیعت گوویندا ***
کافه گلاسه *** طبیعت گوویندا ***
منو *** طبیعت گوویندا ***
گزارش *** طبیعت گوویندا ***