;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.2
$ $ $ $ 0

نور

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
نور: کافه نور فضای خیلی جالبی داره و به نظر من همین باعث نقطه قوتش شده..رفتار عوامل هم خوب بود و من خیلی دوس داشتم این کافه رو.. مکانش هم از نظر راهیابی راحته و آدرس سر راستی داره.. فقط شاید با پارک ماشین یکم مشکل داشته باشید، اما با مترو یا اتوبوس خیلی راحته..
من خيلى وقت پيش رفتم قيمتهاش خوب بودن. فضاى سيگارى و غير سيگارى جداگانه داره. محيطش هم قشنگه مخصوصا شب ها
محیط خیلی خوبی داره. سالن سیگار مجزا داره که به راحتی باقی افراد میتونن حضور داشته باشن. رفتار پرسنل محترمانه است. جای پارک هم میتونید پیدا کنید. فضای سبز بسیار خوب و ارامش بخشی رو ایجاد کردن در کنار کافه. منوی خوب و کاملی هم دارند .
یه کافه خوب با پرسنل عالی. غذاهاشم به نسبت قابل قبولن. سوپ قارچ خیلی خوشمزه ای داره که با نون سیر و سبزیجات سرو میشه. بشقاب یامی هم امتحان کردم که در مجموع بد نبود.
فضای اروم خوبی داخل کافه برقراره که ارامش خوبیم داره نسبت به قیمت ها هم ازکیفیت خوبی برخورداره
فضای خیلی ارووووم و عالی قیمت مناسب رفتار عالی
قیمت ها افزایش ناگهانی زیادی داشته با اینکه کیفیت کاهش یافته است.
این کافه یکی از بهترین کافه ها هستش. محیطی آروم. قسمتی جدا برای سیگاری ها داره. رفتار پرسنل و مدیرش محشره، قیمت هاش مناسبه. هم برای قرار های کاری مناسبه هم جشن ها.
کافه نور به نظرم از بهترین کافه های تهران هستش. توی هفت تیر که واقعا تکه. فضای عالی و آرام بخش و مدیریت و پرسنل خوش برخورد بهمراه سرویس خیلی خوب. کیک هاشون رو به شخصه هیچ جا بهتر از اونا رو نخوردم. همش خونگیه و تو خود کافه درست میشه... پیشنهاد میکنم حتما تجربه کنید.
کافه نور خیلی وقته که بازگشایی شده. 🌹 کیک های خونگی خیلی خوشمزه ای داشتن و سوپِشون هم در سرمای پاییز و زمستون واقعا می چسبه. حتما امتحان کنید 💕
این کافی شاپ متاسفانه تعطیل شده و دلیلش مشخص نیست. فقط یک بار رفتم که خوب بود. امیدوارم دوباره باز بشه.