;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
6.2
$ $ $ $ 0

شمرون (اکباتان)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
برای بار دوم رفتیم کافه شمرون.رفتار پرسنل خیلی مودبانه است. محیط و فضا هم خوبه و تقریبا بزرگه. چای ماسالا سفارش دادیم با اسموتی پینکی پاور .‌اسموتی خوش مزه بود طعم ترشش غالب بود. ماسالا بد نبود، ماسالای بهتر هم خوردم.
امروز رفته بودم هایپرمی اکباتان، یه سر هم رفتم کافه شمرون که داخل مگاماله. فضای نسبتا بزرگی داره و چشم انداز جالبی داره، از داخل کافی شاپ می تونین ساختمونای اکباتان و بزرگراه ستاری و ببینین. پرسنل بسیار خوش اخلاق و مودبی داره. هم منوی کافه دارن هم غذا. قلیون هم دارن البته تهویه خوبی داره ‌و دود داخل کافی شاپ جمع نمیشه. انواع بازی های سرگرم کننده هم دارن. من لاته و کرامبل سیب سفارش دادم که هر جفتش خوب بود. هر روز منوی صبحانه هم دارن از ساعت ۹ تا ۱۲ ولی بوفه صبحانه تو این شعبه ندارن.
سینی های صبحانه و بوفه صبحانه در روز جمعه آن را جذاب می کند
یه کافه خوش منظره و با کیفیت در مگامال.منظره خوبی داره و ظاهرا خیلی تازه راه افتاده بنابراین خیلی برای رسیدگی به مشتری حرفه ای عمل نکردن.اما کیفیتشون خوب بود.یه کافه لاته یه کرامبل سیب و یه نوشیدنی گل سرخ سفارش دادیم که نوشیدنی گل سرخ واقعا عالی بود.کیک هم خیلی خیلی لذیذ و باکیفیت بود و گرم سرو شد.طعم قهوه هم قابل قبول بود.