;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
7.4
$ $ $ $ 0

نارکو

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
صبحانه اش در فضای آزاد رستوران سرو شد و قابل قبول بود. نظافت و سرویس دهی هم خوب بود.
ما برای اولین بار رفتیم. خیلی دوست داشتم. سالاد سزار هم حجم خیلی زیاد داشت. با اینکه سه نفر بودیم یه پیتزا و یه سالاد سزار زیاد هم بود. پرسنل هم رفتار خوبی دارن. مرسی
سه کلمه فوق ال عاده فضای شیک غذای عالی برخورد عالی پرسونل و تیپ عالیشون همه چی خوب بهتر عالی 💯
تنها حسن این مجموعه فضای زیبای رستوران هستش چای سبز و ریسترتو سفارش دادیم وضعیت سرو ریسترتو رو میتوتید تو عکس مشاهده کنید به تمام دیواره فنجان مالیده شده و جالبه که به جای سرو تو فنجان کوچک تو یه فنجان بزرگ مقدار کمی ریسترتو ریخته شده چای سبز هم کاملا بوی آبی میداد که توش ماهی نگهداری میشه واقعا عالی و بینظیر
سفارش ما شیک پسته و بادوم زمینی و پیچ بری و سیب زمین با بیکن بود، ظاهر نارکو که عااالیه و همیشه مدنظرم بود ک برم، اما وقتی رفتم با رفتار خوب پرسنل فهمیدم که خود کافه هم عااالیه! شیکامون خوشمزه با حجم مناسب بود، سیب زمینی و بیکن هم، هم حجم خوبی داشت و هم خوشمزه بود، سس قارچش یکم کم بود ولی در کل من که بازم میرم، مرسی از پرسنل که با اینکه بچه ای ک همراهمون بود کلی هم شیطنت کرد ولی خوش برخورد بودن :)
محییط قشنگ و زیبا بود.سالاد سزار کلاسیک یک نفره بزرگ بود و‌برای 4نفر پیش غذا کافی بود.ما پیتزا سیر و ذستیک گرفتیم که بد نبود برای یکبار خوردن ولی من‌که سیر و استیک دوس دارم ترجیح میدم برم باگت پاسداران.رفتار پرسنل داخل خوب بود نسبتا.ولی اونی که دم‌در اصلی وایستاده بود و‌نوبت ها رو‌میخوند برخوردش مناسب نبود اصلا
این رستوران به ظاهر خیلی خوب میاد ولی ما پاستا آلفردو خوردیم که اصلاً خوش‌طعم نبود و سنگین بود. سالاد سزار کلاسیک هم مرغ بدون طعمی داشت و کاهوهاش تازه نبود. پرسنل حس‌وحال خوبی نداشتند و رفتارشون تصنعی بود. تقریباً منو رو روی میز انداختند و غذا را هم جالب سرو نکردند.
فقط فضای قشنگی داره،سرویس دهی خیلی بد،کارکنان کاملا کارنابلدن،حتی بشقاب غذا رو تو یه سینی نمیذاشتن بیارن خیلی بد بود،یهو ۴ تا کاسه بشقاب رو میذاشت داخل هم عین برج میگرفت بغلش میبرد،دستشون رو که همه جا مالیده بودن میزدن به بشقابای غذا که برات میاوردن یعنی انگشت به غذا میخورد که واسه ادم حساسی مثل من چندش آور بود،منو رو هم یهویی هنوز ما ننشسته پرت کردن رو میز😑،سالاد سزار هم اصلا اصل و طعم دار نبود ،پاستا هم سس خیلی غلیظی داشت که طعم خامه اش غالب بود،در کل جایی نیست که پیشنهاد بدم به کسی یا دوباره خودم برم،ما یه پاستا،یه سالاد سزار تک نفره و یه آب گرفتیم که شد ۸۱ هزارتومان
محیط خوبی داره اما بزرگ نیست. طبقات بالای ساختمان راه نیافتاده که باعث میشه در طول روز خصوصا تابستون که فعلا هست فقط از سالن اصلی بشه استفاده کرد که خوب بنظرم نسبت به مشتریها میز و صندلی های کمی داره. پرسنل مودب و پرکار که دوست داشتم. قیمتها گرونه و کیفیت غذا نسبت به قیمتها جالب نیست. ما بیف استراگانوف ، سالاد سزار و پیتزای چیکن پستو داشتیم. حجم غذا بد نبود اما طعم غذاها خیلی خاص نبود. سالاد سزار بی طعم بود. از بین سفارشات پیتزا اوکی بود که اونم حجم مرغی که توش استفاده شده بود اصلا خوب نبود. از کافه اش نوشیدنی خیار سکنجبینش خوب بود.
بدون شک میتونم بگم این کافه رستوران تو تهران کم نظیره. از همه نظر حرف نداره. وقتی ی جایی باشه که همه چی توش انقد خوب باشه قطعا قیمت میره بالا و نباید رو قیمت اعتراضی کرد. اول از همه اینکه تو شرق تهران کافه های خوشگل کمه که با افتتاح این کافه، دیگه نمیشه اینو گفت. تو همچین محله‌ای که همه برای خرید میان و انقد شولوغ میشه،ی محیط آرومو خیلی خوشگللللو ایجاد کرده. دکوراسیون فضای بیرونیش محشره،فضای داخلشم با اون سقف بلند و هیجان انگیزش به پوینت مثبتش اضافه کرده. دوم از لحاظ پرسنلش باید بگم با اینکه شولوغ میشه ولی همشون خیلی حواسشون به همه چی هست. در بدو ورود که یکی میاد خوشامدگویی میکنه و تا میزت راهنماییت میکنه و منو میده. بعد از زمان کوتاهی میاد سفارش میگیره و اگه بخوای خیلی شیک راهنماییت میکنه. سفارش نه خیلی زود حاضر میشه نه خیلی دیر،زمانش کاملا مناسبه. مثلا ما اسموتی سفارش دادیم، من چیزای ترش دوس دارم ولی به نطرم زیاد ترش بود. برا همین بهشون گفتم و اونا فورا سفارش منو عوض کردن. نه یک بار بلکه دوبار. از این نظر حرف ندارن. والا اسموتیاش گرونم نبود قیمتش شبیه جاهای دیگه بود. خواستیم ازمون عکس بگیرن. با اشتیاق این کارو انجام دادن. تازه ما به ی نفر قانع نشدیم،فک کنم سه چهار نفر از پرسنل ازمون عکس گرفتن😂 سومم اینکه منوش کاملا تکمیله و هیچی کم نداره،قیمتاشم نسبت به جاش می ارزه،بعضیا که غر میزنن میگن گرونه باید برن کافه های خیلی ساده غرب ببینن قیمتا چجوریه.
محیطش قشنگه ولی حب خیلی شلوغه همیشه به همین دلیلم دیر سفارش میگیرن ولی در کل کیفیت غذاهاش خوبه
کیفیت غذا و سرویس دهی خوب چیکن برگر چیز برگر و پیتزا سیر استیک خوب با حجم‌ زیاد نوشیدنی لیموناد نعنا هم حجم و طعم خوبی داشت سیب زمینی ها ترد و خوشمزه بودند در کنار فضای زیبا سالاد سزار تک نفره هم حجم زیادی دارد و برای دو سه نفر حتی مناسبه ولی من ترجیح میدم توی سالاد سزار سس سزار هم ریخته شده باشه که اینجا فقط یکم روی سالاد سس ریخته شده بود. درکل راضی بودیم.
مشکل مدیریت بزرگترین مشکل این رستورانه, رستورانی زیبا, منو ایتالیایی و دکوری زیبا, اگر شب ها برید معمولا باید منتظر شید تا نوبتتون بشه اما تمام تلاششونو میکنن که زیاد منتظر نشید, اما از اونجایی که گفتم مشکل مدیریت داره پرسنل در عین حال که خوش برخوردن تقریبا اما بسیار تشویش دارن, یکی از اینور میدود, یکی از اون ور, یدفه میخورن به هم 😊 یکیشون آهنگو خیلی زیاد کرد رفت دوباره یکی اومد کمش کرد واسه خودش😊 اما استیکی که اینبار خوردم یکی از بهترین استیک های آب داری بود که خوردم, خوش طعم, و در عین حال که آبدار بود اصلا لاستیکی نبود, اما کاش یه مدیر سالن کار حرفه ایی بیارن, استرس به آدم میدن
سالاد اسفناج کنار غذا سفارش دادیم. هیچکدوم از مواردی که جزو ترکیباتش تو منو نوشته شده بود داخل سالاد نبود فقط یدونه توت فرنگی رو چند اسلایس کرده بودن گذاشته بودن رو اسفناج. چهل هزار تومن پول همین بود!!!!
- کیفیت غذا خوب بود - معماری و چیدمان بسیار زیبا و چشم نوازی داشت - حجم غذا کم بود - سرویس دهی در حد یک ساندویچی کثیف هم نبود و از بدو ورود به محوطه رستوران کاملا تازه کار بودن و ناواردی پرسنل و مدیریتش تو ذوق میزد.
فضا و دکوراسیون شیک مدرن و دوستداشتنی. منو صرفا ایتالیایی که خوب برای یه همچین امارت زیبایی واقعا ضعف محسوب میشه یه پیمانه خیلی کوچولو نوشیدنی هم وقتی در انتظار صدا کردن اسمتون هستید به صورت رندمی بهتون تعارف میشه ما سالاد سزار دو نفره سفارش دادیم. وقتی پیشخدمت ظرف سالاد رو براتون میزاره ممکنه یه کم از اندازه و حجم سالاد ذوق زده بشید ولی وقتی سرو می کنید با حجم زیادی فقطططط کاهو مواجه میشید و مقدار کمی مرغ سوخاری و مخلفات و البته بدون هیچ طعم و مزه خاصی. بشقاب سبزیجات هم مزه کاملا معمولی بود. هم مزه دورچینش و هم مزه استیک مرغ و ماهی. گوشتش رو امتحان نکردم ولی اصلا وسوسه هم نشدم. در کل من که دوست نداشتم واقعا حیف از همچین رستوران شیکی ضمن اینکه از برخورد یکی از پیشخدمت ها بر می اومد که افراد دوره ندیده هستند و اگر مهمان همراه داشته باشید ممکنه بهشون بی احترامی بشه. کما اینکه بعد از اینکه اسم ما رو خوندن و وارد سالن شدیم همراه من پیمانه های نوشیدنی رو خواست تو سینی جمع آوری گارسن بزاره که ایشون بهشون گفتن هماهنگ کردین اومدین داخل !!!!. واقعا بی ادبانه و در حد دربون یه باغ بود این لحن سوال و برخورد. اون هم به یه مرد ۶۰ ساله .
تو نارمک یه همچین جایی کم بود. فصای زیبا و دلنشین و غذای خوب. پیش غذا ملانژان که بادمجان و مرغ و رب انار داشت عالی بود ولی سیب زمینی با سس قارچ عادی بود. استیک بافت خوبی داشت ولی زیرش کاهو داشت که نباید میبود. بجای سیب زمینی تنوری اگه پوره بود بهتر بود. نوشیدنیها خوشمزه ولی گرون بود. سالاد سزار نوشته بود ۲ نفره ولی ۵ نفره بود! اگه حجم مرغ گریلش زیادتر بود میتونست از نظر حجم با روکو برابری کنه.‌‌..