;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
7.6
$ $ $ $ 0

نفس

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
یه کافه دنج با فضای گرم. سرویس دهی خوب بود، راضیم.
یه کافه ی دنج و دوست داشتنی با ویتر های خوش برخورد ، از اون کافه هاییه که میشه ساعت ها توش نشست و حرف زد ، پاستا الفردو خوشمزه بود و سسش غلیظ و خوشمزه بود ؛ ساندویچ بیف سس خوشمزه ای داشت ولی اگه گریل شده بود خوردنش راحت تر بود در کل کافه ی دوست داشتنیه
یه خونه قدیمی که خیلی باحال به شیوه کافه های قدیمی درست شده.اصلا توقع یه جای لوکس و شیک رو نداشته باشین. قسمت سیگاری ها جداست که اتفاق خیلی خوبیه. موسیقی تقریبا صدای خیلی بلندی داشت که گاهی تحملش غیر ممکن میشد.سفارش ما سوفله بود که خیلی براش تبلیغ میشه ولی اگر قبلا سوفله حرفه ای و‌درجه یک خورده باشین سوفله اینجا خیلی معمولی به نظر میاد. قهوه لاته به نسبت خوب بود.سیب زمینی تنوری هم سفارش دادیم که سیب زمینی پخته شده با سس و پنیر بود و طعم خوبی داشت.قیمتها خیلی مناسبه و به خاطر موقعیت مکانیش شلوغ و پر رفت و آمده.
كافه دو قسمت داره براي كساني كه سيگار ميكشن و كساني كه اهلش نيستن، فضاي خوب و دنجي داره فقط آهنگهاي انتخابيشون مناسب فضاي كافه نيست، هم صداش خيلي بلنده و هم نوع آهنگش ملايم نيست. كيفيت غذاها خوبه و از مواد تازه استفاده ميكنند. فقط يه نكته در مورد همبرگر اينكه گوشتش خيلي زياده و به همين خاطر قيمتش بالاست اما جز گوشت و سس قارچ هيچي داخلش نداره و يكم خشك و يكنواخته و بعد از خوردن صفش خسته كننده ميشه. سوفله شون خوبه، در مورد نوشيدني ها ما شيك تاهيني گرفتيم كه بيسش كنجده و سليقه ايه با ايني كه تعريفش رو شنيده بوديم چيز ويژه اي نبود، يه نارسل هم سفارش داديم كه بيسش اناره اما بيشتر طعمش شبيه رب انار يا حتي سركه بود و خيلي ترش بود و خوردنش سخت.