;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
7
$ $ $ $ 0

سنسو (تهرانپارس)

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
به پیشنهاد دوستان اومدیم سنسو.بهتره از قبل رزرو کنید چون حسابی شلوغه و باید بیرون منتظر بمونین. پرسنل رفتار بسیار خوبی داشتن.بلافاصله میز و سرویس رو آماده کردن.سفارش ما استیک مرغ دو تکه و سالاد سزار با رول مرغ و کلم بروکلی با سس مخصوص بود‌.کلم بروکلی خام بود و با کمی روغن و نمک و لیمو احتمالا مزه دار شده بود که طعم خوبی داشت.البته بعنوان پیش غذا تصورم کلم پخته و گرم بود.سالاد سزار خوشمزه بود و رول مرغ با پنیر داخلش گرم سرو شد.سالاد کمی تند بود ولی خوب بود.در مجموع هنوز رستورانی رو ندیدم که سالاد سزار اصل سرو کنه.بشقاب استیک مرغ با سیب زمینی و سبزیجات کاملا حرفه ای و استاندارد بود و فوق العاده خوش طعم.دو تا تیکه سینه مرغ عالی پخته شده با پوره و سیب زمینی تنوری و سبزیجات و سس مخصوص با قارچ. رستوران و فضا و دکور رو دوست داشتم و حتما باز هم میام.
من شعبه غربشو رفته بودم حجم سالاد سزار زیاد بود اما اصلا سس سزار نبود سس فرانسوی بود ،فقط پاستاش خوب بود.شعبه تهرانپارشم باز سزار خوردم بدمزه ترین سزار بود قیمت هم بالاس نسبت به کیفیت و طعم .
همه شعباتشو،رفتم این شعبش،ازهمه شعبات بهتره ولی،بازهمون عقیده رو،دارم نسبت بهشون،که مزه نداره غذاهاشون.انگارمرینت نمیکنن اصلا.من این،شعبه فیله سوخاری،با،استیگ خوردم ولی،مزه،خاصی،حس نکردم