;
بستن جستجو

در میان 6000+ رستوان و کافه‌ و شیرینی‌فروشی و کلی خوراکی خوشمزه، بگرد!

فیدیلیو، یه جای مناسب بگو برای
مکان‌های داغ این هفته
8.4
$ $ $ $ 0

موسوفر

برای درج نظر شما باید عضو باشید یا در سایت ثبت نام کنید .
آخرین ریویوها
خیلی تعریف شنیده بودم و بخاطر تعریفا رفتم. متاسفانه چیپس و پنیری مه سفارش دادیم فقط چیپس خالی بود. و قیمتش بالاتر از جای دیگه بود.
پارسال یبار رفته بودم و افتضاح کثیف و بهم ریخته بود ، آبروم جلوی دوستم که باهاش رفته بودم رفت ، ولی همین اسفند که اون نزدیکی بودم رفتم دیدم فوق العاده مرتب و عالی شده ، وسوسه شدم و رفتم ی قهوه دمی گرفتم ، باید بگم که حرف نداشت ، مرتب بودن و دنجی این کافه به اضافه رفتار محترمانه و در عین حال صمیمی کادرش برام خاطره شد ، اگه دنبال یه کافه دنج هستید بهترین انتخاب در منطقه موسوفر میتونه باشه
خارج از منو پیشنهادای روزانه دارن معمولا که باعث میشه تنوع داشته باشن. من خودم فریک شیک هاشونو دوس دارم.
اینجا فقط دکوراسیون جالبی داشت! فضا واقعا کوچیک بود و تعداد میزها کم. برخورد پرسنل خوب بود اما منوشون واقعا با چیزی که میاوردن متفاوت بود . فریک شیکش که اصلا بهش توجه نکرده بودن پاستیل البالویی با شیک شکلاتی و کیک شکلاتی نمیخونه پس نریزن، به این خاطر این موضوع رو میگم چون توی صورت حساب تک تک چیزهایی که توی فریک شیک بود رو لحاظ کردن مثلا یک کیک شکلاتی:قیمت،پاستیل:قیمت،یک بسته ام اند ام:قیمت!!! و هیچ سوالی هم موقع گرفتن سفارش درباره ی تاپینگ ها از من نکردن که بگم کدوم رو میخوام! وافلش هم سوخته بود و مثل ته دیگ سفت شده بود توی عکس کاملا پیداست. تجربه ی خوبی نبود و رضایتی نداشتم این کافه رو پیشنهاد نمیکنم که امتحان کنید.
فضای خوبه اما محیطش خیلی کوچیکه.
کافه خودمونی و خوبیه، احساس میکنی رفتی دور همی با دوستات، اسموتیاشون خوبن، من زیاد اهلا غذا خوردن نیستم، قیمتاشونم با کیفیتشون جور در میاد، سیگار آزاده، موزیکای متنوعی میزارن، از راک و بلوز تا کلاسیک.
محيط دنج و باحالي داره ، بيشتر نوستالژيه در كل خوبه
دکوراسیون با استفاده از وسایل بازیافته مثل چمدان و پالت و غیره درست شده بود که با توجه به سلیقه من زیبا بود. با توجه به اینکه زمان مراجعه حدود ۶ عصر بود، چند مورد از چیزهایی که انتخاب کردیم را نداشتند، نتیجه‌ای که می‌توان گرفت اینکه کلا منو تزیینی است. شیک موز و اسموتی که گرفتیم کاملا معمولی بود، پای سیب هم اصلا خوب نبود.
دكوراسيون خيلي خيلي شلوغه و پر از اجناس قديمي .من خيلي خوشم اومد از محيطش.آشپزخانه اش هم داخل يه فولكس ترانسپورتر دهه ٧٠ه.كاركنانش هم خوب و صميمي بودند.سيب زميني مخصوصش به نظر من تعريفي نبود اما شيك شكلاتش خيلي خوب بود وقهوه ي فرانسه هم خوب بود.
مکان جالبه برای اولین بار که برین اونجا فقط 1 ساعت مجذوب وسایل و متریال داخلش میشید من اون نوشیدنی وه اولش بصورت فری سرو میکنندو خیلی دوست دارم
محیط بامزه. شعبه ی کوچک پارکینگ پروانه. ایده ی ظروف ازمایشگاهیشون واقعا جالب بود. اسموتی ویتامین c خوشمزه ی ترش مزه بود . سالادش خوب بود ولی تخم گشنیزای روشو دوست نداشتم. برخورد پرسونلش خیلی دوستانه بود. فقط قیمت نوشیدنیاش گرونه که اونم شاید به خاطر گرون بودن بِشِر هست !؟ به امتحانش می ارزه :)