;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
7
$ $ $ $ 0

فودکورت شمیران سنتر

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
از بوفیلو تا به حال غذا نگرفته بودیم که این بار برگر و سالد سفارش دادیم. برگرهاش دست سازند و ذغالی درست میشوند. جلوی خودتون.... سالادها جذابیت زیادی داشتند. یه مدل سالاد دلخواه داشت، که اونو سفارش دادم و از تنوع زیادش در آخر به خودشون سپردم که موادش رو انتخاب کنند. خیلی خوب بود، پیشنهادش میکنم که امتحان کنید .
فود کورت خوبیه، فضایه خیلی خوبی داشت. فاصله میزها زیاد بود ،که نسبت فود کورت های دیگه آرامش بیشتری داشت. ویو خیلی خوب بود. تعداد رستوران هاش کمه. از ماهورا غذا گرفتیم که کیفیت نسبتا خوبی داشت.
تعداد رستورانا زیاد نیست ولی همه نوع غذا و خوردنی پیدا می‌شه از کباب تا بستنی‌. محیط تمیزه و فاصله میزها مناسبه.
فضاش خیلی عالیه. یه محیط وسیع و ویوی خوب . من از کافه ویونا خوردنی گرفتم. چیز کیک نیویورک و آیس سینامون لاته که خیلی جالب نبودن.
یه فود کورت بسیار بزرگ ۵.۶تا رستوران فست فود و غذای ایرانی من از رستوران ماهورا جوجه ترش و لقمه گرفتم که خیلی جوجه ترش عالی بود دورچین سبزی و زیتون و لیمو و پیاز هم داشت ویو هم عالی بود
فود کورت نوساز و خوبیه. پنج شش تا رستوران داره و یه شعبه از کافه ویونا. از بین رستورانها پیتزا رومانا خوب بود و چیتر چیکن معمولی بود. نکته مثبت این فود کورت ویوی خوبشه، چون اطرافش همه شیشه ای و منظره شهر کامل زیر پاتون هست.