;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.5
$ $ $ $ 0

نسن

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
من به همراه دوستان برای شام رفتیم این رستوران .‌از نظر شکل ظاهری بسیار رستورا زیبایی درست کردن و احساس خوب و راحتی داشتم برخورد پرسنل بسیار خوب بود وضعیت ظاهریشونم خیلی خوب بود منو متنوعی دارن و از نظر قیمت مناسب بوددد . ما برای پیش غذا سالاد سزار و گرفتیم که فیله مرغ گریل شده اش بسیار بسیار خوشمزه بود حجم سالاد خوب بود مزه سسش هم معمولی البته غیر از کاهو هیچی دیگه نداشت و وقتی سوال کردم حق به جانب گفتن سالاد سزار همینه پنیر و زیتون سیاه یا گوجه گیلاسی نداره به هر حال مزه و تازگیش خوب بود و ظرفشم تمیز بود .برای غذا سه مدل پیتزا سفارش دادیم پپرونی و رست بیف و استیک . پیتزاها امریکایی بود به موقع حاضر شد . هر سه پیتزا هم از نظر حجم و هم از نظر شکل ظاهری و پخت عالی بودن . پیتزا رست بیف بسیار خوشمزه و شکلش اشتها اور بود پنیر روی پیتزا بسیار به اندازه بود و خوب پخته و کش میامد پیتزا استیکشم خوشمزه بود ولی سیر نداشت که سوال کردم و گفتن چون امریکاییه سیر نمیزنیم پیتزای پپرونیش هم از حق نگذریم خوشمزه بود یه نوشیدنی داشتن به اسم دور زارو یه همچین چیزی که خوشمزه بود . ما یه سالاد سزار و سه تا پیتزا و یه نوشیدنی و دوتا نوشابه داشتیم که شد ۱۹۵ تومن و من بسیار راضی بودم . سرویس بهداشتی هم از نظر مکانی و هم از نظر تمیزی بسیار عالی بود . اگه اهل پیتزا امریکایی هستید حتمن برید . من مجددن میرم.
من به همراه همسرم شب عید غدیر به این رستوران رفتیم ساعت ۹:۳۵ دقیقه اونجا بودیم تقریبا تمام میزها یا پر بودن یا رزرو شده بودن سفارشمون یه سالاد سزار بود و یه پرایم ریب به همراه دو تا نوشیدنی اولین رستورانی بود که در هنگام سفارش گرفتن نوع طبخ استیک رو نپرسیدن ازشون خواهش کردیم که سالاد رو زودتر بیارن و گفتن چشم ولی زودترشون شد ۴۰ دقیقه (تازه بعد از کلی پیگیری) کیفیت سالادش خوب بود غذای اصلی هم تقریبا ۲۰ دقیقه بعدش رسید ولی با وجودی که دیدن دو نفر هستیم فقط یک سرویس کارد و چنگال آوردن و از اون بدتر دیدیم برخلاف تبلیغاتشون هیچ سیب زمینی ای همراه غذا نیست هردو مورد رو اعلام کردیم گارسون اول گفت عه سیب زمینی نبود؟ و رفت. ۵ دقیقه گذشت خبری نشد دوباره گفتیم آقا غذا سرد شد یه سرویس بیار! گارسون دوم اومد و متعجب تر از نفر قبلی جوری پرسید عه سیب زمینی نداشت!؟ که انگار ما خوردیم و داریم دروغ میگیم! اونم رفت و بعد از چند دقیقه بالاخره راضی شدن برامون یه سرویس بیارن کیفیت استیک هم خوب بود نوشیدنی ها هم بد نبود ولی میتونست خیلی بهتر باشه. موقع تسویه حساب مشکلات رو بهشون گفتیم گفتن ببخشید امشب شلوغ بوده و کمی سرویس دهی کند بود. که البته حقیقتا شلوغ نبود شاید یکی یا دو تا خانواده بیرون منتظر بودن که اون هم برای رستوران ها طبیعیه. و حتی در مورد اینکه دورچین غذاشون ناقص بود حتی یه عذرخواهی هم نکردن فقط گفتن سرویس دهی کند بوده! در آخر هرچند غذاشون بد نبود و ارزش امتحان کردن رو داره ولی با این وضع سرویس دهی و احترام گذاشتن به مشتری قطعا این رستوران تو لیست انتخابام نخواهد بود و به بقیه هم پیشنهاد نمیکنم (مگر اینکه شبی برید که خلوت باشه و از پس سفارش های مشتری هاشون بر بیان)
یکی از استیک های خوشمزه و خوش قیمت تهران رو میشه اینجا پیدا کرد،هم گوشت رو به خوبی طعم دار کرده بودن و هم بافت گوشت بافت نرم و خوبی بود. بعد از اون پیتزا مخصوص نسن که سبک پیتزاشون هم آمریکایی بود و پرملات و خوشمزه بود. فضا و دکور رستوران هم جالب بود و یه نکته ی مهم دیگه هم این بود که قیمتشون باتوجه به کیفیت و فضاشون کاملا مناسب و منطقی بود..
امشب ما برای دومین بار به این رستوران رفتیم و پیتزا رست بیف و میکس رو سفارش دادیم به همراه نوشیدنی های اوشن و موهیتو، طعم پیتزاها ک واقعا خوب بودن و هر پیتزا هم برای دونفر کافی بود، نوشیئنی ها هم هیجان انگیز بودن.
باسلام خدمت دوستان محترم سفارش ما سيب زميني رست شده سالاد سزار و پيتزا پپروني بود كيفيت سالاد خيلي پايين سيب زميني متوسط ولي پيتزا خيلي خوب ارزش امتحان رو داره
ما دیشب برای شام به این رستوران رفتیم، دکوراسیون و حس و حال فضاش بسیار جذاب و مدرن و قشنگ هست و واقعا دلنشین. برخورد کارکنان هم محترمانه و خوب بود. ما سالاد سزار و سیب زمینی با پنیر چدار و پیتزا مخصوص سفارش دادیم. سالاد حجمش بسیار زیاد بود و طعم سس و مرغ هم خوب بود. سیب زمینی هم خوشمزه بود، پیتزا هم حجیم بود و پر ملات و خوشمزه. قیمت ها هم نسبتا خوب بود. در کل رستوران خوبی در منطقه هست و ما باز هم به اینجا خواهیم رفت.
۷ فروردین ۹۸ با دوستام رفتم این رستوران برای من که گیاه خوار هستم هیچ غذایی نبود ، مجبور شدم سیب زمینی سفارش بدم ولی دوستانم از استیک خیلی خیلی راضی بودن و تعریف کردن دیزاین خوبی داره رفتار پرسنل خوب و محترمانه از نظر بهداشت که به نظر خوب میومد قیمت ها هم خوب با توجه به متریال منطقی بود
یک رستوران خیلی خوب با غذاهای خیلی عالی،قیمتهای خوب،پرسنل خیلی مودب و سرویس دهی فوق العاده. سفارش ما استیک فیله مینیون و چیکن فلورنتین،سالاد سزار و نوشیدنی اوشن بود که از تمامی سفارشمون نهایت رضایت رو داشتیم. ضمناً قیمت منوی استیکش با توجه به گرانی این روزها و قیمت بالای استیک در دیگر رستورانها،خیلی خوب بود.